Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NKary - Profil | Po 18.4.2011 10:15:06

davaprd >> Čert ví. Petr hlavně místní vody setsakramentsky dobře zná. To je velké plus. Doufám že mu to půjde i v divizi :-))

    Ndavaprd - Profil | Po 18.4.2011 10:10:54

    plavan >> nebo ji "dočasně" odkoupím já a zkompletuju set, .... pak se třeba dohodneme ;-)))

      Ndavaprd - Profil | Po 18.4.2011 10:10:04

      Kary >> škoda, že na lize to tak nebývalo :-)))), že by větší konkurence? ;-))))

        NKary - Profil | Po 18.4.2011 9:57:40

        Zajda >> Jo, párkrát jo, ale nestává se to často :-)))

          NZajda - Profil | Po 18.4.2011 9:52:11

          Kary >> Ahoj. A vyhrál i někdo jiný než JáII? Myslím jako během celé "sezóny"?:-)))

            NKary - Profil | Po 18.4.2011 9:46:37

            KóĎA >> Jednoho kapra a nezapočítaného perlína, který se oběsil na odložený prut :-)))
            Největší úspěch měla Kamilka, která napekla dva tácy koláčů :-)))

              NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 9:44:16

              Kary >> tak, tak :-) Jak jsi uspěl v závěrečném vabanku?

                NKary - Profil | Po 18.4.2011 9:40:55

                KóĎA >> .. panu profesorovi necháme jeho slunce, to se nevylilo a nám Langu nalejte čistého vína....

                  NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 9:37:05

                  usak >> jsem si to zkusil představit a rázem jsem místo fídrových špiček viděl Pekařova císaře a tu scénu se Sluneční soustavou a otráveným vínem :-))))

                    Nusak - Profil | Po 18.4.2011 9:34:48

                    ...jeste jeden poznatek k Garbolino spickam-ac by mely byt teoreticky stejne, nejdou prohodit spicky mezi Freestylem a Mayhemem. Resp. Freestylovky do Mayhema jdou(zajedou ovsem o neco hloubeji, nez origosky), naopak Mayhemovky do Freestylu jdou cca jen 5mm, takze nepouzitelne...

                    zajimalo by me, jak se budou chovat spicky Freestyle(ci jine Garbolino podobneho data vyroby) vs. spicky ze smucika-to by mohl vyzkouset asi Paia...?

                      NZajda - Profil | Po 18.4.2011 9:32:40

                      usak >> Zdar...

                        Nusak - Profil | Po 18.4.2011 9:29:38

                        Pawy >> Pokud ti jde o spicky s prumerem 2,2mm, tak je to presne jak pisou kluci, v Hanackym rybari v OL je maji i na prodejne v x gramazich po 350,- Kc-na vlastni oci jsem jich videl otep:-) (nejsou to ale originaly, tipoval bych to na Daiwu). Pokud touzis po originalech primo od Garbolina, obratil bych se na tohoto MRKmena http://www.mrk.cz/clen.php3?id=6828&kw=lobotomie Jinak se v tomto prumeru daji pouzit tez spicky jinych vyrobcu(Trabucco-rada Sygnum, Daiwa-rada SR3...), nebude-li ovsem jejich shaneni jeste vetsi problem...

                          Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 9:25:42

                          numen >> když já nemám pjachy, to bych ti mohl nabídnout jenom 2 kaprařské Ultegry XSA 1200 anebo třídílné speed mastery 3lb anebo kombinaci těchto věcí. Ještě mám navíc třímetrovou ručku Gerardix od Milouše. A pak už mám jenom hlad, žízeň a.....

                            NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 8:52:18

                            numen >> program, program... to je něco jako program na pračce, nebo na TV? tomu nerozumím, rozveď to trochu.

                              Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 8:43:54

                              KóĎA >> Siky zadal jinej program!

                                NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 8:41:15

                                Siky >> na tom prutu píšou, že je to speciál na parmy. A vyfocenej je tam cejn. Nějak tomu nerozumím, ten prut je snad pokaženej???

                                :-))))

                                  Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 8:25:30

                                  plavan >> no a je to. Budeš mít Gábinku zpět. Já ti nechám druhou a někteří budou slintat:-))))

                                    NSiky - Profil | Po 18.4.2011 6:46:50

                                    První ryba na nový cajk. Byl jsem testnout Sedlčánky. Proutky dobrý, ale jsou to fakt heavy. Plnej 80 g krmelec to hodí na 60 metrů jako nic. Zvládl by i víc, ale měl jsem strach, aby mi to neuřízlo prst a náplast jsem si nechtěl plácat, protože jediná, kterou jsem měl, byla v mojí nové lékarničce :-)))

                                      Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 22:33:19

                                      Išma >> to je dobře, jen aby se ti líbila ta Era.

                                        NIšma - Profil | Ne 17.4.2011 22:28:45

                                        plavan >> zítra zkontroluji, zda to mám kompletní, jak jsem nakoupil a pak se ozvu, neboj neprijdes o ní:-)))