Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 13:44:09

Stillman >> já bych mohl vyrazit , pokud to je potřeba. Hotovo sice nemám, ale už vím výsledek jeho DPH :-)))))

    NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:43:32

    plavan >> Na mě ten největší, to mi věř Chucku :-)))

      Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 13:43:14

      Stillman >> ale dneska budeme asi muset na hráz, tak si vezmi teplé oblečení. Do zátoky se nevejdeme, ani kdyby tam bylo prázdno, jako že nebude.

        NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:42:40

        plavan >> Jak vůbec pokračuje práce? Já tady zase umírám. Aďa je borec alá Inseminátor :-))))))

          Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 13:41:43

          Stillman >> na tebe byl vždycky spoleh :-)))))

            NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:41:32

            Reznik76 >> Dobře ty :-)))

              NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:41:00

              plavan >> On stejnak ví že pro nej zajedu, mi se jen tak kočkujem. Znáš to, co se škádlívá ........... :-))))))))

                Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 13:40:43

                iL3gAl >> bojím se zeptat ......

                  NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:39:47

                  plavan >> Na Míšana kašlu, já přijedu autem.

                    Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 13:38:50

                    iL3gAl >> z Masaryčky tam dojedeš krásně vlakem. Vezmi si pláštěnku nebo nepromokavou větrovou bundu, stříbrnou matchku s ručkou a navijáčkem, plechovku kuku, pár červů, trochu bižu a tři splávky. Na záda baťůžek s jídlem a pitím a vyraž. Hlavně nezapomeň vystoupit na zastávce Praha - Kyje. Abys nepřijel do Kolína.
                    Kýbl s krmením nepotřebuješ, opřeš si rameno o Rybkina a budeš chytat v jeho :-)))) jako v brňanech, jen bez kyblíčku :-))))))))) a Mišan ti vezme jeho Trojnohu, není to sice moc pohodlné, ale stačí ti to

                      NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:38:48

                      Reznik76 >> Viz. dole.

                        NReznik76 - Profil | Ne 24.7.2011 13:38:07

                        iL3gAl >> TY jo :-))) kterej nemá řidičák ani na koloběžku

                          NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:37:44

                          iL3gAl >> To se ani nedivím, mě by se pro mě taky nechtělo :-)))

                            NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:36:34

                            Stillman >> Si myslíš že táta by pro tebe jel kdybych mu neřekl :-))) túdle.

                              NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:35:26

                              iL3gAl >> Mě :-))))))))))

                                NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:34:02

                                Stillman >> Díky mě už se pro tebe taky nějak nebude tenhle rok chtít :-)))

                                  NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:33:27

                                  iL3gAl >> No vidíš jsem taková lemra že se mi už pro tebe nechce :-))) Užij si to metrem.

                                    NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:28:26

                                    Stillman >> To jsem se zasmál prej dnešní mládeš, to řiká největší lemra světa :-))

                                      Nkubah - Profil | Ne 24.7.2011 13:26:49

                                      plavan >> To jsem si říkal se svojí taky..

                                        NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:25:33

                                        kubah >> Jo jo dnešní mládeš. Já dříve jezdil do Všenor vlakem s bednou a všemi věcmi. I když dnes mám co říkat :-)))))