Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 22:24:00

Išma >> nepojedeš teď v týdnu do Prahy ? Asi ne, co ?

    Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 22:23:23

    Pawy >> na jaké Garbolino poptáváš špičky ? O jaký se jedná průměr ?

      NIšma - Profil | Ne 17.4.2011 22:17:50

      plavan >> škoda, že nemáš cestu na mlikarnu, už by mohla proběhnout směna:-))

        Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 22:14:11

        numen >> ....plyne z toho to ,že Išma byl línej vyzkoušet média a tak neví:-))))............
        Já očekávám potíže, je mi jasné, že to nebude snadné a dost možná to i nevyjde. Ale ruku na srdce, těžko můžeš propagovat nějaký prut z přesvědčení a chytat na jiný, že jo ? Takže už proto by se měl Išma Gábinky co nejdříve zbavit :-))))))))

          Nkubah - Profil | Ne 17.4.2011 22:01:36

          plavan >> :-))
          Řebčík kostkovaný, latinsky Fritillaria meleagris :-)))

            Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 21:59:24

            KóĎA >> já jsem te´d jako přetažené pérko, ale ráno budu grogy. Už dnešní ráno nebylo dobré.

              Nchřenovák - Profil | Ne 17.4.2011 21:59:01

              plavan - Dneska Ploučnice 3 Dubice 2

                Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 21:58:34

                kubah >> já přemejšlel, co to je za rohlíkáč a ona to je nakonec kytka. Ještě, že jsem to po pár minutách poznal, jinak bych se utrápil :-))))

                  NKóĎA - Profil | Ne 17.4.2011 21:57:37

                  plavan >> já jsem spokojenej. Fakt. Každý den není posvícení. Já si dneska pěkně odpočinul. Dopiju pifečko a jdu do hajan, zítra musím brzo vstávat, pondělní rána mám většinou hektické...

                    Nkubah - Profil | Ne 17.4.2011 21:57:10

                    plavan >> Fakt budeš muset koupit ty rohlíkáče :-))))


                    Jedna aktuální ze skalky..

                      Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 21:57:04

                      chřenovák >> ale vždycky jednou až dvakrát za léto vyrazím do těch končin, jakože výlet.

                        Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 21:56:10

                        chřenovák >> věřím, že k tomu místu máš vztah, ale na těch cca 80km a zpátky to zase nevypadá nějak hitově.

                          Nchřenovák - Profil | Ne 17.4.2011 21:55:08

                          plavan - V Zahají

                            Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 21:54:54

                            KóĎA >> já byl do osmi a kousek a už jsem tam byl sám, všichni odjeli nakvašení, i ti naproti.

                              Nchřenovák - Profil | Ne 17.4.2011 21:51:33

                              plavan - Nad lomem v Ledči nebo v Zahají nad Chřenovskym jezem pěkne chytaní

                                NKóĎA - Profil | Ne 17.4.2011 21:49:16

                                davaprd >> já byl do sedmi, Plavan vydržel o něco déle...

                                  Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 21:44:58

                                  davaprd >> myslíš jako Sluneční zátoka a podbně ?

                                    Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 21:44:27

                                    davaprd >> jinak třetí den s měkčenými peletkami se od toho včerejšího moc nelišil. To je nástraha, kterou by měl doporučovat ortoped nemocným :-)))))
                                    Voda je špinavá jako prase, ochladila se na 10 stupňů, je plná rojícího se hmyzu a nějakých jehněd z olší či co to je. Prostě kekel. Ale prostředí fantastické.

                                      Ndavaprd - Profil | Ne 17.4.2011 21:43:46

                                      plavan >> za to prostředí ta čudlařina jednou dvakrát do roka stojí, ale ještě by to chtělo prubnout Sázavu, někam k Ledči, to je taky krásná záležitost...

                                        Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 21:41:30

                                        Retro >> krásné ryby, gratuluji ti !!!