Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

NS.Jakubem - Profil | Ne 5.2.2012 12:09:47

D.O.K. >> :D:D

    Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 12:07:07

    D.O.K. >> A o tom to je.

      Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 12:06:16

      Vidím pánové,že jste vyjímeční jedinci a do této společnosti nepatřím.Pohybuji se mezi rybáři,kteří neházejí tak daleko a také tak moc nekecají.Na to jak jste mladí jste neuvěřitelně úspěšní.Těžko budete v životě shánět lidi,kteří vám tuto úspěšnost uvěří.

        ND.O.K. - Profil | Ne 5.2.2012 12:05:38

        A jááááá....jááá to vyvezu klidne 400m s 30m odpalovky 0.50mm, kmenem 0.35mm, kamenem 0.5kg a 50cm navazcem s 2x 20mm. A jeste uvezu kilo kouli a 5kg repky a to s presnosti 0.2m :-DD

          NciciN - Profil | Ne 5.2.2012 12:02:29

          LeoSNB >> chtěl sem si udělat fotoseriál, ale neměl mě kdo fotit :-)

            NLeoSNB - Profil | Ne 5.2.2012 11:58:34

            ciciN >> A máš to nahraný?...Jinak ti neuvěří :D

              NciciN - Profil | Ne 5.2.2012 11:54:53

              anakonda >> je to přesně týden, co sem si udělal výlet na hřiště s novýma prutama a pásmem...naměřil sem si hranici 100m a 120m, házel sem s 90g olovem, 0,30mm vlascem a s montáží a kuličkou 18mm. Hranici 100m sem pokaždé přehodil a to mi mrzly prsty jako prase :-)

                NZindys - Profil | Ne 5.2.2012 11:51:03

                LeoSNB >> asi ne, no. škoda že mě nenapadlo to natočit :))

                  NZindys - Profil | Ne 5.2.2012 11:50:20

                  anakonda >> ano, 20 mm MultiBait od Mika, příchuť oliheň, kterej jsem měl v té době na krmení.

                    NLeoSNB - Profil | Ne 5.2.2012 11:47:18

                    Zindys >> sry, ale stejně ti neuveří :D

                      Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 11:46:44

                      Zindys >> To jsi házel s kuličkou boilísu?

                        NZindys - Profil | Ne 5.2.2012 11:44:35

                        anakonda >> mám 165 cm a lehce přes 60 kg... kolik by jsi řekl, že asi hodím ? řekneš max 90 m. mám na hřišti změřenou dálku náhozu. odměřených 100 m pásmem a pak značky po 1m. mám hozených 107 m. jsem názoru, že do 110m hodí každej kdo není kopyto, pak už to nahoru leze pomaleji... prut Greys Prodigy 12 ft, 3 lb, 0,28mm vlasec, 10m 0,40 mm šokovky, 90 g olovo + klasickej návazec, kterej běžně používám na odhoz (20 cm, 8 ka háček, 20 mm kulička).

                          Nbory - Profil | Ne 5.2.2012 11:18:34

                          anakonda >> Ty seš borec nakonec .

                            NČenda22 - Profil | Ne 5.2.2012 11:16:47

                            anakonda >> Taky mám hozeno přes 100m sice né tolik co ani ale mám :) a píšeš tady kraviny.A pokud jsi si nevšiml je to KLUB MLADÝCH BOILIESAŘŮ.

                              NLeoSNB - Profil | Ne 5.2.2012 11:11:14

                              Hned bych vás vykartoval, za spamování diskuze.

                                NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 11:10:34

                                anakonda >> jak říká kolega Tommy23, nemá to smysl se s tebou dohadovat. Měj se, až budeš chtít, ozvi se a dáme si někde sraz s prutama.

                                  Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 11:10:01

                                  Tommy23 >> Tak to tu neřeš.Nikdo Tě nenutil a nenutí.

                                    NTommy23 - Profil | Ne 5.2.2012 11:07:27

                                    anakonda >> Heleď nemá to cenu. Nechci tady řešit celý den to, kdo dokáže hodit "nedosažitelnou stovku". Dejte si závody někde svoje slibovaný závody a klídek :))))

                                      Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 11:03:49

                                      Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 11:00:04 >> Ta tabulka je tabulka soutěžících v hodu, nikoliv běžných rybářů.Do soutěže se přihlašovali lidé,kteří si o sobě myslí,že umí nahodit daleko.

                                        Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 11:02:08

                                        Tommy23 >> To co háže Beran s Pacovským a ostatní soutěžící není běžné.Běžné dokonce není ani těch 100m o kterých tu hoši prohlašujete,že to hodí každý.Mám hodně kamarádů mezi rybáři a jsou to udělaní klucí,kteří házet umí.Okolo 100m je pro ně maximum.