- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sebraná povolenka Dyje 5
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 15:55:01
Ty jsi spokojený se vším, jsi stále velmi positivně naladěný, hlavně, že se nic neděje nikdo neoponuje a všude jsou samé rozesmáté tváře
Nbill2 - Profil | Čt 18.9.2008 15:54:03
NMrknato - Profil | Čt 18.9.2008 15:53:46
NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 15:52:59
hluboce se klaním, seč spolu nebudem nikdy souhlasit, náš vztah je v podstatě antagonistický,
tentokrát jsi dokázal, že aspon někdo se tu nebojí napsat pravdu o prima průzkumu, který jsme si zaplatily mi všichni
- prototypem nejsou, ale jsou tady a je jich docela dost
hraji
nepotřebuji přesný rozbor, stačí mi napsat počty členů podle věku produktivní a neproduktivní a celkovou hmotnost úlovků pro obě skupiny, to bys mohl vysypat z rukávu, pokud se nejedná o veřejně tajnou informaci,
Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 15:47:04
NMrknato - Profil | Čt 18.9.2008 15:40:59
hraji : ten sockový průzkum je pěkná slátanina a nesmysl. Nekoreluje s relevantními údaji. Je to celé smyšlenka a o to smutnější, že jsou pod tím podepsáni docenti.
NRicci - Profil | Čt 18.9.2008 15:38:24
Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 15:37:45
Nkakr - Profil | Čt 18.9.2008 15:35:04
zkus se podívat na článek " Statistiky úlovků a K70". Je to pokus o demografickou studii jedné MO.
Sice byl psán za účelem ,K70, ale je tam skoro vše.Až si to přečteš, písni.
Nsnorki - Profil | Čt 18.9.2008 15:34:41
Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 15:34:05
Nmedvěd - Profil | Čt 18.9.2008 15:29:11
NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 15:27:27
pro informaci , dneska je podle státu produktivní věk do 62 let a brzy bude do 65 let /myšleno muži/ a tak většina rybářů je v produktivní věku ,na to jste si nemuseli dělat rozbor škoda Vašeho vzácnýho času
a Vaše trendy jsou naprosto scestné a postavené podle statistiky, pravděpodobně podobné té která stále vidí jak neuvěřitelně roste domácí ekonomika, po pravdě napiš kolik je důchodců a kolik je těch produktivních, počty lidí a úlovky a já si rozbor udělám sám
NMrknato - Profil | Čt 18.9.2008 15:18:37
NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 15:16:48
1/ cena povolenky 1100,-
2/ pokud se budeme všeho bát dopadne to ještě hůř, pokud by jste měli trochu snahu a byli takovými odborníky na které sami sebe pasujete, dávno jste dokázali tyhle lidi ze soukromáků dostat na svojí stranu, ve velké části tam jezdí proto, aby se Vás zbavili a měli pokoj, a na rybách si odpočinuli, každej holt nejsme tak na výši, že můžem hodit muškařit po vybraných tocích, někomu holt stačí chytit toho ´´ smradlavýho kapra´´ nad kterým Vy ohrnujete nos. Pokud můžeš říct příklady dorychtovaných soukromáků bud prosím konkrétní, já vím jenom o těch několika , které majitelé dorychtovali sami .
motto JENOM TO CO JE ZAKÁZANE JE PRO SVAZ DOBRÉ
Nhraji - Profil | Čt 18.9.2008 15:16:17
Nsnorki - Profil | Čt 18.9.2008 15:08:48
Ntomfisherman - Profil | Čt 18.9.2008 15:05:53
tak skutečně žádný předpis neukládá povinnost poslat hlášenku o přestupku na krajský úřad a už vůbec to není nějak vázáno na to, jestli pachatel přestupku není ochoten zaplatit blokovou pokutu. To by totiž jinak znamenalo, že RS by povinně musela před odesláním hlášenky pokusit se udělit blokovou pokutu a tak tomu samozřejmě není. Záleží tedy výlučně na uvážení RS, jestli to vyhodnotí tak, že jde o přestupek, který si "zaslouží" být nahlášen krajskému úřadu. Pokud jsem to do příručky napsal nesrozumitelně, tak se omlouvám a bude-li někdy další vydání, tak to upravím (tedy, pokud na to nezapomenu).
Lhůta k zaslání hlášenky stanovena skutečně není. Je to asi chyba. Ale mělo by to samozřejmě být neprodlenně, protože čím delší odstup od spáchání přestupku, tím hůř se to pak prokazuje.
Jak popisujete praxi z vašich revírů, tak možná, že to v povědomí RS (že mají posílat hlášenky krajskéjmu úřadu) není, možná také, že si s tím nechtějí přidělávat práci, možná ovšem také, že to vyhodnotili jako přestupek, u něhož bude stačit projednání v rámci ČRS a není třeba to hlásit správnímu úřadu. Taková to úvaha, jak jsem už uvedl, je jistě v pravomoci RS.
Ntomfisherman - Profil | Čt 18.9.2008 15:05:14
NAndy II - Profil | Čt 18.9.2008 15:03:59
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











