Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Npetr12 - Profil | Čt 12.2.2009 20:17:24

brabec(honzak) >> nápodobně..tak mě kuwa podpoř,že tady nemelu blbiny!! ty reklamy mě prudí!!..já ho znám z dob jardy,ale na rybách jsem s nim neblil..jo jen loni jsem ho potkal na přehradě u DK??..s kulhajzem

    Nbrabec(honzak) - Profil | Čt 12.2.2009 20:12:47

    petr12 >> Radka(výrobce inferno) znám a párkrát sem s ním byl i na rybách,ale travičku tam nedával;-)))

      Nmládě - Profil | Čt 12.2.2009 20:11:18

      petr12 >> jj možná je zkusím, uvidím...neboj jsem v klidu ;-)

        Npetr12 - Profil | Čt 12.2.2009 20:09:30

        mládě >> zkus je a udělej si obrázek sám..přijdeš o víc ne? a klídek,nebo si pro tebe sáhnu monitorem..(((ooo

          Nmládě - Profil | Čt 12.2.2009 20:03:15

          petr12 >> Vždyť já neříkám, že jsou špatné, sám jsem si je chtěl koupit, ale ta jejich reklama je strašná....ty reklamo

            Npetr12 - Profil | Čt 12.2.2009 19:55:34

            mládě >> nebuď hloupej a vezmi si ze všeho jen to,čemu věříš a od lidí,který alespoň trochu znáš..vyzkoušel jsem z hotovek vše možný od václavíka po mika a za těch pár sezon mi stačí jen 2 výrobci hotovek jinak si koulím sám..nepopírám,že kopíruju a snažím se alespoň trochu dohnat Michala k. ale to se mi nepodaří, a proto..1. expres/mik 2. inferno 3.svoje pokusy..a můžu ti říct,že mě mnohokrát inferno překvapilo tak,že jsem si myslel, že do toho snad přimíchává marušku..asi tak ..ty reklamo.

              Nmládě - Profil | Čt 12.2.2009 19:48:51

              petr12 >> no já jsem to myslel tak, že tady obhajuješ lidi, co si tady dělají vlastní reklamu-prostě hnus!!!

                Npetr12 - Profil | Čt 12.2.2009 19:47:20

                mládě >> no proto

                  Nmládě - Profil | Čt 12.2.2009 19:46:35

                  petr12 >> taky no comment....

                    Npetr12 - Profil | Čt 12.2.2009 19:42:11

                    HYNEKNAVRATIL >> no coment..
                    ..---

                      Npetr12 - Profil | Čt 12.2.2009 19:34:55

                      mládě >> oppravdu mládě..

                        Npetr12 - Profil | Čt 12.2.2009 19:34:03

                        4042 >> no konečně inteligent!!

                          NHYNEKNAVRATIL - Profil | Čt 12.2.2009 19:20:17

                          Jo jo hosi naprosta pravda koukal jsem na stranky a mozna si dovolim i ricte ze ani tam zadna 15 neni.Trosku reklamni tahak nevadi.Dam pod hacek raci dva dny starou ponosku to smrdi jak halibut:))))))))))))))))))))))))))))))

                            NSNOW - Profil | Čt 12.2.2009 12:17:32

                            a jeste poznatek :-D ... mam docela cas tak v praci hledam... kazdej kdo to vychvaluje.. a chyta na to 15-ctky.. tak je registrovan v tomto nebo minulem tydnu a debatuji jen a pouze na tohle tema... bleeeeeeee. inferno ani za zlamanou gresly... to si radeji nasadim tresen :-D

                              Nmládě - Profil | Čt 12.2.2009 11:40:01

                              Jo pěkně se s tím ta značka zesměšnila a je to pro ní dobrá anti-reklama :-DDDD

                                NAiwen - Profil | Čt 12.2.2009 11:38:44

                                SNOW >> nějak tak :D:D

                                  NSNOW - Profil | Čt 12.2.2009 11:36:51

                                  tady neco smrdi... kazdej registrovanej v tomhle nebo minulim tejdnu na to ma nachytany 15 ale ani jeden nema vyplnenej profil a fotky si myslim taky nebudou ... ale pro zasmani dobry :-D

                                    Nmládě - Profil | Čt 12.2.2009 10:58:46

                                    HYNEKNAVRATIL >> Asi to budou kapři jaké svět neviděl...:-)))

                                      NHYNEKNAVRATIL - Profil | Čt 12.2.2009 10:55:38

                                      mládě >> jojojo pravda a nebo to jsou tak krasy 15 ze by nam prechazel zrak:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                        Nmládě - Profil | Čt 12.2.2009 10:05:33

                                        HYNEKNAVRATIL >> Taky je tu nikde nevidím, asi jsou jejich lovci stydlivky a nebo ty fotky neexistují.....smutné....:-(