Sebraná povolenka Dyje 5

Ahoj, vzali mi povolenku za lov v noci. Usnul jsem a vzbudili mě až porybní o pul druhé. Teď mi přišel dopis z OV, že se mám dostavit podat vysvětlení (jsem ze Sev. Moravy). Co mam asi očekávat.......Hlavně nechci žádné poučné fráze...prostě jsem usnul :-) Díky
Autor diskuse: tom@s - Profil , 27.8.2008 kaprařina - RŘ, MO, svazy
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NMrknato - Profil | So 20.9.2008 15:57:38

Cottus : Cena za rybaření je nízká, na tom se shodneme, ale já si myslím, že možnost rybolovu by se měla selektovat hlavně schopnostmi rybářů dodržovat základní předpisy. I já bych finančně utáhl např. 5km úsek říčky a takových by bylo asi hodně. Pak by jsi si mohl pronajmout třeba část lesa pro sběr hub a borůvek, nebo část silnice, o kterou by jsi se staral a vybíral mýto. To je přesně to, čemu nefandím.

Pramenné části jsou pro lov zbytné, proč je svaz nevyužívá k chovu? Já si myslím, že účinnost takového chovu je velmi chabá a bez kruhových rybníčků, a průmyslové ryby se neobejdeme. To, že se podmínky unifikují, je vina kaprohospodaření, kdy všude a všichni chtějí kapra a dodnes jim to procházelo. Dnes je moderní tvořit finanční rezervy pro nákup revírů, ale to není smyslem územní rybařiny, ta má revírů dostatek a čeho se nedostává jsou peníze. Někdo tvrdí že ne, to bere v potaz ale zastaralé plány, na jejichž plnění by stačila platba povolenky cca 500,- a ne průměrná za 1000,-Kč. Svaz, ale hlavně rybáři si musí uvědomit, co je jejich priorita.

    NCottus - Profil | So 20.9.2008 12:34:01

    Mrknato:Rybařina je činnost na různých lokalitách - s různými nároky.
    Něco jiného je stoják , něco jiného tok , a něco zcela jiného pramenná část v přírodní rezervaci.
    - přesto na všechno jsou šroubovány prakticky stejné podmínky.
    Funkční rybařina se zcela jistě obejde bez masařů a lůzrů jim podobných.
    Ne každý může docenit , ne každý na to má...
    Bohužel : Rybářů je mnoho - je tedy třeba selektovat.(nejen finančně)

      Nobrisek - Profil | So 20.9.2008 12:24:46

      Kakr-pěkné pěkné :-)))

        NMrknato - Profil | So 20.9.2008 12:19:29

        Cottus : problém je v tom, že tam, kde existuje územní hospodaření a to je i v MRS, nemohou do hospodaření mluvit MO, a tím spíše rádoby aktivní rybáři, včetně předsedů. MO se může rozhodnout, zda bude provádět rybařinu samostatně, nebo společně, tedy na územní platformě. O hospodaření zde není ani slůvko. To podle mě závisí pouze na tom, zda MO přijme samostatný výkon ryb. práva. V hierarchii org. složek se to ale semlelo úplně jinak a hospodaří každý a každý prodělává. Navíc výkonem některých činností pro uživatele ze zákona jsou pověřovány i MO, které mají samostatný výkon ryb. práva na svých revírech a některé MO zase dotují svým hospodařením (pokud to tak nazveme) jiný subjekt. To je zcela zásadní problém. Masařina je dnes jediný způsob, jak udržet rybařinu funkční. Stále jsi mě neprozradil, jak si ty představuješ onu ekologicko ochranářko původní rybařinu? Za tu bych se styděl zase já.

          NCottus - Profil | So 20.9.2008 11:40:34

          Mrknato: já se stydím....a to jsem byl funkcionářem asi čtyři roky.Stačí nahlédnout,a pak se rozhodnout- zda něco měnit(bolestně) , či jíti s proudem masařů...

            NMrknato - Profil | So 20.9.2008 10:41:42

            kakr : jen je třeba porozumět svazové práci. Já již také porozuměl.... Za výsledky se přeci nemusíme stydět. Neníliž pravda.

              Nkakr - Profil | So 20.9.2008 10:35:25

              Mrknato:
              to ještě nevíš, že s hrajim máme do holportu ještě tento barák....

                NMrknato - Profil | So 20.9.2008 10:30:13

                Wright : byl jsem delegován mluvčím jistého spolku, jako to učinila např. MOMRS Brno3. Jistě uznáš, že co příspěvek, to 50,-Kč není k zahození. Hraji za to má barák a kakr jakbysmet. Pak že kritika kaprařů nic nevynáší.... a kdo myslíš, že to platí....

                  NMrknato - Profil | So 20.9.2008 10:23:27

                  Možná pro rybáře s 5 třídami ZŠ je problém se ve složité legisladivě orientovat. Dělá to ale problém i svazům i MZe. Proto by neškodilo vyjmenovat např. 5 přestupků, za které bude následovat odebrání povolenky. Divím se, že v této jungli nikdo nezaznamenal případ korupce. (Za pětikilo ti povolenku ponechám, jen napomenu... že by RS byli jiní lidé z jiné planety?)

                    NMrknato - Profil | So 20.9.2008 10:17:54

                    Rozdíl je v tom, že policii nevolíme, ale respektujeme, ale o rybařině si myslíme, že ji tvoříme.....

                      NMrknato - Profil | So 20.9.2008 10:15:55

                      Tak to je dobrý námět pro policii ČR, která by měla také tako vychovávat, pokud to nestihne rodina a škola. A ne hned sázet pokuty a brát bodíky... Jen jestli ten film viděla....

                        Nbill2 - Profil | So 20.9.2008 10:09:16

                        Třeba tím , že kdyby děcku hned vzali papíry potom co si je první rok udělala, že by to pro ní mohla být taková malá tragedie? takto si z toho vezme táta a dcerou jistě lepší ponaučení, než aby hned dcera neměla noty. Byť byl ten taťka v hausbotu(nechci ho omlouvat), tak měl alespoň příposlech, že rybu by zaznamenal a mohl by vyběhnou, ale ten dědula by to zjistil až ráno, potom co by mu ta ryba vysela celou noc. Beru to z toho hlediska toho, že tato RS se snaží rybáře vychovávat, když vidí že to smysl má. nejen bezhlavě brát papíry když není proškrtlý řádek.

                          NZajda - Profil | So 20.9.2008 9:57:28

                          1. díl - jaký byl rozdíl mezi tím dědou, co nebyl u prutů a tím borečkem, co v podstatě chytal na čtyři pruty a v podstatě u nich taky nebyl...A výmluv měl šest půlek...

                            Nbill2 - Profil | So 20.9.2008 9:46:52

                            Zajda:proc??

                              NZajda - Profil | So 20.9.2008 9:43:12

                              bill2: Férová RS? Teď jsi mne teda rozesmál...

                                NMrknato - Profil | So 20.9.2008 9:30:36

                                killbill : je to film, dobrej film, jako třeba parodivný svět.... taky dobrej film...

                                  Nbill2 - Profil | So 20.9.2008 9:12:24

                                  Viděli jste na chytej.cz video o kontrolách RS na Orlíku? Jsou toho 2.díly a myslím, že přesně takto by to mělo vypadat. RS férová se skvělým přistupem, dávám jim za 1.

                                    NMrknato - Profil | So 20.9.2008 8:57:24

                                    D.O.K. : to kecáš, u nás žádný myvali nejsou.....

                                      Nklobas - Profil | Pá 19.9.2008 20:26:28

                                      Pelli - ® joooo tak to jsi podle me na velkýýým omylu!

                                        ND.O.K. - Profil | Pá 19.9.2008 20:23:04

                                        Pelli.......to ze musim stahovat udice je to nejmensi........Ja mam zatim osobak kapra chyceniho tesne před 12:00 dopoledne. Ale věřim, že zaběry by byly, protože mam hodně kapru přesne v 11:45 vecer......pravidelne sem myval zaběr :D

                                          NPelli - Profil | Pá 19.9.2008 19:27:51

                                          Já si myslím, že za ty 4 hodiny co se nesmí chytat, bysteš stejně o moc ryb víc nenachytali. Jediný co mě sere, že musím o půlnoci stahovat udice. :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((()))

                                            NFery - Profil | Pá 19.9.2008 17:53:54

                                            vajgl-nemyslím si to..nic moc by se nezměnilo..o moc víc lidí by v noci nechytalo a o moc víc ryb by se nevychytalo..

                                              NWright - Profil | Pá 19.9.2008 15:56:58

                                              Mrknato: chodíš ty vůbec někdy chytat ryby?

                                                NMrknato - Profil | Pá 19.9.2008 13:56:50

                                                Petrson : ano, pokud tady bude nějaký dobrák, který nám bude neustále sypat kapry, ale i pstruhy do vod, pak je chytejme jak chceme, do sítí, do ruky, lovme je oštěpy, na x prutů a imrvére. Proč ne, to bych chtěl taky. Taky bych chtěl, když uvidím v nějaké zahradě pěkné jablko, přelést plot a utrhnout si ho .... (V rybářském zákoně od toho dle některých výkladů nejsme daleko). Pak se nedivím, že někomu nestačí, když může lovit na téměř všech vodách v kraji.....Já to vidím tak, že ten "dobrák" MO si začíná své penízky špórovat a zájmy MO a ÚS se pomalu rozchází. Moje hypotéza o využití těchto peněz ze "štrozoku" míří k jakému si výběru "členství". Chceš chytat na revíru v majetku MO? Buď členem MO. Chceš lovit na všech vodách ÚS, buď členem ÚS.

                                                No a k represi. Komu pomůže, že KÚ dá hříšníkovi pokutu? Co z toho má uživatel? Nebylo by
                                                od věci aby zájemce o rybaření nejdříve složil nějakou kauci, např. 10000, - která by byla vratná, ale při zpáchání vyjmenovaného, závažného porušení předpisů by propadla uživateli.

                                                Pokud nebudeš sypat ryby, nebudeš mít co lovit. Tak to bohužel je u drtivé většiny druhů ryb. Řeči o revitalizacích jsou zajímavé, stejně jako o obřím urychlovači částic na pomezí Švýcarska, ale tím to končí.

                                                  Nvajgl - Profil | Pá 19.9.2008 10:16:20

                                                  pro fery v žádným případě se nechci s někým přít o nočním lovu jest-li jo nebo ne.Ale pořád nechápu proč někteří chcou chytat v noci jest-li jsou to kapraři nebo sumcaři.Protože pokaď je to jenom jedna skupina třeba kapraři,kteří usilujou o noční lov a případně by se této skupině povedlo prosadit noční lov na sportovních vodách,tak si myslím že by toho asi moc nevyhráli, protože jak asi každý rybář ví že v noci se dají chytit mnohé ryby našich vod (dravci,hadi,kapři,bílá ryba)tedy to samé co se chytá přes den.A tady nastává otázka byl by u vody klid ????myslím si že právě velké procento rybářů by se přeorientovalo na lov v noci (candát,sumec, úhoř) no a dopadlo by to asi jako s těma masajema co nosí 3nebo4 podměrečné kapříky přes den.Berte tento text jako polemiku, nechci někomu něco nutit.

                                                    NFery - Profil | Pá 19.9.2008 9:25:47

                                                    ..Mrknato-v podstatě s tebou souhlasím..jen si myslím,že lov nonstop v tom co jsi napsal,nijak nepřekáží a neubližuje..prostě se to vůbec nevylučuje..

                                                      Nhraji - Profil | Pá 19.9.2008 9:07:51

                                                      vajgl: my totiž na změně pracujeme tam, kde to má smysl a něco se opravdu dá změnit, MRk je forum, kde se toho hodně napíše, ale vůbec nic se tu neudělá. Takže tak.
                                                      Ak tvému návrhu, už to tady bylo a po roce to slavný parlament zrušil.

                                                        Nvajgl - Profil | Pá 19.9.2008 9:01:16

                                                        Pro hraji,andy,bacil,bill.jak chcete něco zlepšit když se tady přete jak malí kluci a to jste jenom čtyří tak jak to má potom vypadat když se tady bavíte o MKR.A ohledně masajů a nočního lovu.Jsme národ který musí bejt na uzdě.A není to z mojí hlavy to říká naše historije.Myslím si že by to chtělo trochu novou legislativu,vezmeš tři ryby,budeš chytat na tři pruty atd.dostaneš zákaz na tři roky a věřte mi každej by si to rozmyslel.Jinak to ,s náma nejde.

                                                          NPetrson - Profil | Pá 19.9.2008 6:02:57

                                                          Mrknato se hodně přiblížil tomu, jak je problém chápán. V principu s N-S lovem souhlasí skoro každý, problém je v negativních vlivech, které přináší: sakování přes limity, odvážení ryb, lov na víc prutů, zakázanými způsoby...
                                                          Dost lidí vnímá zápory tak znatelně, že jsou radši pro zachování zákazu. I když si uvědomují, že jsou sami ochuzeni.
                                                          Zde hrají role především jednotlivé ambice rybářů, Mnozí asi vůbec nepřemýšlí nad tím, že okolní ŽP je předem nějak definováno, jeho zachování není sranda, jako topit v peci na rohlíky, ale proces dlouhodobý a náročný, už proto, že se neustále proměňuje. Úspěch závisí na schopnosti nalézt správnou míru čerpání z těchto zdrojů, aby měly čas k revitalizačním nádechům. Jestliže příroda má tedy jasné limity, měl by člověk s nimi počítat, uvědomit si, že rybaření není jen o kupeckých počtech ve smyslu víc kaček = víc nasypaných ryb. Pokud vidíme, že chuť nekončí u N-S, ale jde taky o lov na 3, 4 pruty, s bojkami, echem, biwaky...Neprotestuji proti doplňkům (z nichž sám některé používám), resp. jakýmkoliv způsobům lovu. Ale projevu, který výjde, když si člověk shrne nejčastěji skloňovaná aditiva N-S lovu: pomalu každý druhý by vlastně nejradši chytal, jak by ho napadlo a nedodržoval nic. Tak tady nejde o nic víc, než potvrzení nutnosti limitů a účinnějších kontrol.
                                                          I když jsem pro změny legislativy, upravující N-S, s plošným povolením bych nesouhlasil. Každá voda má zcela jiné parametry, o ty hlavně jde v souvislosti s oněmi přirozenými mezemi.

                                                            NMrknato - Profil | Pá 19.9.2008 0:10:05

                                                            Fery : úplně nejlepší by bylo je tam nedávat v takovém kvantu, ale pak by se tu objevili noví páni Havlíčkové s novými iniciativami... fabuluji- lovná míra 50 a horní 60. Takové podmínky již dnes na některých soukromácích platí. Proto podle mě nelze na takovou hru vůbec přistoupit, ne na just vám, ale z důvodu praktického financování rybařiny, třeba "masajskými" metodami. Vy totiž nechápete, nebo spíš vám je to jedno, ale územní svaz musí nejen vysazovat kapry, ale také se starat o malé MP říčky, kde je stav úplně nejhorší a také o pstruhovky a sehnat někde peníze. Pstruhaři musí svoji zábavu provádět také v rámci omezení a mnohonásobně větších než kapraři, nebivakují u řek, nesepisují nesmyslné petice, i když stav P rybařiny je daleko víc zanedbávaný.

                                                            Pak tu někdo nadhodí, je vás pár, tak si to prosazujte, jako my. Tady ale není místo na nějaké prosazování čehokoliv, ale rozumný kalkul a já navrhuji šetřit. Šetřit na organizaci rybařiny, racionální výrobou násad a racionálním výkonem ryb práva, které přivede co nejvíc lidí, ale neuškodí přírodě.

                                                              Ntom@s - Profil | Čt 18.9.2008 22:38:54

                                                              D.O.K. Ahoj, už jsem to tu někde napsal, jak to dopadlo na Krajskám úřadě. Ve zkratce teď čekám jak se dohodnou moje organizace a K.úřad. Buď dostanu od K.Uřadu 2000, - nebo mi organizace zabaví zhruba na 1/2 roku povolenku. Že se mi mají ozvat z K.Uřadu a dát mi vědět jak to teda dopadlo. Jinak sankce sedí co jsem tady napsal. Ahoj

                                                                NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 22:09:51

                                                                bill2

                                                                masajovi stačí aspon u nás deset minut ráno, má dva, a když je ostrej bouchne ještě deset minut večer a má další dva

                                                                  Nklobas - Profil | Čt 18.9.2008 22:09:00

                                                                  Mrknato i kdyby byla doba lovu zkrácena jak píše bill2 tak masajum je to jedno oni stjejnak nevydží u vody dyl jak tech pár hodin

                                                                    Nbill2 - Profil | Čt 18.9.2008 22:06:48

                                                                    Mrknato:vzpamatuj se. Jde o prodloužení lovu o 4hodiny, kdo chce ryby zmasarit a nebo odvest tak je odveze tak jako tak. To by lovná doba musela bej v létě od 13 do 19 . a stejně by se našli masajové kterým by to nevadilo. Kdo chce masařit udělá to stejně, non stop by by,o super pro lidi kteří tim žijí a chtějí si čas uží 100% a naplno.

                                                                      NJovánek - Profil | Čt 18.9.2008 21:50:21

                                                                      Spousta lidí by takový peníze za povolenku dala.Ovšem,spousta lidí by to ukončila a začla by pytlačit.

                                                                        Nsven - Profil | Čt 18.9.2008 21:10:13

                                                                        Mrknato: tentokrát 100 % souhlas s Tvým příspěvkem.

                                                                          NPetrasek - Profil | Čt 18.9.2008 20:30:28

                                                                          Mrknato - 30 litrů bych za povolenku nedal a to asi skoro nikdo. Ale pokud by byla za dvojnásobnou cenu oproti normální, tak bych neváhal ani vteřinu a koupil bych si ji

                                                                            NFery - Profil | Čt 18.9.2008 20:18:14

                                                                            Mrknato-a nebylo by to spíš tak,že kdyby byl povolen lov nonstop,tak by se od vody odneslo víc kaprů a to ty vlastně chceš ne..vodě by to jen prospělo..

                                                                              Nmedvěd - Profil | Čt 18.9.2008 18:45:19

                                                                              Mrknato:neuvěřitelné,já s Tebou mohu souhlasit

                                                                                NMrknato - Profil | Čt 18.9.2008 18:21:14

                                                                                hoši, bohužel jste nezaregistrovali, že rybařina je hlavně lov. Každý lov má v civilizované době nějaká pravidla, tedy i účinná omezení, aby mohl fungovat udržitelně. I když je kapr relativně levná ryba, tak sviní vodu. Jestliže vy dnes prdíte na předpisy a lovíte na tři, imrvére, samosekem a hájíte se že vše pouštíte, čímž revíru neprospíváte, tak pokud by byl lov 24hod povolen plošně, bylo velmi mnoho těch, kteří by prděli na jakoukoliv míru a počet ponechaných ryb. A byl by tu další problém, není co lovit. Situace by byla o moc horší, než dnes. Ta určitá omezení nejsou kvůli vám, ale musí být. Na soukromáku si vás ohlídají, protože jim to zaplatíte. Pokud by kapří povolenka pro lov 24 hod stála 30 -40 tisíc, tak proč ne lov 24.

                                                                                  NZajda - Profil | Čt 18.9.2008 17:57:03

                                                                                  A z čeho se mám "spamatovat"? Té desinfekce mu v té tlamě zůstanou kvanta, poté, co ho hodíš do vody, že? Je to akorát na to, aby z vás kšeftmani tahali prachy...

                                                                                    ND.O.K. - Profil | Čt 18.9.2008 17:53:44

                                                                                    Zajda....... kdyby to bylo k ničemu asi se to neděla. A ja když vyděl jednoho dědka jak seka a tahne toho kapra bylo mi na bliti. Se divim že toho kapra nevzal na pul při zaseku. Se spamatuj prosimte.

                                                                                      NZajda - Profil | Čt 18.9.2008 17:51:05

                                                                                      D.O.K: Ještěže ti masaři jsou...Občas ty vydezinfikované tlamky opravdu stojí za to...Aspoň některým kaprům zkrátí utrpení...

                                                                                        NRicci - Profil | Čt 18.9.2008 17:23:40

                                                                                        D.O.K.: už jsem to tu psal.. Za současného systému to není možné.. RS nefunguje jak má ve dne, natož v noci.. Navíc si myslím, že je to velmi silná zbraň masajům a vůbec všem, které táhne levné maso - kapr k vodě..
                                                                                        Kdyby se jednalo jen o kapra, je mi to i v celku buřt.. Ten je stejně přemnožený, ale ve vodách není jen kapr..

                                                                                        K cenám povolenek tu bylo popsáno mraky stránek.. Kurňa zkuste tento odkaz:http://www.mrk.cz/diskuse.php

                                                                                          ND.O.K. - Profil | Čt 18.9.2008 17:15:36

                                                                                          Ricci.....a co mas jestli se mohu zeptat proti nocnimu lovu?....Hele ja kaprarinou žiju a rybu bych si nevzal. Me zase přijde blbost že masař ma za rok 60kapru a plati stejně jako ja kterej neveme šupinu a rybě kompletně vydezimfikuji ranky.....

                                                                                            NRicci - Profil | Čt 18.9.2008 17:10:59

                                                                                            Andy: máš pravdu.. Neshodneme se.. Představa vod plných kaprů mě děsí stejně jako břehy plné kaprolovců, lešení a bivaků.. Ale nic si z toho nedělej.. Názorově se neshodnu občas ani s hrajim, protože ten např. nemá nic proti lovu nonstop, kdežto já jsem odpůrce.. Mám své důvody a myslím, že jsem je zde v minulosti několikrát popsal..

                                                                                            Nechápu, koho máš na mysli tím Ultras, ale znovu ti musím připomenout, aby jsi si pročetl celý mrk. Až to za půl roku zmákneš, potom mi povíš, kdo je tu ultras..
                                                                                            Btw, takových revolucionářů jako jsi ty a tvoje kaprkampeny, je tu každý čtvrtrok dvacet..


                                                                                              NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 16:54:12

                                                                                              bill2

                                                                                              hochu tos přehnal s tou televizí já myslím, že bychom čuměli jenom do ohně a možná by v týhle chvíli vymysleli buben

                                                                                                ND.O.K. - Profil | Čt 18.9.2008 16:52:16

                                                                                                Ja zustanu chytat tak jak chytam. A s nasledkama počítám. Jo a jak někdo psal, že jak na to prijdou ty co na bili nemaj, tak at si ho delaji z krmitkovych směsi apodobne. Podle me by slo udelat i s tech kolinekD:...........

                                                                                                  Nmedvěd - Profil | Čt 18.9.2008 16:51:01

                                                                                                  Před pár roky se na Mrku objevil klučina,který níc než své názory a svoji pravdu neuznával.Prosazoval ji neurvalým způsobem,naivně až hloupě.Ovšem bylo mu třináct roků.Teď už je mu šestnáct a zaplať pánbůh je z toho venku.Ne každému se to povede

                                                                                                    Nbill2 - Profil | Čt 18.9.2008 16:50:54

                                                                                                    nechceme letět na Mars, jen ty 4 hodiny které jsou takový problém, mít silon ve vodě.

                                                                                                      Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 16:50:06

                                                                                                      bill2: najednou jsem i kolega? To je změna postoje. K70 jsem podepsal v dobách jejího vzniku, s lovem nonstop nemám žádný problém, klidně a't povolí lovit 25 hodin denně. To s tím písečkem nechápu a co se týče ryb, tak si ročně vezmu do deseti ryb, většinou jsou to duháci a čuníci.

                                                                                                        Nbill2 - Profil | Čt 18.9.2008 16:48:50

                                                                                                        Chlapci vy bejt ve vedení Tesly v dobách její největší slávy tak se doteď koukáme na černobílou telku a Gotta posloucháme z desek. Vývoj všeho jde dopředu, mládí se tlačí vpřed tak proč mít spátečnické názory. K70 nikomu vadit nemuže, tak holt si masák chytne kapra 50 a nebude mít doma 72. a komu může vadit chytat non stop?? kvůli tomu že bude u vody bordel? stejně člověk u té vody leží a bordel může udělat stejně. sakra chlapy seberte se.

                                                                                                          Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 16:46:04

                                                                                                          AndyII: promiň ale o tvojí gramotnosti pochybuji od samého začátku co jsem si přečetl ten otevřený dopis. Co se týče tvých bleskovek, o těch nebyla řeč, ale doporučuji Ti, aby sis přečetl svoje příspěvky den po zveřejnění dopisu na MRKu. Třeba ti to osvěží paměť.
                                                                                                          A co se týče tvého dotazu pod číslem 3, nejsem a nikdy jsem nebyl mluvčí svazu na MRKu, máš asi velmi špatné informace. Na MRKu vystupuji zásadně jako osoba sám za sebe. A nevím proč bych tu měl na základě nějaké, ani ne slušné, žádosti dávat nějaká data. Pokud je chceš, prokaž svoji gramotnost a najdi si je.
                                                                                                          Ten blábol pod číslem 2 nebudu raději vůbec komentovat. Svým projevem ses velmi přiblížil svému kolegovi s nickem mija, je tedy na čase, abych se k tobě začal chovat jako k němu. Měj se tu hezky.

                                                                                                            NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 16:45:56

                                                                                                            pozor kluci, hraji jakmile se dostává nepatrně pod tlak ukončuje debatu a mastí hlásat svoje myšlenky do dalších bleskovek, nebo jenom tak šmíruje, pozor na něj všechno vidí

                                                                                                            bill2 - hrajiho Tvoje K70 vůbec nezajímá, ono ho po pravdě nezajímá nic co se mu nelíbí, je to malinko narcis to jsi snad dobře pochopil, on má svoje křídlo ultras úplně jinde

                                                                                                              NSkulalukS - Profil | Čt 18.9.2008 16:42:46

                                                                                                              očekávej nejhorší.

                                                                                                                NBacil - Profil | Čt 18.9.2008 16:41:06

                                                                                                                Hraji-škoda opotřebovávat klávesnici.Někteří jsou všichni stejní.Je to marný,je to marný,je to marný.

                                                                                                                  Nbill2 - Profil | Čt 18.9.2008 16:40:23

                                                                                                                  hraji:asi nejsem moc chápavý, mužes specielně pro mě to napsat ještě jednou?? Také jsem ti to napsal. Děkuji Ti kolego

                                                                                                                    Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 16:38:30

                                                                                                                    bill2: můj osobní postoj k rybařině máš popsaný do všech detailů v mých předchozích příspěvcích a v kartě. Víc vědět nepotřebuješ.

                                                                                                                      NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 16:38:28

                                                                                                                      bill2

                                                                                                                      hochu nemarni čas, hraji je bohem na místě kde se nachází, každý den chodí a vymýšlí úporně jak to všechno pro nás všechny členy zlepšit, zdokonalit, popohnat kupředu, je to spravný PERESTRŮJCE na svém místě

                                                                                                                        NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 16:35:20

                                                                                                                        hraji

                                                                                                                        1/ najdi jedinou mojí bleskovku kde jsem napsal něco o STB xxxx L Ž E Š xxxx / - pleteš si diskutujcí i když na kartách máš fotky jak jsi požadoval/

                                                                                                                        2/ hlavně abys někdy vystoupil na tom auditoriu jak píšeš, jinak každý polobůh má kolem sebe skvělou skupinu lidí, a když náhle padne , najednou už Ti kolem nejsou tak skvělí jak se zdáli ani ten polobůh za moc většinou nestál, tak at Tě to nepotká

                                                                                                                        3/ stále poníženě čekám na ta čísla, nenápadně jako správný mluvčí jsi to přeskočil, máme tady o ně zájem, gramotný je snad každý a dokáže si spočítat výsledek sám

                                                                                                                          Nbill2 - Profil | Čt 18.9.2008 16:33:57

                                                                                                                          hraji: :-)

                                                                                                                            Nbill2 - Profil | Čt 18.9.2008 16:33:15

                                                                                                                            hraji takže ty si proti K70, proti chytání NON-STOP? Snažís se tu jen o objektivní vyváženou debatu, nebo patříš k těm co si hlídají ten svůj píseček, v tichosti závidí ostatním ve křoví a zmasaří vše co se jim dostane pod ruku?? Zajímá mě jaký máš osobní postoj. Můj je K70 klidně i K60, non stop lov.

                                                                                                                              Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 16:26:41

                                                                                                                              bill2: co ti brání? Dojeď.

                                                                                                                                Nbill2 - Profil | Čt 18.9.2008 16:24:11

                                                                                                                                hraji:hi hi si hvězda...přál bych si tě někdy potkat, musel bych si tě vyfotit :-)

                                                                                                                                  Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 16:22:29

                                                                                                                                  Mrknato: při vší úctě ke kakrovi, jeho statistika a průzkum dělaný MZLU je značně rozdílné dílo. Jeho názor mu neberu, ale taky s ním rozhodně ve všem nesouhlasím. Kakrovo vyjádření je jako oponentura naprosto irelevantní tedy bezpředmětné.

                                                                                                                                    Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 16:20:23

                                                                                                                                    bill: ty jsi mě bohužel nepobavil vůbec, protože to je pouhé plácnutí do vody nepodepřené ničím.

                                                                                                                                      Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 16:17:08

                                                                                                                                      AndyII: jsem založením optimista a hlavně, mám kolem sebe lidi, kteří aspoň něco dělají, snaží se posunout rybaření někam ke skutečné péči o revíry a velkou skupinu lidí, kteří sdílejí mé představy o tom, jak má vypadat řeka a ryby v ní. A to není málo. Já nemusím psát otevřené dopisy, já mohu vystoupit a sdělit auditoriu svůj názor přímo a z očí do očí. A hlavně, já si za svou prací a prací lidí z našeho výboru stojím.
                                                                                                                                      A tvrdím jedno, dokud se bude pracovat především na MRku, tak se nic nezmění. Ono je potřeba jít pracovat mezi rybáře. Ale tam je riziko, že se stane, že většina bude mít jiný názor a zatímco na MRKu můžete své oponenty urážet a přirovnávat k STB a já nevím čemu, do očí bys to jiným neřekl, věřím že ani mě ne.
                                                                                                                                      Tedy shrnuto, debaty na MRku z velké části nemají žádný význam, jen velmi zřídka se zde něco skutečně vyřeší. A takových revolucionářů, jako jste vy, už jsem tu viděl, do roka všichni rezignovali.

                                                                                                                                        NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 16:16:17

                                                                                                                                        ricci

                                                                                                                                        myslím, že mi dva budeme mít asi vždycky rozdílný názory, ale dokážeme se bavit nebo aspon to zkusíme, a taková je zde doufám většina rybářů , já nejsem úplnej debil jak si leckdo myslí, ale dobře jsem poznal zdejší ultras, a dobře vím, že přes ně cesta nikoho a nikdy nepovede.

                                                                                                                                        tajná zpráva pro ULTRAS - dopis jak jste čekali neumřel, ale vesele poskakuje jako horký brambůrek dál a dál...................................................................................

                                                                                                                                          NRicci - Profil | Čt 18.9.2008 16:06:05

                                                                                                                                          Andy: na to že jsi tu týden a něco, máš docela přehled..

                                                                                                                                            Nbill2 - Profil | Čt 18.9.2008 16:01:56

                                                                                                                                            hraji.. hi hi pobavils mě

                                                                                                                                              NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 15:58:58

                                                                                                                                              kakr

                                                                                                                                              jdu se na to juknout a ozvu se

                                                                                                                                                NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 15:58:20

                                                                                                                                                bill2 mohu Tě uklidnit proti hrajimu neměl pravdu ještě nikdo a nikdy, neměj z toho deprese

                                                                                                                                                  Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 15:56:43

                                                                                                                                                  bill2: samozřejmě nemáš pravdu, ale tomu stejně nebudeš věřit.