Máte nějaké pěkné fotky mostů a lávek přes vodu?

Podělte se prosím o fotky mostů, lávek, lanových mostů a podobných staveb ...
Autor diskuse: plavan - Profil , 17.8.2008 všeobecné - ostatní

Nkrky - Profil | Pá 10.4.2009 23:38:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Vase zprava

    NSSR - Profil | Čt 9.4.2009 19:42:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ještě jednou....

      NSSR - Profil | Čt 9.4.2009 19:41:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Malá, ale je to lávka...

      PS: Vlastní výroba :-)

        NLauri - Profil | Čt 9.4.2009 9:35:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        .

          NLauri - Profil | Čt 9.4.2009 9:35:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          .

            NLauri - Profil | Čt 9.4.2009 9:34:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            .

              NLauri - Profil | Čt 9.4.2009 9:33:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              nějaké mosty přes Úpu pod Trutnovem

                NZajda - Profil | St 8.4.2009 21:44:10

                Lauri >> Ty brďo, jsem poznal, že je to Pepíkov i bez nápovědy..:-)

                  NLauri - Profil | St 8.4.2009 21:39:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  aha tak ten už tady jednou byl

                    NLauri - Profil | St 8.4.2009 21:38:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    .

                      NLauri - Profil | St 8.4.2009 21:37:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      .

                        NLauri - Profil | St 8.4.2009 21:37:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        .

                          NLauri - Profil | St 8.4.2009 21:35:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          .

                            NLauri - Profil | St 8.4.2009 21:35:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            .

                              NLauri - Profil | St 8.4.2009 21:34:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Pár pražských mostů přes Vltavu,foceno z auta za jízdy. Na to že jsem držel v jedné ruce foťák a v druhé ruce volant to ještě jde.

                                NFenwicker - Profil | St 8.4.2009 14:42:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Romantický most z Anglie.

                                  NFenwicker - Profil | St 8.4.2009 14:26:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Most přes řeku Jalomitu, JV Rumunsko. PS: Jsou v něm díry i přes půl metru... :-)))

                                    Nčepi82 - Profil | Út 7.4.2009 23:16:14

                                    Střela u Toužimi

                                      NBeila - Profil | Út 7.4.2009 22:52:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Most přes Ohři - Kynšperk nad Ohří

                                        Nzaxxx - Profil | Út 7.4.2009 22:12:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Vase zprava