Sebraná povolenka Dyje 5

Ahoj, vzali mi povolenku za lov v noci. Usnul jsem a vzbudili mě až porybní o pul druhé. Teď mi přišel dopis z OV, že se mám dostavit podat vysvětlení (jsem ze Sev. Moravy). Co mam asi očekávat.......Hlavně nechci žádné poučné fráze...prostě jsem usnul :-) Díky
Autor diskuse: tom@s - Profil , 27.8.2008 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nkanic - Profil | Čt 18.9.2008 9:01:31

Robert1 - ® - dík za radu,vezmu si z toho ponaučení

    NRobert1 - Profil | Čt 18.9.2008 8:46:40

    Zdarec clovek usne hned na palvě tak předchazej tim že si koupiš Velky Budik a natahni si jej na 23.55h a maš klid.jezdim na palavu od r.1990.a ještě jse mi nestalo že bych zaspal..Rena když jezdi po hrazi sviti na dalku.jezdi pravidelne kolem 00.30.a pak po 2h. ten jejich zvuk je strašně přijemnej když zastaví na hrazi.ty spiš v bivaku pod ni a oni ti proturujou-zasvítí i světlem na bivak a jedou dale.pak už stačí vyvezt pruty a maš klid

      NMrknato - Profil | Čt 18.9.2008 0:59:53

      AndyII : o to hůř. Kolik stojí vaše povolenka pouze na vaše revíry v Poděbradech, jichž jste držiteli dekretů?

        NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 0:03:10

        Mrknato

        jak jsi přišel na to, že mám krajskou povolenku, mohu uklidnit nemám

          NMrknato - Profil | St 17.9.2008 23:34:16

          AndyII : jak je to u vás s povolenkou? Máte krajskou a kdo ji prodává? Na to se zeptej svého hospodáře..... Myslím, že to bude zásadnější věc, než tvůj pseudodopis o pseudochtění.

            NMrknato - Profil | St 17.9.2008 23:28:05

            AndyII : již jsem ti psal, že vy fungujete jinak, tedy i váš hospodář bude hospodář a ne pseudohospodář, to jsou ti naši. Naopak tykve jsou jak u nás, tak jak je vidět i u vás....

              NAndy II - Profil | St 17.9.2008 23:22:53

              Mrknato

              nemůžu si pomoc, ale MO jsou Tvoje další noční můra, dám to přečíst našemu, myslím, že velmi dobrému hodpodáří, bude mít radost , že je PSEUDOHOSPODÁŘ

                NMrknato - Profil | St 17.9.2008 23:08:23

                sven : nerozumím zcela chovu ryb, nerozumím složení boilíz a můčkám, ale stále se snažím zlepšovat a dohánět to. Brach tady popsal, jak "podpálil" většinu zástupců MO na konferenci pro dobrou věc a stejně ho kdosi sfoukl. Proto naprosto chápu, že zástupci ať progresívního , tak konzervativního křídla tu nechtějí ventilovat své důvody a je to možná dobře. Špatné je to v tom, že ona většina doutnajících si může myslet, že se nic neděje a vše je marné a podléhá idei atomizace svazu, paradoxu vrabce v hrsti. (Navíc každý má o tom správném řešení jiný názor).

                Teď je na tobě, aby jsi nastínil to správné "hoření" a to bych považoval za smysluplné, ne plnění, tedy odčerpávání společných financí v rádoby dobročinném hospodaření pro blaho mas, jak to zde nazval jeden nejmenovaný demagog, hraji . Podle mě to idea drahé výroby, ne chovu, ale skutečně výroby v MO nebude. Myslím, že spousta lidí by pracovala dobrovolně, pokud by za sebou viděla výsledek. Zvyšující se stavy reofilních ryb, ale ne jen ve "Slušovických vodách" , slušně zarybněné P revíry, ne jen pár Potěmkinovských revírů, protože pak skutečně územní hospodaření ztrácí smysl. Znám dost MO, které ve svém pseudohospodaření rozpouštějí milióny, do revírů jdou statisíce a desetitisíce končí stale v RMV, které se tak už samozřejmě nejmenují. Proč nezkusit předat ÚS otěže, pokud už mají koně (dekrety) a nechat je táhnout..... Táhnout ku prospěchu státních vod, hlavně řek, aby si to někdo nevykládal jinak.

                  NAndy II - Profil | St 17.9.2008 22:56:05

                  sven

                  já to dobře vím, ale ostatní bys mohl uvést v omyl

                    Nsven - Profil | St 17.9.2008 22:53:08

                    Andy II : Pláčeš dobře ,ale na špatném hrobě. Já patřím k druhé straně barikády.

                      NAndy II - Profil | St 17.9.2008 22:45:00

                      kurva kluci, tak po nich chtějte NON STOP, pak se nemusíte Rena bát, ale musíte bejt slyšet, Reno dělá jenom svojí práci , on není autor řádu, který musí střežit, na to máme jiné pomazané hlavy

                        NAndy II - Profil | St 17.9.2008 22:41:17

                        sven

                        plně souhlasím, máme zde experty MRKu na všechny otázky, viz. bleskovka Otevřený dopis ...................., zde se projevují v plné míře, nejen mladých ale i modernějších zapálených rybářů se bojí, protože dobře ví, že jednou ,dřívě či později je smetou do hajzlu a konečně se snad dožijeme, že obyčejný člen ČRS, který má jiný názor nebude nazýván lůzou, haldou hoven, iq tykve apod,, nedovolí sí kapra nazývat SMRADLAVÝM, pouze do popelnice vhodných druhem ryby. Jsou to prostě profíci,kteří znají pouze NEJDE, NEPROJDE, ZAKÁZAT,POTRESTAT, a takový jsou nám k ničemu,měli už dost času aby se ukázali

                          Ntom@s - Profil | St 17.9.2008 22:34:43

                          D.O.K. ..nevím Rena neznám, a ani jsem na ně fakt neviděl. Jak jsem už psal, vzbudili mě 4 čelovky pobíhající kolem a chvilku mi trvalo. než jsem se rozkoukal, no pak už bylo po všem. Jinak pokud nebudeš spát, tak není vůbec problém předejít tomu, aby tě načapali, protože přijeli a odjeli autem, takže jejich světlo uvidíš už zdálky, jde fakt jenom o to, být prostě vzhůru a stihneš včas všechno zklidit. Pro některé zdejší rejpaly toť buď důkaz, že jsem nelovil záměrně. Ale jak jsem říkal, to mě neozpravedlňuje od přestupku....ať berou a ať tam neumrzneš, ahoj

                            Nsven - Profil | St 17.9.2008 22:26:30

                            Mrknato: tentokrát si byl rychlejší než "ali". Gratuluji ! Divím se, že právě Ty, tomu nerozumíš. Měl jsem za to, že rozumíš úplně všemu . Pokusím se Ti to tedy šetrným způsobem vysvětlit. Jeden mladý zapálený rybář, toho jako jeden z členů výboru, jedné MO opravdu mnoho nezmůže. Ale mnoho mladých , zapálených rybářů, z mnoha výborů, mnoha MO, může ovlivnit na mnoha členských schůzích , výběr mnoha mladých , zapálených delegátů, kteří přednesou a odhlasují na mnoha Územních konferencich, mnoho mladých a zapálených myšlenek. Následně zvolí a vyšlou mnoho mladých a zapálených delegátů Územních konferencí na Republikový sněm, kde se spolu s mladými a zapálenými členy Republikové rady mohou zasadit o mnoho změn, které snad uspokojí i ne již příliš mladého, ale stále doutnajícího Mrknato.

                              ND.O.K. - Profil | St 17.9.2008 20:21:28

                              tom@as....... jenže vysvětluj jim to. Kdo ti ju odebral? Reno? Ja jedu na palavu za nedlouho (nechci upresnit datum), budu se snažit více hlídat :D..... Tak at ti to dopadne dobre

                                NCottus - Profil | St 17.9.2008 20:05:38

                                Mrknato: Ale může....já se tam v roce 1997 dostal, a ovoce ( viz.film Prapodivný svět)sklízí ještě nyní...:-)))

                                  NMrknato - Profil | St 17.9.2008 2:19:36

                                  sven : vůbec a stále ti nerozumím. Co může rybář, který se dostane do výboru MO změnit? Může rozhodovat o hospodaření MO, tomu nikdo nerozumí a navíc co se vydělá a vybere, musí se utratit v MO, to se ti líbí? Jakou potencionální změnu máš na mysli, pokud mluvíme o mysli a normální rybařině? Viděl jsi někdy alespoň z dálky plán hospodaření MO? Prozraď mě, co je tam tak úžasného, proč by mladý zapálený rybář měl pracovat nezištně ve výboru?

                                    Nsven - Profil | St 17.9.2008 0:07:28

                                    ogon: chápu Tě , ale jinudy cesta nevede. Nemůžeš čekat, že se něco změní samo od sebe. A nevzdávej to , když jsi se o to ještě ani nepokusil.

                                      Nogon - Profil | St 17.9.2008 0:01:52

                                      problem je v tom, ze by nas tam musela jit armada, aby sme prehlasovaly ty co tam maji to svoje mistecko vysezeny uz peknou radku let:o) jinak receno je jich vetsina odlisne smyslejicich a abych pravdu rekl nemam na to presvedcovat a dizkutovat treba o lovu non-stop s lidma pro ktery je tohle tema uplny tabu..

                                        Nsven - Profil | St 17.9.2008 0:00:50

                                        bill : ano máš pravdu. Ale to můžeš požadovat od profesionální RS. Nezapomeň ,že ti dobrovolní také chodí do zaměstnání ,mají rodiny, potřebují také nějaké volno, dovolenou a jsou také rybáři jako mi ostatní. Také by si chtěli občas v klidu zachytat. Vezmi si podle sebe, kolik Ty můžeš svého volného času věnovat rybařině. A oni z toho musí ještě část obětovat na kontroly a dohadování se s neukázněnými rybáři.