Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

NS.Jakubem - Profil | Ne 6.11.2011 17:36:47

LeoSNB >> Nic nefunguje co to má udělat ? :D tady je fotka vidíš tam toho hada ? :D

    NLeoSNB - Profil | Ne 6.11.2011 17:33:05

    S.Jakubem >> to mi nejde, ale zkus máčknout AltGR drž ho a máčkni k tomu nějakou šipku třeba do prava :))

      NS.Jakubem - Profil | Ne 6.11.2011 17:29:14

      LeoSNB >> jj Alt+F4 je bombovka :D:D ještě mám zajeď si na www.youtube.com nejlépa tato music http://www.youtube.com/watch?v=D7K3wFXJFsQ čekej až se přehraje reklama zapni písničku a mačkej šipky NAHORU DOLU DOLEVA DOPRAVA

        NLeoSNB - Profil | Ne 6.11.2011 17:22:59

        S.Jakubem >> Starý co tam máš dál?... Nebo je taky dobrý Alt+F4 taky dobrá aplikace :)

          Nlasti555 - Profil | Ne 6.11.2011 17:22:11

          S.Jakubem >> :D :D

            NS.Jakubem - Profil | Ne 6.11.2011 17:21:35

            Branči >> lasti555 - 6.11.2011 17:18:12 >> jj funguje :D :D D taky jsem se divil :D

              Nlasti555 - Profil | Ne 6.11.2011 17:18:12

              S.Jakubem >> parada :D to fakt funguje :D

                NS.Jakubem - Profil | Ne 6.11.2011 17:15:06

                1)Jdi na mapy.cz
                2) Až se ti vše načte tak napiš na klávesnici: iddqd ( napsat né kopírovat ! )
                3) objevi se ti letadlo
                4) pak napiš: idkfa ( napsat né kopírovat :D )
                5) a pomocí klávesy CTRL házíš bomby a šipkami ovládáš letadlo

                super :o)) :D:D:D


                Přežily sme 4x konec světa i konec facebooku.. • • • •... ... • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • Naše generace je nesmrtelná..:D

                  ND.O.K. - Profil | Ne 6.11.2011 14:41:45

                  LeoSNB >> zimni letargie

                    NLeoSNB - Profil | Ne 6.11.2011 14:38:28

                    Začíná tu bejt pánové nějaké mrtvo :)

                      NciciN - Profil | Út 1.11.2011 10:58:25

                      kulhyteam >> mě se spí celkem dobře většinou, ale když sem byl v září na 12 dní sám a navíc mě lidé varovali že se tam celkem krade, tak už se mi usínalo mnohem hůř a zdolávání v noci na lodi 200m od břehu mě taky moc netěšilo, ale nakonec se mi nic neztratilo....

                        NRosťa Š. - Profil | Po 31.10.2011 21:37:31

                        kulhyteam >> Boxer,nože a pepřák a spím jak zabitej :-D

                          Nkulhyteam - Profil | Po 31.10.2011 21:12:21

                          Mám téma nedávno sem přijel z delší výpravy a teďkon doma mě tak napadlo že bych se vás moh zeptat jak se cejtíte když si jdete v noci lehnout a venku máte výbavu za několik x tisíc, já většinou skoro ani nespim jak nasloucham každýmu šustnutí se. Nesnášim to :-D .. A po pár nočních návštěvách kde jakejma různejma feťákama a bezdomovcema už jsem se taky setkal takže možná že to mam ze zkušenosti. Jak se spí vám ?

                            Nlasti555 - Profil | Čt 27.10.2011 16:58:36

                            S.Jakubem >> vobec to nemame dobre :D :D :D vies co to je vyviest niekedy 500 metrov a o pol noci stacat 4 udice ? :D :D :D no tak 2 lebo 2 staca oco :D

                              Nlasti555 - Profil | Čt 27.10.2011 16:57:42

                              Zindys >> louze :D :D :D

                                NLeoSNB - Profil | Čt 27.10.2011 16:51:15

                                Tak očem, že se tady diskutuje?.. :)

                                  NS.Jakubem - Profil | Čt 27.10.2011 16:16:39

                                  Branči >> lasti555 - 27.10.2011 16:13:06 >> Tak to máte dobrý..

                                    NZindys - Profil | Čt 27.10.2011 16:15:40

                                    Branči >> lasti555 - 27.10.2011 16:10:50 >> není to moc daleko ;)) já podobně velkou vodu mám přes 100 km, jsem rád za ty louže (cca 120 ha), co mám 20 km od baráku :)))

                                      NS.Jakubem - Profil | Čt 27.10.2011 16:14:38

                                      Branči >> lasti555 - 27.10.2011 16:12:23 >> :D

                                        Nlasti555 - Profil | Čt 27.10.2011 16:13:06

                                        S.Jakubem >> tak to mate zle :d ale nam by mohli dovolit na Sirave nonstop lov po cely rok kedze tam ej chyta apust na ostatnych vodaach nech to je ako chce ale aspon tam ň:D