Máte nějaké pěkné fotky mostů a lávek přes vodu?

Podělte se prosím o fotky mostů, lávek, lanových mostů a podobných staveb ...
Autor diskuse: plavan - Profil , 17.8.2008 všeobecné - ostatní

Nzaxxx - Profil | Út 7.4.2009 22:11:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

trosku vetsi most :) Dansko

    Nplavan - Profil | Út 7.4.2009 21:49:21

    Vase zprava

      NBosorka - Profil | Ne 5.4.2009 18:56:12

      Vase zprava

        Nkapříkluboš - Profil | So 4.4.2009 21:41:39

        brr to byla zima

          NBosorka - Profil | So 4.4.2009 21:17:38

          Pro změnu zase kousek v přírodě....zámecký park Radůň.

            Nsplavek - Profil | So 4.4.2009 21:10:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Stavidla na elektrárenském náhonu i z lávkou.

              Nsplavek - Profil | So 4.4.2009 20:43:10

              A,když je čas budování,tak ještě jeden.

                Nsplavek - Profil | So 4.4.2009 20:39:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Jeden mostík ve výstavbě.

                  Nlukas11 - Profil | So 4.4.2009 7:37:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Vase zprava

                    Nlukas11 - Profil | So 4.4.2009 7:35:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vase zprava

                      Nsabbath - Profil | So 4.4.2009 2:06:47

                      Čauky listující MRKaři této diskuse, musím se omluvit všem co je pohoršuje má hrubka ve slově (dovol my jednu malá otázečku)…..8-((( . Tímto to napravuji a předem upozorňuji že i, y, bylo vždy mou slabou stránkou 8-))), ale ne jen moji, zde na MRKu. //Chyť vyfoť a pusť //

                        Nsabbath - Profil | Pá 3.4.2009 0:05:23

                        plavan >> díky jasné stručné, jaký je odkaz na ty lodičky....? 8-)))

                          Nplavan - Profil | Čt 2.4.2009 23:45:56

                          sabbath >> nesleduji tím vůbec nic, jenom se mi mosty vždycky líbily. Stejně jako lodičky ( o nich mám taky otázku ) a třeba i hrady a zámky nad řekami nebo přehradami.

                            Nsabbath - Profil | Čt 2.4.2009 23:41:04

                            plavan >> Děkuji za pochvalu a dovol my jednu malá otázečku, co těmi fotkami mostů a lávek sleduješ a jestli mají pro tebe nějaký větší význam .…….8-)) Díky //Chyť vyfoť a pusť //

                              NBosorka - Profil | Čt 2.4.2009 22:31:09

                              Vase zprava

                                Nsabbath - Profil | Čt 2.4.2009 21:00:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Čauky MRKaři, most na PÁDU třikrát jinak, stejný kousek.... 8-))) //Chyť vyfoť a pusť//

                                  NCandule - Profil | St 1.4.2009 18:50:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  řeka Morava splav u Bolelouce

                                    NBosorka - Profil | St 1.4.2009 18:29:22

                                    a poslední hrůza u soutoku Ostravice a Odry.

                                      NBosorka - Profil | St 1.4.2009 18:28:22

                                      železniční most přes Ostravici