Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Npetr12 - Profil | Pá 13.2.2009 13:49:55

sidneyv >> co směšný?...jednoduchý řešení,přestaň ty stránky vyhledávat a máš po směšnosti,napiš svůj názor a je to..pokud máš nějaký..zatím mi to připadá,že máš pouze averzi na určitého člověka...a to nechci bránit jeho a ani výrobky inferna...howg

    Nsidneyv - Profil | Pá 13.2.2009 13:40:21

    petr12 >> ak myslíš tým slovkákov, tak by si mi prosím ťa mohol povedať, čo mu akože mám závidieť? :D veď to je smiešne

      NHosa - Profil | Pá 13.2.2009 13:07:22

      petr12 >> jj

        Npetr12 - Profil | Pá 13.2.2009 12:56:53

        4042 >> ..a nejen české rybáře...

          Nsidneyv - Profil | Pá 13.2.2009 12:25:11

          4042 >> :D tú stránku výrobcu si tu na mrku už aspoň 5 x vložil :)
          a verím, že ju od teba ešte niekde nájdem
          trápnosť, či vtieravosť??

            NMasařka - Profil | Pá 13.2.2009 12:16:16

            Nikdy jsem tyto koule neměl možnost vyzkoušet.Nebudu ho tu hanit,vezmu 1500kč,koupím,zkusím a uvidím.

              N4042 - Profil | Pá 13.2.2009 12:06:19

              Když to tak pročítám, tak vidivím, že "česká závist" zasáhla i rybáře. Tak vám to ještě jednou připomenu, ať se máte očem bavit, nadávat a hanit!!! Dobrou chuť.
              Pro normální kapraře: zkušenosti z touto značkou najdete právě na webu www.boilies-carpinferno.cz.
              PS: Pokud tomu dobře rozumím, tak um rybáře se bere podle dne registace na www.mrk.cz. No nazdar, tak se měj te!

                NKorda - Profil | Pá 13.2.2009 11:43:49

                SNOW >> Ten kdo se bude registrovat až příští týden už bude mít 20 cky:-))

                  NDanX - Profil | Pá 13.2.2009 11:05:12

                  Pánové na inferno jsem zatím nechytal ale mám to v umyslu. S čeho se boili skládá ,pokud chytá a navíc nestojí moc tak mne to až tak nezajímá. Pokud chci vědět s čeho tak si ho stejně musím udělat sám a ještě nemám jistotu zda ty komponenty nejsou ředěný. Nevím proč to haníš do takových extrémů pokud vím tak pokud ve vodě ta 15 není tak ji prostě nechytnu n navíc je spousta rybářů co si raději zachytají 10-13 kapry než čekat na 15 kg kapra. Každý má možnost
                  volby a co nevoní tobě tak může vonět kaprovi.
                  Navrátil - pokud ti voní ponožky po halibutech tak pokud nejsi mimozemštan nebo špatný deodorant tak si zajdi k doktorovi , běžně totiž pot obsahuje kyselinu máselnou alias butiric a to je jiná řacha .

                    Npetr12 - Profil | Pá 13.2.2009 10:54:31

                    Hosa >> ..asi jinde nemůže, neb by dostal na zadek

                      NHosa - Profil | Pá 13.2.2009 10:11:51

                      HYNEKNAVRATIL >> Podivej se chlapecku, nikdo z nas nemuze za to ze mas maly penis. Tak se bez vyplakat k mamince a radeji se prestan projevovat. Jenom tady vsem ukazujes, ze jsi zamindrakovanej chudacek.

                        Npetr12 - Profil | Pá 13.2.2009 8:43:28

                        HYNEKNAVRATIL >> aha, to jsem nevěděl...ťažké ďatstvo!!

                          NHYNEKNAVRATIL - Profil | Pá 13.2.2009 8:18:33

                          carp iferno rovna se kyselina a sracka vsech sracek

                            Npetr12 - Profil | Čt 12.2.2009 20:52:55

                            mároš >> na inferno se chytá už dost dlouho.,,jen to radek nevyráběl tak na tuny a byli to ty nižší řady..los-kormoran--kapří sen atd..nebudu jmenovat další prodejce...od loňska se do toho pustil na plno...

                              Nmároš - Profil | Čt 12.2.2009 20:44:32

                              petr12 >> Tak inferno začíná takže tam maj většinu od testeru,třeba z mrku 4042,ten chytal kousek ode mně a v poho týpek a docela mu to i jezdilo,ale mně víc,jo a toho kapra co chytil tak kámoš chytil před ním,už nevím přesně kdy ale byl o kilo těžší......

                                Npetr12 - Profil | Čt 12.2.2009 20:41:51

                                mároš >> hm..asi těch zpráv od vody nepotřebují tolik,jako mik...

                                  Nkvača - Profil | Čt 12.2.2009 20:40:31

                                  čus ja na ten bojliz chitam mam to přimo od radka a sem snim nadmiru zpokojenej par kapru na to sem chit nejvetši měl 11kg a měři 82 cm a plno ryb kolem 70 atd ale co bych vam vypravěl kdo nevyzkouši neuvěři

                                    Nmároš - Profil | Čt 12.2.2009 20:37:27

                                    na inferno je 100% chycená jedna šestnáctka,seděl jsem kousek od nich.Maj jí ve zprávách od vody.

                                      Npetr12 - Profil | Čt 12.2.2009 20:37:15

                                      brabec(honzak) >> díky pane..to víš,tři roky to je u vody,vyslechne spoustu krmů a pak jsou tady gerojové..víš nedalo mi to

                                        Nbrabec(honzak) - Profil | Čt 12.2.2009 20:27:44

                                        petr12 >> beru to tak že si každej rozumnej o pár lidech zde diskutujících udělá obrázek sám.....
                                        je to ztráta času dohadovat se tu s každým rozumbradou,kdyby každej z nich uměl aspoň čtvrtinu toho co Radek,osobně na inferno nechytám,ale kluci kolem Radka mají nachytané pěkné rybky,to mohu potvrdit.