Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

NMikbaits mánie - Profil | So 12.11.2011 13:04:39

LeoSNB >> To mě taky ale bejt někde 4-5 dní a chytat 40cátniky tak to je mam u Pr.....dele

    NLeoSNB - Profil | So 12.11.2011 13:01:56

    Mikbaits mánie >> ale pro potěšení mi to stačí :)

      NMikbaits mánie - Profil | So 12.11.2011 13:01:11

      LeoSNB >> Proto taky chytáš samí špionky :DDD

        NLeoSNB - Profil | So 12.11.2011 12:54:25

        Mikbaits mánie >> ccc na ty já chytám celej rok a jak mi jezdí :D

          NMikbaits mánie - Profil | So 12.11.2011 12:37:03

          LeoSNB >> Na foukačku se jim víš co :DDDD

            NLeoSNB - Profil | So 12.11.2011 12:36:06

            Mikbaits mánie >> no vidíš, kdyby jsi tam dal foukačku jak klobas tak taky nachytáš :D

              NMikbaits mánie - Profil | So 12.11.2011 12:31:03

              klobas >> Aha já sem tam dával starý fusekle :DDD

                Nklobas - Profil | So 12.11.2011 12:28:05

                LeoSNB >> Samozdřejmě, že se vůbec ptáš .-)

                  NLeoSNB - Profil | So 12.11.2011 12:20:16

                  klobas >> a ty ji tam dáváš?.. :D

                    Nklobas - Profil | So 12.11.2011 10:47:28

                    Mikbaits mánie >> Musíš dát pod háček pořádnou kuličku :D

                      NMikbaits mánie - Profil | Pá 11.11.2011 14:51:40

                      LeoSNB >> ANi hovno jak debil sem seděl 3 dny v -5 a nic tak sem jel pak na 5 dni a zase jak kokot bez záběru akorát 1 tlouště :((((

                        NLeoSNB - Profil | Čt 10.11.2011 12:34:45

                        Tak co kluci už se vám povedl nějakej ten podzimní krasavec?..

                          ND.O.K. - Profil | St 9.11.2011 19:50:37

                          Jedna motyvacni.....sezona nekonci, pocasi letos velice priznive.

                            Nkulhyteam - Profil | St 9.11.2011 15:40:27

                            Já jsem dostal takovej nemožnej nápad :-D ale napíšu to sem ... co dát třeba příští rok spycha někde na Labi ?

                              NS.Jakubem - Profil | Po 7.11.2011 8:01:40

                              LeoSNB >> rád bych, ale nejee to .P

                                NLeoSNB - Profil | Ne 6.11.2011 18:04:27

                                S.Jakubem >> to je jedno vyprdni se na to a jeď raději na ryby :D

                                  NS.Jakubem - Profil | Ne 6.11.2011 18:00:31

                                  LeoSNB >> aha, skouším to i teď a nic..

                                    NLeoSNB - Profil | Ne 6.11.2011 17:51:31

                                    S.Jakubem >> škoda no ..Otočí ti to celej obraz

                                      NS.Jakubem - Profil | Ne 6.11.2011 17:45:53

                                      LeoSNB >> vůbec nic skouším skouším a nic mačkám Alt Gr vedle mezerníku a mačkám šipku do prava a nic..

                                        NLeoSNB - Profil | Ne 6.11.2011 17:41:13

                                        S.Jakubem >> jo hada to znám :D :D myslel jsem, že to bude dělat něco jinýho :D zkus znova..Vedle mezerníku napravo je AltGr drž ho a máčni šipku doprava :) a uvidíš jestli ti to půjde a jestli ne tak ti to řeknu :)