Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

S.Jakubem - Profil | St 26.10.2011 20:45:56

SNOW >> joo, díkes za tip..

    lasti555 - Profil | St 26.10.2011 20:41:24

    S.Jakubem >> hej :D :D ale v lete spim vecsinou vonku na lehatku :D :D pod stanom ktory mame ku karavanu :D

      SNOW - Profil | St 26.10.2011 20:40:22

      S.Jakubem >> chub cloud 9 5season s prehozem... pohodicka.. ted sem v nem ´´trpel´´ pri prvnich mrazech a cajk.. velikost dobra.. zpracovani mozna lepsi nez jrc.. ale vse ukaze cas

        S.Jakubem - Profil | St 26.10.2011 20:39:08

        Branči >> lasti555 - 26.10.2011 20:37:29 >> Tak to máš dobrý kdy máš za prdelí karavan :)) Jóó tak to se to potom jinak žije krásně v teple :D:D..

          lasti555 - Profil | St 26.10.2011 20:37:29

          S.Jakubem >> Mne sapcaky netreba :D mame karavan s kurenim :D :D aspon si nerobim tazku hlavu so sapcakmi :D :D

            S.Jakubem - Profil | St 26.10.2011 20:36:02

            Branči >> lasti555 - 26.10.2011 20:34:06 >> jojo, já mám už staré pruty tak by to chtělo nějakou změnu. A tyhle pruty si mi líbí tak o nich přemíšlím.. :D:D.. Jinak potřebuju ještě spacák a to nevím jakej..

              lasti555 - Profil | St 26.10.2011 20:34:06

              S.Jakubem >> no to hej :D :D :D ja mam najradsej cisto uhlikovu :D ja mam Robinsony a su super bez problemov :D :D minule som nane vytiahol asi polovicku stromu ty vole :D :D a kaprika bez problemov :D

                S.Jakubem - Profil | St 26.10.2011 20:31:48

                Branči >> lasti555 - 26.10.2011 17:43:21 >> No každý máme jiné chutě :D..

                  lasti555 - Profil | St 26.10.2011 17:46:53

                  S.Jakubem >> korkovou rukovetou :D

                    lasti555 - Profil | St 26.10.2011 17:43:21

                    S.Jakubem >> Aha . mne sa pruty s takouto korkovou alebo aka to je nepacia :D :D :D

                      S.Jakubem - Profil | St 26.10.2011 17:25:13

                      LeoSNB >> Taky se mi líběj ty Rka.. asi pudu do nich a ještě nějaký spacáček :O))

                        LeoSNB - Profil | St 26.10.2011 17:11:00

                        S.Jakubem >> Já jsem chtěl ty Rka :) Ale nakonec jsem dal na radu od kámoše (Ondry) , že mi stačí ty co mám :) a tak ri raději koupím žrádlo na ryby a až budu mít více zkušeností, tak teprve pruty :)

                          S.Jakubem - Profil | St 26.10.2011 16:45:15

                          LeoSNB >> Těsně vedle :-))-..

                            S.Jakubem - Profil | St 26.10.2011 16:44:15

                            Branči >> lasti555 - 26.10.2011 13:53:20 >> http://www.mikbaits.cz/aktuality/prutytheforcevprod​eji/ přemýšlím o The Force model S nebo R-- a také o spacáku

                              lasti555 - Profil | St 26.10.2011 16:08:55

                              LeoSNB >> To je lepsie :D o 200 e menej :D :D Ale podla mna si Jakub vyberie Free spiti a k udici este navijak DAIWA TOURNAMENt konkretne tren model za 800 e :D :D co ty nato ?

                                LeoSNB - Profil | St 26.10.2011 16:04:11

                                Branči >> lasti555 - 26.10.2011 16:01:10 >> no tak dobře E-classik :D

                                  lasti555 - Profil | St 26.10.2011 16:01:10

                                  LeoSNB >> Tak ako pise Zindys :D 416 eur :D to vobec nieje vela :D :D ze ? :D

                                    Zindys - Profil | St 26.10.2011 15:50:36

                                    LeoSNB >> ale fakt jen přát :D

                                      LeoSNB - Profil | St 26.10.2011 15:41:07

                                      Branči >> lasti555 - 26.10.2011 13:53:20 >> Jakub si bude přát pruty Free Spiti Hi-S :D

                                        Fragly - Profil | St 26.10.2011 13:54:29

                                        Sakra, narazil jsem na moje příspěvku v tomhle klubu ještě z roku 2008 :) Docela koukám, že se pořád jakž takž drží :)))) ale už to není ono...