Největší kapr chycený na CDB?

Jen tak pro zajímavost...
Autor diskuse: Honza - Profil , 27.11.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NFery - Profil | St 3.12.2008 12:42:04

tomm >> tak to se shodnem..mě to vadí taky a i na případě Drahoše je vidět,že se dřív nebo pozdějc každej ovaří sám a nikdo už mu to neodpáře..

    Nthundarr - Profil | St 3.12.2008 12:40:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    vite co ? tak kritizujte toto ... vim ze fotograf moc doubrou praci neodvedl ... ale ? ... kolik meri a vazi ?

      Ntomm - Profil | St 3.12.2008 12:39:23

      Fery >> Jednoznačně to forma egohoničství je, ale pěkná fotka, nebo pěkná ryba je věc která se dá ocenit i bez čísel a kilogramů. Možná jsem to špatně vyjádřil. Mě absolutně nevadí když se někdo někde prezentuje svými úlovky. Vadí mi jen ty nesmyslné parametry napsané u běžných ryb. Tohle nadhodnocování, kterého jsou plné časopisy a neštítí se to dělat ani lidi kteří jsou mezi kapraři známí (jak je vidět) a třeba je někteří mají i za vzor.

        NChose - Profil | St 3.12.2008 12:37:49

        tomm a El Duffus -Vaše příspěvky by měli být označeny SKVĚLÝ ZÁPIS.Kdyby neměl DRAHOŠ zde tolik známíh,tak by to tady vypadalo uplně jinak a každý by ho poslal někam do hoven.Drahoš je možná dobrej,ale toto je opravdu přiliš. Tato kauza ubliží jen lovci,produkty firmy CDB chytaj dobře a budou chytat dál.

          NFery - Profil | St 3.12.2008 12:37:32

          Fishky >> :-)))..jeden z mála,kterej se hned neurazí:-)

            NFishky - Profil | St 3.12.2008 12:35:55

            Fery >> levým? tak to brrr... :)) vždy zásadně souměrně, tedy obě ruce dopředu :))) hele, u mě vypadá každej kapřík bez předpažky jako násaďák, tak radši fotku s předpažkou, než foto s násaďákem :)))

              NFery - Profil | St 3.12.2008 12:30:45

              Fishky >> teď jsem juknul na tvý fotky..neučil jsi Bachyho fotit ty?..ty máš taky problém s levým loktem a nemůžeš ho skrčit viď..:-))))

                NFishky - Profil | St 3.12.2008 12:29:27

                Fery >> srandu? jooo, tak tu si dělám na MRKu už celkem dlouho, některý podnětný a plodný diskuze ani jinak brát nejde, apropo ještě že mu nestrčil prstík do zadnice, to by teprve bylo ;-))

                  NMaxwell - Profil | St 3.12.2008 12:28:45

                  Fishky >> ještě přidej objektiv s malou ohniskovou vzdáleností a je vystaráno..:-))

                    NFery - Profil | St 3.12.2008 12:26:58

                    tomm >> dobře a můžu se tě zeptat proč píšeš do Můj lov?..proč tady máš založenou fotogalerii?..neni to svým způsobem taky egohoničtsví??...já myslím že je a je jedno,jestli tam váhu udáváš a nebo ne..

                      NFery - Profil | St 3.12.2008 12:25:15

                      Fishky >> děláš si srandu?:-))..nechytám kapry jeden rok..Bachy má prostě levou ruku kurevsky předpaženou a ještě má fotografa půl metru před sebou..ale někomu se prostě takový fotky líbí no..mě ne a já jim říkám předpaženky..nezáleží až na tom,jakým způsobem se kýženého efektu dosáhlo..

                        Ntomm - Profil | St 3.12.2008 12:16:54

                        Fery >> Naopak, myslím, že jsem to popsal docela mírně, bez sprostých slov to byla docela fuška:-)
                        Prostě zajímala nezajímala, nemám váhu a hotovo, vážně už jsem se nad to povznesl. Ale to je úplně jedno, rozhodně bych váhu té ryby už nikde veřejně neuvedl i kdybych ji znal. Jak jsem napsal, považuju tu štychačku s kilama za frašku a nehodlám se k jakémukoliv způsobu rybolovu stavět tímhle způsobem. Vím, že všichni nejsou takoví jak píšu, ale je jich prostě moc a mě je z toho smutno.

                          NFishky - Profil | St 3.12.2008 12:16:07

                          Fery >> rybu zvětšíš a) předpažením b) přiblížením fotografa :o))
                          Martin... >> nevěřil bys, ale kapřík chycený na CDB vypadá uplně stejně jako ten na Nikla, Mikbaits, Nutru a nechci to říkat nahlas, ale i třeba na kukuřici :-))

                            Ntomm - Profil | St 3.12.2008 12:10:43

                            m.kindl >> Mám strach, že bohužel ve stejných:-(

                              Ntomm - Profil | St 3.12.2008 12:09:53

                              Fishky >>
                              a) ne
                              b) ano, jinak bych se do toho nemíchal
                              c)popravdě řečeno už ani nevím kam se poděla, měl jsem takovoutu obyčejnou mechanickou mrdku

                                NEl Duffus - Profil | St 3.12.2008 12:09:19

                                Fery-jako vyložená ukázka předpažky mi to nepřijde ani náhodou...

                                  NMartin... - Profil | St 3.12.2008 12:06:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  dejte sem nějaké fotky ulovených kaprů od CDB

                                    NFery - Profil | St 3.12.2008 12:03:49

                                    El Duffus >> tobě se nezdá ta fotka předpažená?..mě teda jo..

                                      NEl Duffus - Profil | St 3.12.2008 12:01:31

                                      boyscout - ® Út 2.12.2008 19:23:25 - tak to jsi se malinko netrefil, copak tam máš dál?

                                        NFery - Profil | St 3.12.2008 11:55:51

                                        tomm >> zbytečně to hrotíš..byl bych zvědavej,jestli by tě opravdu váha nezajjímala u ryby nad 15kg:-)..kolik jsi jich zhruba chytil?..já váhu sebou nosím aryby do 10kg taky nevážím a pokud mám problém se zveřejněním váhy,tak ji nikde nepíšu,jako ji nemám u žádné ryby v kartě..vážím si rybu pro sebe a pro možné porovnání při příštím ulovení..poradil bych ti jednu věc..dej se na kuličky:-)