Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

lasti555 - Profil | Čt 27.10.2011 16:12:23

S.Jakubem >> No ty to mozes skusat aj na riekach my tu nai jednu rieku s kaprosmi nemame :D

    S.Jakubem - Profil | Čt 27.10.2011 16:12:04

    Branči >> lasti555 - 27.10.2011 16:11:35 >> ne nemůžeme :-))

      S.Jakubem - Profil | Čt 27.10.2011 16:11:35

      Branči >> lasti555 - 27.10.2011 16:10:50 >> Tak já tu nemám v blízkosti domova žádnou větší vodu krom Labe ( 45 km )

        lasti555 - Profil | Čt 27.10.2011 16:11:35

        S.Jakubem >> presne a ako to tam mate vy mozete chytat celu noc alebo nie ?

          S.Jakubem - Profil | Čt 27.10.2011 16:10:55

          Branči >> lasti555 - 27.10.2011 16:04:54 >> Tak není to moc, ale i za to jsem rád..

            lasti555 - Profil | Čt 27.10.2011 16:10:50

            Zindys >> 30 km :D to je za domom ? :D

              Zindys - Profil | Čt 27.10.2011 16:09:23

              Branči >> lasti555 - 27.10.2011 16:04:54 >> každej nemá za barákem takový vody ;))

                lasti555 - Profil | Čt 27.10.2011 16:04:54

                S.Jakubem >> tak to je oproti 3600ha vodnej nadrzi dost malo :D :D :D co ? :D

                  S.Jakubem - Profil | Čt 27.10.2011 16:04:00

                  Branči >> lasti555 - 27.10.2011 16:00:08 >> Různě ale řekni ti to takto pár menších vod 5-20ha a jedna 90ha

                    lasti555 - Profil | Čt 27.10.2011 16:00:08

                    S.Jakubem >> ja to mam na Siravy tak 25-30 km :D :D na kolko ha vody chodis ? :D

                      S.Jakubem - Profil | Čt 27.10.2011 15:57:28

                      Branči >> lasti555 - 27.10.2011 13:47:32 >> No tak tady je to těžký tady moc větší vod neni v okolí mého bydliště a vzhledem k tomu že jsem student tak si nemohu dovolit jezdit na ryby přes 100km :))..

                        lasti555 - Profil | Čt 27.10.2011 13:47:32

                        S.Jakubem >> No tak keby som mal aj ja moznost chodit na take reviri okrem sukromakov :D :D :D Ale kedze chodim na Siravu iba tak musim davat montaze mimo lebvo by som tahal z vody pojazdne vysavace (pleskace :D )

                          S.Jakubem - Profil | Čt 27.10.2011 8:53:03

                          Branči >> lasti555 - 26.10.2011 21:32:00 >> Já si vždy krmim u nějakého pěkného místa kde vím že se tam ta ryba zdržuje.. Například.. stromy do vody, nějaký vázky na dně či rozné potopené stomy atd.. Takže většinou všechny 2 pruty cpu přímo do krm. místa :-)).

                            lasti555 - Profil | St 26.10.2011 21:32:00

                            S.Jakubem >> aha ale myslel som totak ze iba 5 metrov od krmneho miesta vies ja verim teorii ze velka ryba sa do krmneho miesta k malym len malokedy nastahuje .

                              S.Jakubem - Profil | St 26.10.2011 20:59:22

                              Branči >> lasti555 - 26.10.2011 20:53:02 >> Do krméno místa, protože většinou chytám na revírech z menší rozlohou a nemůžu si dovolit dávat montáže kde se mi zachce

                                lasti555 - Profil | St 26.10.2011 20:53:02

                                S.Jakubem >> miesta

                                  lasti555 - Profil | St 26.10.2011 20:52:53

                                  S.Jakubem >> A montaze davas do laebo mimo krmneho meista ? :D

                                    S.Jakubem - Profil | St 26.10.2011 20:51:13

                                    Branči >> lasti555 - 26.10.2011 20:48:33 >> Záleží jak kdy a jak kde.. Krmím peletama a boiliesem ( když je možnost i člun tak i řepkou ) na poslední výpravě na víkendovce jsem skrmil cca 2kg boilies + PVA .. V létě krmím více a to hned po příjezdu tak 3kg a pak už jen PVA + dokrmovat :))

                                      lasti555 - Profil | St 26.10.2011 20:48:33

                                      S.Jakubem >> co ? ? :D :D kolko skrmis tak na vikendovej vyprave ? a cim krmis ? :D

                                        S.Jakubem - Profil | St 26.10.2011 20:47:07

                                        Branči >> lasti555 - 26.10.2011 20:41:24 >> :D:D.D prej ke karavanu :D:D:D..