Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NKrajan - Profil | So 6.2.2010 16:56:04

Diblicek >> ja jsem Radka potkal i na rybach a bezvadne se s nim povidalo. Od ty doby jsme obcas v kontaktu.

    NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 16:50:18

    petr12 >> kdo je Galbič?!?

      NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 16:49:48

      Krajan >> aaaa už jsi to opravil :-)

        NKrajan - Profil | So 6.2.2010 16:49:32

        petr12 >> jenza ja nejsem ani z jednoho kraje ktery Radek pise

          NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 16:49:00

          Krajan >> nechápu co jsi teď napsal .... asi vypadlo nějaké slovo ...

            Npetr12 - Profil | So 6.2.2010 16:48:06

            Krajan >> neváhej a volej!!!!!!galbič tam tahá měsíčně 3 lidi..a sám neví co to obnáší..o)

              NKrajan - Profil | So 6.2.2010 16:43:03

              Diblicek >> ja si myslim ze je to dobra prilezitost delat testra pro Radka

                NDiblicek - Profil | Pá 5.2.2010 19:30:19

                Krajan >> určitě doporučuji zkusit jejich česnek :-)

                  NDiblicek - Profil | Pá 5.2.2010 9:01:26

                  Douki >> Tak to koukám máme stejný :-) A o já mám doma ženský dvě :-) Ale stejně mě to láká - člověk si říká že pokud něco nevyzkouším tak o NĚCO přicházím ....

                    NDouki - Profil | Pá 5.2.2010 7:45:06

                    Diblicek >> Myslim,ze do kaprariny davam hodne a bavi me max. jenze neni proste tolik casu,zamestnani a taky se musim venovat zene,vies??

                      NDiblicek - Profil | Čt 4.2.2010 20:20:07

                      Douki >> tak je to celkem dost, ale pokud to člověka baví a žije tím kaprářským životem tak se to myslím dá ...

                        NDouki - Profil | Čt 4.2.2010 20:12:07

                        Diblicek >> jo vim,ze hledaji testery.Sme od nich ted kazdy brali asi tak po deseti kil boilie tak nam poslali mail ohledne teto nabidky.Tak je to urcite zajimavy,ale asi bych nemel tolik casu travit u vody jak vyzaduji...

                          NDiblicek - Profil | Čt 4.2.2010 19:41:30

                          Douki >> Tak to zkus toto http://www.boilies-carpinferno.cz/clanek/?id=139 Já o tom taky přemýšlím .... jsem z Ostravy a tady tyto koule nejsou moc známé a tak budu mít třeba štěstí a vemou mě :-) A hlavně tím snad ošálím zase nějakýho krásnýho kapříka :-)

                            NDouki - Profil | Čt 4.2.2010 19:38:53

                            Diblicek >> Vem i to ovoce koreni,sme s kamosem zavodili, ja na orech on na koreni a o par kapru nachytal vic a take slusne ryby. Chytam vice znacek a testuji ktera mi bude vyhovovat:)

                              NDiblicek - Profil | Čt 4.2.2010 19:35:58

                              Douki >> Vše na ořech? I přes den? Chytáš jen s CIB a nebo i jiné značky?

                                NDouki - Profil | Čt 4.2.2010 19:34:22

                                Diblicek >> No bylo to v loni a byl cervenec.Pres den sli slusne a tento zabral v jednu v noci.

                                  NDiblicek - Profil | Čt 4.2.2010 19:30:20

                                  Douki >> Noo tak ten je slušný .-) Ořech chci vyzkoušet letos - ze kdy to je? kdy ti šlapal ořech?

                                    NDouki - Profil | Čt 4.2.2010 19:23:22

                                    Diblicek >> Zatim jen tyto ovocny a fakt funguji.. Poslu jednoho na orech

                                      Nsnoopy - Profil | Čt 4.2.2010 19:19:17

                                      Krajan >> vcelku dost ryb v rozmezí 8-12kg

                                        NDiblicek - Profil | Čt 4.2.2010 19:15:44

                                        Douki >> A co ještě používáš za příchutě?