- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Klub mladých boiliesařů
Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
112x v oblíbených a 33x v ignorovaných.
NLeoSNB - Profil | Ne 6.11.2011 17:33:05
S.Jakubem >> to mi nejde, ale zkus máčknout AltGR drž ho a máčkni k tomu nějakou šipku třeba do prava :))
NS.Jakubem - Profil | Ne 6.11.2011 17:29:14
LeoSNB >> jj Alt+F4 je bombovka :D:D ještě mám zajeď si na www.youtube.com nejlépa tato music http://www.youtube.com/watch?v=D7K3wFXJFsQ čekej až se přehraje reklama zapni písničku a mačkej šipky NAHORU DOLU DOLEVA DOPRAVA
NLeoSNB - Profil | Ne 6.11.2011 17:22:59
S.Jakubem >> Starý co tam máš dál?... Nebo je taky dobrý Alt+F4 taky dobrá aplikace :)
NS.Jakubem - Profil | Ne 6.11.2011 17:21:35
Branči >> lasti555 - 6.11.2011 17:18:12 >> jj funguje :D :D D taky jsem se divil :D
NS.Jakubem - Profil | Ne 6.11.2011 17:15:06
1)Jdi na mapy.cz
2) Až se ti vše načte tak napiš na klávesnici: iddqd ( napsat né kopírovat ! )
3) objevi se ti letadlo
4) pak napiš: idkfa ( napsat né kopírovat :D )
5) a pomocí klávesy CTRL házíš bomby a šipkami ovládáš letadlo
super :o)) :D:D:D
Přežily sme 4x konec světa i konec facebooku.. • • • •... ... • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • Naše generace je nesmrtelná..:D
2) Až se ti vše načte tak napiš na klávesnici: iddqd ( napsat né kopírovat ! )
3) objevi se ti letadlo
4) pak napiš: idkfa ( napsat né kopírovat :D )
5) a pomocí klávesy CTRL házíš bomby a šipkami ovládáš letadlo
super :o)) :D:D:D
Přežily sme 4x konec světa i konec facebooku.. • • • •... ... • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • Naše generace je nesmrtelná..:D
NciciN - Profil | Út 1.11.2011 10:58:25
kulhyteam >> mě se spí celkem dobře většinou, ale když sem byl v září na 12 dní sám a navíc mě lidé varovali že se tam celkem krade, tak už se mi usínalo mnohem hůř a zdolávání v noci na lodi 200m od břehu mě taky moc netěšilo, ale nakonec se mi nic neztratilo....
Nkulhyteam - Profil | Po 31.10.2011 21:12:21
Mám téma nedávno sem přijel z delší výpravy a teďkon doma mě tak napadlo že bych se vás moh zeptat jak se cejtíte když si jdete v noci lehnout a venku máte výbavu za několik x tisíc, já většinou skoro ani nespim jak nasloucham každýmu šustnutí se. Nesnášim to :-D .. A po pár nočních návštěvách kde jakejma různejma feťákama a bezdomovcema už jsem se taky setkal takže možná že to mam ze zkušenosti. Jak se spí vám ?
Nlasti555 - Profil | Čt 27.10.2011 16:58:36
S.Jakubem >> vobec to nemame dobre :D :D :D vies co to je vyviest niekedy 500 metrov a o pol noci stacat 4 udice ? :D :D :D no tak 2 lebo 2 staca oco :D
NS.Jakubem - Profil | Čt 27.10.2011 16:16:39
Branči >> lasti555 - 27.10.2011 16:13:06 >> Tak to máte dobrý..
NZindys - Profil | Čt 27.10.2011 16:15:40
Branči >> lasti555 - 27.10.2011 16:10:50 >> není to moc daleko ;)) já podobně velkou vodu mám přes 100 km, jsem rád za ty louže (cca 120 ha), co mám 20 km od baráku :)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NLexikon boilies komponentů901
NLov z nafukovacího člunu1187
NSOLAR410
NShimano Power Aero 100001660
NDomácí swinger - výroba624
NOdpadávací kámen při vyvážce283
NLithiové baterie - srovnání1546
NRevír - Jezero Jaroslav1587
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













