Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 13:24:27

kubah >> s Kleovou feederovou výbavou bys neušel ani 500m

    NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:24:15

    kubah >> No chtěl bych vidět jak by si šel s timhle :-)))

      NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:23:29

      Stillman >> Já si křeslo brát nemusim jenom pruty brašnu a kýbl.

        Nkubah - Profil | Ne 24.7.2011 13:23:07

        iL3gAl >> Nebuď měkkej :-))

        S celou feederovou výbavou jsem šel z Poříčí do Benešova - přes 10km :-))

          NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:21:27

          iL3gAl >> Já tě naberu, tam jde o to že je to hroznej oser jet až nahoru pro tebe, navíc když je to tam rozkopané. Ale co vím určitě že pokud si vezmeš všechno, křeslo atd. Tak se do Atose nevejdeme.

            NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:14:57

            Stillman >> Nediktuju ale celou fídrovou výbavu táhnout autobusem? Jaký to asi je, když to je do dejvic asi 3 kiláky.

              NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:13:42

              iL3gAl >> Ještě si diktuj frajere :-))))

                NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:13:05

                Stillman >> Já na zpátek už odvoz budu mít.

                  Nnumen - Profil | Ne 24.7.2011 13:12:16

                  plavan >> koukal jsem z druhé strany a byli tam asi tři lidi.Ale v úseku doksany Hostěnice bylo lidí dost.

                    NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:09:08

                    Stillman >> Tak to ty 3 kiláky můžeš dojet ne? Jako nabereš i s vercajkem?

                      NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 13:07:46

                      iL3gAl >> Já tě naberu, pokud se přiblížíš aspoň na Dejvárnu.

                        NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:05:49

                        plavan >> Asi budu muset já ten cajk metrem netahám.

                          Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 13:03:54

                          iL3gAl >> tak počkejte, to mi tam chcete jít všichni dělat Gruzince ?

                            Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 13:03:19

                            Rybkin >> bábofka vypadá moc dobře, tak si ohlídej, ať ti není špatně. Určitě ji máš taky rád horkou :-))))

                              NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 13:02:37

                              plavan >> Ale asi ani nenahodim :-))))

                                NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 12:46:22

                                plavan >> Určitě. Minimálně zase na pokec a povláčet. Včera to byla zase velká sranda. Každá chvilka s tebou u vody je velkej zážitek. Tomu věř :-)))

                                  NiL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 12:43:18

                                  plavan >> No dorazím snad taky.

                                    Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 12:40:26

                                    Stillman >> tak ty s námi Míšo dneska jedeš ?

                                      NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 12:38:19

                                      Rybkin >> Doufám že jí bereš sebou k vodě :-))) Ňam...

                                        NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 12:35:43

                                        plavan >> Tak se holka podařila,ještě jak bude chutnat