Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

Mikbaits mánie - Profil | St 16.11.2011 23:56:10

S.Jakubem >> Piču :)) Pojedu si udělat rači infarkt :DDD chi jet tam kde je plešata víš ne ?? :DDDD

    S.Jakubem - Profil | St 16.11.2011 23:46:34

    Mikbaits mánie >> Hm pojedeš ale leda tak na chatu :D..

      Mikbaits mánie - Profil | St 16.11.2011 23:39:38

      Strnda >> No už jsem jenom 2 člená banda no :)) Pojedu ještě na výkend .

        Strnda - Profil | St 16.11.2011 23:03:42

        Mikbaits mánie >> dobry no to bydlis v rusku ze tam mate zimu a snih...:)
        ta prava a krasna rybarina zacina teprv:) to se na ryby musi..nebo hodlas kokat doma na filmy a nudit se:D co mate v planu delat v zime stou vasi Kladenskou bandou...

          Mikbaits mánie - Profil | St 16.11.2011 22:51:21

          S.Jakubem >> Ani ten tvuj pes do toho moc nechtěl sem koukal z vokna :)))

            Mikbaits mánie - Profil | St 16.11.2011 22:50:29

            Strnda >> Cau Ty starej kořene :DDDD u nás už je 5cm sněhu :))) Takže to asi nevidim nikam i když se chtěl je na výkend . Ale kuli škole si pak nemůžu dovolit marodit .((

              S.Jakubem - Profil | St 16.11.2011 22:47:18

              LeoSNB >> Nechystám se nikam, voda skoro zamrzlá sních je tady všude br.. :D:D

                Strnda - Profil | St 16.11.2011 20:30:25

                Tak co mladasove jak to jde:)

                  LeoSNB - Profil | St 16.11.2011 19:38:14

                  Tak co kluci chystáte se ještě na poslední výpravu než nám to úplně zamrzne?... :)

                    buco1 - Profil | Út 15.11.2011 22:17:04

                    http://www.rybarske-potreby-ika.cz/eshop/detail/209​0-jrc-kaprovy-prut-powerplay-12ft-300lb-dvoudilny-a​kce-1-1-zdarma/ zdar chlapy čo by ste povedali na tieto pruty . niesom nejaky silny boilisar chodim sem tam na vykendy

                      kulhyteam - Profil | Út 15.11.2011 21:51:17

                      LeoSNB >> Jasná ;-) 100 %

                        LeoSNB - Profil | Út 15.11.2011 21:29:57

                        kulhyteam >> Tak držím palce a dej vědět jak to jezdilo :)

                          kulhyteam - Profil | Út 15.11.2011 21:02:15

                          Od čtvrtka frčim na 2 - 3 dny tak jsem zvědavej =)

                            Mikbaits mánie - Profil | So 12.11.2011 14:08:35

                            klobas >> :D Asi jo pudu do foukaže A udělám si Firmu Fouktackle :))))

                              klobas - Profil | So 12.11.2011 13:47:05

                              Mikbaits mánie >> Dáváš tam ponožky a pak se divíš, foukačka je nejlepší vyzkoušej to někdy třeba si chytneš kapra :D

                                Mikbaits mánie - Profil | So 12.11.2011 13:16:29

                                LeoSNB >> TVl :DDD ... Krmítkářř :))

                                  LeoSNB - Profil | So 12.11.2011 13:14:35

                                  Mikbaits mánie >> tak tak a má to stejnej účel :D

                                    Mikbaits mánie - Profil | So 12.11.2011 13:10:23

                                    LeoSNB >> Hale někdo si kupuje plovky za X Stovek Leošek tam hodí foukačku a sere na ně :DDDDDDDD

                                      LeoSNB - Profil | So 12.11.2011 13:06:44

                                      Mikbaits mánie >> tjn tak musíš dát dlouhej vlas a dát tam žlutou foukačku a oni přestanou :D

                                        ciciN - Profil | So 12.11.2011 13:06:06

                                        LeoSNB >> už je zima, kapři už spí... :-)