Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Npetr12 - Profil | Ne 15.2.2009 9:45:06

..no tady to teda má hlavu a patu!!??

    NPvl - Profil | So 14.2.2009 20:31:05

    HYNEKNAVRATIL >> zdr

      NHYNEKNAVRATIL - Profil | So 14.2.2009 20:28:47

      Pvl >> jdu spat mej se fajn cus

        NPvl - Profil | So 14.2.2009 20:26:57

        HYNEKNAVRATIL >> Hlavně že ne hrncem :o§)) Co není ,může být :o§)

          NHYNEKNAVRATIL - Profil | So 14.2.2009 20:24:35

          Pvl >> tak to staci ja dostal hrnce:))))))))))))))))))))))))))

            NPvl - Profil | So 14.2.2009 20:23:38

            HYNEKNAVRATIL >> Dostal jsem jednu k vánocům

              NHYNEKNAVRATIL - Profil | So 14.2.2009 20:22:34

              Pvl >> jasna vec nejsme zadny blbci mej se fajn a preju letos nejakou poradnou supinu

                NPvl - Profil | So 14.2.2009 20:20:54

                HYNEKNAVRATIL >> Tobě také , pobavili jsme se ! A to je hlavní věc . Slunce v duši .o§)))

                  NHYNEKNAVRATIL - Profil | So 14.2.2009 20:19:33

                  Pvl >> neboj vlka nic jsem rad ze jsem starosta,dekuji za povyseni jsi hvezda nejhvezdatejsi jdu si an nej slapnout preji prijemny zbytek vecera

                    Npatlal - Profil | So 14.2.2009 20:17:11

                    Pvl >> Na sůl jsi zapomněl,je zima !!! :-)

                      NPvl - Profil | So 14.2.2009 20:15:56

                      HYNEKNAVRATIL >> O mne se nestarej" starosto ".o§)) Taky Ti dám jednu radu Ať si na něj při té délce nešlápneš :o§))))))

                        NHYNEKNAVRATIL - Profil | So 14.2.2009 20:13:17

                        Pvl >> opatrne pane kolego at vas nepostihne z te deprese infarkt at zije kyselina

                          Nkokino - Profil | So 14.2.2009 20:00:07

                          sidneyv-já tady žádnou přehnanou reklamu nevidim a ze své skušenosti na to chytám 3roky a vím co to dělá ale pokud tomu někdo nevěří tak ať to nečte a nehaní věci když o tom nic neví!!!!a pokuď se nechce nikdo chlubit s 15tkama na to chycený tak třeba proto že je vyfocenej na fleku kterej nechce prozradit a nebo namá digitál:))!!

                            Npatlal - Profil | So 14.2.2009 19:59:45

                            Pvl >> Taky pravda,beru z5 .-)

                              NPvl - Profil | So 14.2.2009 19:57:38

                              patlal >> za to spaní ...... je to až až :o§)

                                NPvl - Profil | So 14.2.2009 19:55:25

                                HYNEKNAVRATIL >> V palici máš nakakáno ty ........ Ještě nám něco napiš! Buď tak laskav . Ať se poučíme -chytráčku :o§)) O co máš větší penis , o to míň mozku :o§)))))))))

                                  Npatlal - Profil | So 14.2.2009 19:54:09

                                  Hosa >> Já mám také malí peníz !

                                    Nkokino - Profil | So 14.2.2009 19:51:40

                                    HYNEKNAVRATIL jenom zakomplexovaný se takhle vyjadřují a hloupoučký protože ten penis jim leze až do mozkovny, nepřemejšlej a nevědí o co jde ale ty máš určitě skušeností na rozdávání když ti je 87:))jo léta praxe a odříkání!!!!!a pokuď tady někdo dělá reklamu tak jen ty na tvýho pendu a to musíš psát někam jinam:))

                                      Nsidneyv - Profil | So 14.2.2009 19:46:03

                                      petr12 >> za prvé, tie stránky nevyhľadávam, úprimne ti poviem, nenavštívil som ju ani raz. Za druhé, príde smiešna tá ich prehnaná propagácia...posobí to skor ako negatívny marketing, a to myslím, nie len na mňa. Za tretie, vobec nemám na nikoho averziu...

                                        NHYNEKNAVRATIL - Profil | Pá 13.2.2009 16:55:48

                                        Hosa >> poslouchej truhliku muj penis je dost velikej aby si se znej udusil na me se vykakej ja napsal jen svuj nazor a moji matku si neber do sve spinave papuli jasny