Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 11:00:04

anakonda >> Přes hlavu hodí s SPčkem přes 150m. No ale ta tabulka co jsi sem zkopčil dokazuje, že tu tvojí magickou 100m hranici přehodil každej a s přehledem. S těma nejlepšíma se určitě rovnat nemůžu a tolik co oni bych s tou výbavou nehodil ani náhodou a nikdy jsem to netvrdil, tak tady zase nešiř bludy.

    NTommy23 - Profil | Ne 5.2.2012 10:57:13

    anakonda >> Ano, tohle jsem napsal, vždyť tvrdím, že někteří to dokáží hodit (z toho vůbec nevyplývá, že tvrdím, že to hodím také) Třeba Tomáš Blažek také hodil přes 140 m a určitě by se i našli i další, kteří nestojí o "slávu" a rekordy, jak tady už někdo napsal...

      Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 10:56:24

      Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 10:55:00 >> Ano ale z otočky.To je o něčem jiném.

        NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 10:55:00

        anakonda >> Beran hodil 170m s Century SP

          NLeoSNB - Profil | Ne 5.2.2012 10:54:24

          anakonda >> A co když se nehoní za rekordama?.. Klidně si mužou házet 150m a každému to může být u (I)

            Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 10:53:26

            Tommy23 >> Okopíruji Ti co jsi napsal před chvílí:
            -

            ® Ne 5.2.2012 10:35:10
            anakonda >> Tak jsou i borci, co umí hodit i za 140, 150 m... a taky s celou montáží...

            Pokud vím tak nikdo jiný než Pacovský a Beran víc jak 140m nehodil.

              NTommy23 - Profil | Ne 5.2.2012 10:50:18

              anakonda >> Já jsem neřekl, že tady přehodili hranici 150 m, jenom jsem ti chtěl ukázat, že do této vzdálenosti se nechá také dohodit. Aspon z toho můžeš vidět, že neni problém přehodit hranici 100 m - hodil to každý a s přehledem. A kde jsi přišel na to, že se srovnávám s panem Beranem, který je vážně špička? Jen jsem napsal, že jsou tací, kteří to dokáží hodit a o sobě jsem to netvrdil.

                Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 10:49:55

                Tommy23 >> Jinak pro tohle tlachání na MRKu je vás s Mácou škoda.S tím co dokážete hoši házet byste se měli přihlásit do Casting day.Jsou tam dobré ceny a podle vašich řečí budete jistě bojovat o vítězství.

                  Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 10:46:42

                  Tommy23 >> Kde vidíš těch 150m? Jen 6 jich hodilo přes 130m.A jen 2 přes 140m.Vítěz dokonce jen 1,6m.Dobře víš kdo to je Beran a Pacovský.Srovnávání s nimi je trochu mimo.Je to jako by ses srovnával s Federerem v tenise.

                  JMÉNO ZÁVODNÍKA Nejdelší změřený hod Celkové pořadí v závodu
                  David Beran – Hradec Králové CZ 141,60 1
                  Jiří Pacovský 140,34 2
                  Tomáš Blažek – Řečany n L. CZ 138,50 3
                  Aleš Sedlák – Týniště nad Orlicí CZ 135,68 4
                  Petr Bydžovský 134,50 5
                  Bohumil Jedlička 131,50 6
                  Jiří Vavřík – Oslavany CZ 128,24 7
                  Miloš Sedlák – Borohrádek CZ 126,80 8
                  Radim Jelínek – Miroslav CZ 125,76 9
                  Michal Filkász – Bratislava SK 125,52 10
                  Jan Sedlák – Borohrádek CZ 125,15 11
                  Roman Mitráš – Miroslav CZ 124,95 12
                  Pavel Louženský 124,40 13
                  Richard Barát – Břeclav CZ 122,80 14
                  Jan Holas – Holetín CZ 122,03 15
                  Vladimír Brunclík – Velké Leváre SK 121,58 16
                  Richard Palkovič – Kúty SK 120,00 17
                  Jiří Voříšek – Rokycany CZ 119,90 18
                  Karel Jakubů – Luštěnice CZ 118,40 19

                    NTommy23 - Profil | Ne 5.2.2012 10:41:34

                    anakonda >> Prosim tě... ukázali to a ne jednou. Viz odkaz:
                    http://www.nikl.cz/23-fotoreportaz-z-carp-rod-casti​ng-2009.php
                    Tady to dokonce překonali dva borci...

                      Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 10:36:58

                      Tommy23 >> Akorát to nikde oficiálně neukázali,takže se tomu nedá věřit.

                        NTommy23 - Profil | Ne 5.2.2012 10:36:58

                        Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 10:33:37 >> Uvidim, popravdě jsem to taky zvažoval... Rozhoduju se mezi dvě revíry, mám v merku jednu pískovnu a tam bych zkusil 0,22 m, nejsou tam snad žádný velký překážky, ale stejně to zdolávání bude docela citovka :))

                          NTommy23 - Profil | Ne 5.2.2012 10:35:10

                          anakonda >> Tak jsou i borci, co umí hodit i za 140, 150 m... a taky s celou montáží...

                            NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 10:33:37

                            Tommy23 >> Pokud tam není bordel ve vodě, vůbec se neboj ani průměru 0,22mm.

                              NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 10:32:22

                              anakonda >> To, že vím, že hodím 100m znamená že jsem sebevědomý? No asi teda jo, proč ne. Tím končím debatu s tebou, nemá to smysl. Až budeš chtít, napiš, stanovíme datum a místo. Očekávám že tam budeš mít změřenu 100m hranici.

                                NLeoSNB - Profil | Ne 5.2.2012 10:32:20

                                anakonda >> a co to dosvědčuje?... Že to nikdo nemůže přehodit?...

                                  NTommy23 - Profil | Ne 5.2.2012 10:32:17

                                  Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 10:27:57 >> Díky, zkusim to a uvidim. S těma průměrama máš pravdu, často se liší a to po celý svý délce (většinou +- 0,02 mm). Právě na jedný vodě potřebuju házet daleko a každej metr je dobrej, tak mě to láká...

                                    Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 10:30:18

                                    Tommy23 >> Podívej se na výsledky Casting day kolik lidí hodilo 130m.Bylo to O,28 vlasec,90 olovo,šokovka,1 kulička boilísu.Vítěz hodil okolo 137m.

                                      NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 10:27:57

                                      Tommy23 >> každá desetinka milimetru je hodně znát. Na jedněch závodech jsem potřeboval házet co nejdál s maličkým PVA (jen cca 2cm váleček z methoďáku) a s vlascem O,22m a šokovkou 0,38mm jsem házel za 130m. Neumím přesně říct, kolik metrů to udělá když zjemníš z O,28 na 0,25mm, ale znát to bude....(taky je otázka jestli je skutečně tvůj vlasec tak silnej jak píšou na obale, dost často to tak není)

                                        Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 10:26:32

                                        Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 10:18:08 >> Tak poslechni ty sebevědomý borče.Nerozplývám se nad svou výbavou a vůbec si nemyslím,že mám něco extra.Výbavu jako já má mnoho jiných a lepší.Na ryby jezdím rád a každou volnou chvíli,problém spočívá v tom,že pracuji 6 dnů v týdnu a nemám čas si vybrat ani dovolenou.Kdybych měl více volna,byl bych i více na rybách.Nejezdím k vodě pro rekordy,ale zachytat si.