Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Krajan - Profil | Čt 4.2.2010 12:59:14

mate nejakou osvedcenou prichut od teto firmy na jaro?

    Krajan - Profil | Čt 4.2.2010 12:48:20

    Ja jsem zase v loni chytal hodne na citrus nejvetsi 19kg, pak 14,5 a kupa okolo 10kg.

      Douki - Profil | Čt 4.2.2010 12:38:31

      Davep >> No vidis a ja na orech chytl nejvetsi a nejtezsi ryby a jineho boilie si nevsimli,tak zalezi asi na reviru,ale jak rikam,ja jsem spokojen:Jinak kamosovi fungovalo dost ovoce koreni a brusinka taky vali suprove...

        Krajan - Profil | Čt 4.2.2010 11:52:24

        Jaký byl váš největší úlovek za loňský rok na toto boilies?

          Petr.J - Profil | Pá 18.12.2009 11:08:25

          Letos v září jsem byl u toho, když kámoš vytáhnul na svazovce na brusinku 19,5 kg.

            Davep - Profil | Pá 18.12.2009 10:40:48

            zkoušel jsem ořech na podzim cca 5 výpravách ,štěrkovna,bahnák řeka a ani potah na jiné to jezdilo.Tak to zřejmně až tak velký zázrak to nebude.

              Radek Š - Profil | Pá 18.12.2009 10:36:45

              Diblicek >> Jak už jsem psal, preferuji vlastní výrobu boilie, protože jsem zcela přesvědčen, že když koupíš v obchodě koule za 280,-/1kg, celkové náklady na výrobu jsou určitě o třetinu nižší. Ale to je pouze můj názor a nechci ho nikomu vnucovat. Já osobně nemám žádné zkušenosti s příchutí ořech :-)))

                Diblicek - Profil | Čt 17.12.2009 19:33:18

                Radek Š >> jj to je pravda, výrobky CIB byly prodávány ještě před nedávnem pod značkou NUTRIGA, ale už se osamostatnili a vyrábí pod svoji značkou, ale stejnou kvalitu :-) Ty máš nějaké zkušenosti s tou příchutí ořech?!?

                  Radek Š - Profil | St 16.12.2009 17:06:25

                  Dnes jsem zrovna koukal na dvd Carp tour de France a kluci jako jednu z úspěšných nástrah používali právě nutrigga ořech. Po zadání do vyhledávače jsem zjistil že ten nutrigga ořech je od firmy Capr Inferno Baits. Takže to asi funguje, já osobně preferuji vlastní výrobu.

                    klob - Profil | St 16.12.2009 16:55:29

                    jj tak tak

                      Diblicek - Profil | Út 15.12.2009 22:28:58

                      klob >> jj jak jsem psal v jiném tématu - musí si člověk holt to svoje najít u každé vody a za jiného počasí - jednou je to tak a po druhé jinak - brát sebou tak 4příchutě je ideální ..... No a pak jen zkoušet na co si zrovna brousí zuby :-)

                        klob - Profil | Út 15.12.2009 21:31:36

                        fantasticke bojli prizniva cena ,velky vyber , chobotnice jatra , orech dokazou nemozne , ale znam vody kde to ryby primo odpuzuje. bez techto kulicek na ryby nechodim.

                          loj007 - Profil | Út 15.12.2009 21:18:53

                          Baťour >> Batour >> dík za info.nakoupím a vyskouším.

                            ???? | Út 15.12.2009 20:55:50

                            [smazano na zadost autora]

                              Batour - Profil | Út 15.12.2009 20:28:52

                              loj007 >> nej pro mě letos byli banám-ančovička.golt crem.red sguid, ale to eso je bloodworm na ten jsem chytil největší

                                loj007 - Profil | Út 15.12.2009 20:26:20

                                Diblicek >> Díky

                                  Diblicek - Profil | Út 15.12.2009 20:20:54

                                  loj007 >> nejlíp RYBA, banán -ančovička, výborná je i broskev-chobotnice, česnek a citrus! A co vím, tak se na příští rok chystají nějaké novinky tak se těším až je otestuji ... Nejlíp koupit tak čtyři příchutě a vyzkoušet která na kterém revíru jede :-)

                                    Batour - Profil | Út 15.12.2009 19:23:24

                                    jarous >> jo je dobrá dělaj to kluci co dříve váleli pro zelenku

                                      loj007 - Profil | Út 15.12.2009 19:07:04

                                      Rád bych zakoupyl koule od teto firmy jaka příchut vám šlapala nejlíp (česnek,citrus,krakatice,ořech?)a co jejich krmné boilie?

                                        Straspytlik69 - Profil | Ne 29.11.2009 19:08:25

                                        Tak bude konec roku,muzete nekdo napsat ale prosim k tematu,jestli se vam darilo na tohle boilie??A na jakou prichut nejvice.Ja osobne zacatkem jaka chytil na tu zelenou olihen,pak jsem uz na ne nechytal.Jinak co vim tak kamosi co jezdi na stejny rybnik nachytali na zminenou Olihen a Brusinku.