Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 21:06:18

Zajda >> Budeš se divit ale i já jsem chytil kaproše:-)))

    NZajda - Profil | Ne 24.7.2011 21:04:23

    Rybkin >> Splnils normu?:-)))

      NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 21:04:23

      Počasí bylo tak akorát

        NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 21:02:40

        Trochu jsme změnily flek ale ryby braly

          NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 20:59:44

          Pár fotek z dnešního odpoledního Kyjákování:-)

            NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 14:51:49

            Stillman >> Okej

              NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 14:41:45

              iL3gAl >> Dojim a vyrážím.

                Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 14:34:00

                Rybkin >> za 5 minut vyrážím

                  NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 14:29:04

                  plavan >> Dobrý postřeh. Já beru jen Krejzu. Leda že by si mi chtěl půjčit Gábinu :-)))

                    NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 14:25:21

                    plavan >> Ok:-)

                      Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 14:23:41

                      Hlavně si kluci vezměte deštníky, asi budou třeba.

                        Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 14:23:04

                        Rybkin >> neboj, za deset minut dovařím brambory a jedu. Ten oběd si dělám sebou.

                          NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 14:17:58

                          plavan >> Tak až pojedeš tak napiš,doufám že to nebude v osm:-)
                          )

                            NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 14:13:14

                            plavan >> ???

                              NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 14:12:59

                              plavan >> Haha :-)))

                                Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 14:11:31

                                Stillman >> já si jdu taky udělat oběd, tak nějak nevěřím tomu, že už vyrážíš :-))))

                                  NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:59:09

                                  Reznik76 >> Taky pravda ale párkrát jsem ho překecával.

                                    NReznik76 - Profil | Ne 24.7.2011 13:57:27

                                    iL3gAl >> Kleo, taťka by jel pro kohokoliv a kamkoliv jen aby občas viděl někoho jinyho

                                      NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:57:03

                                      plavan >> Má cenu si brát vůbec matchku?

                                        NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:45:46

                                        plavan >> Já si půjdu teda ohřát oběd a pomalu sbalit věci.