- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilie Carp Inferno
máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
NHYNEKNAVRATIL - Profil | St 11.2.2009 22:35:08
jo a kde jsou ty fotky tech 15kg krasavcu v pr...i ze
NMitchell - Profil | St 11.2.2009 17:21:37
mároš >> jj tuhle havet vazne nemusim na to je nejlepsi mit biwi s pevnou podlahou a lednicku na kapsle to aspon neciti a kolem nesmejdi mrchy jedny jednou jsme s kamosem capli vodni krysu do podberaku to byl rachot mlatila sebou jak kapr 15kg :-D
Nmároš - Profil | St 11.2.2009 17:07:08
Mitchell >> Vím co dokáže gang potkanů od Labe za noc,kámošovi ukradli 40dkg vysočiny a on mě podezíral že jsem mu to sežral :-)
NMitchell - Profil | St 11.2.2009 17:04:00
mároš >> je to lepsi i kvuli nocnim hlodavcum kdyz ti ty ku... rozkousou fkt solidni boili sak za nejakej peniz tak i to nastve a zbytek kuli pak lezi na zemi takze doporucuji sklizet nebo brat na ryby spoutsu pasti :-D
Nmároš - Profil | St 11.2.2009 17:00:11
Mitchell >> Nejhorší jsou noční přeháňky,to pak boilie sklízím hodně rychle,Ted ho radši na noc dávám do belíku,je to lepší. :-)
NMitchell - Profil | St 11.2.2009 16:58:12
Hosa >> jen k tem mrazenkam kdyz dojedes k vode dej je do prodysnych boili saku nebo do bedynek je potreba je behem dne protrepat a kdyz ses u vody tak je nanoc schovavej nekam aby na ne neprselo nebo nepadala rosa muzes i do kyblu a rano vydelat protrepat a zavesit nekam na strom nebo na desnik aby byly na odvetravanem miste budou ti pomalu vysichat a kdyz skoncis lov a neco ti zustane dojed dom a zbytek dej do igelitaku nebo dilerovych sacku a hod je do mrazaku ;-)a mas to vyresene
Nmároš - Profil | St 11.2.2009 16:46:29
Hosa >> Správně a z kvalitních směsí sestavená směs místo nemůže zkazit.To myslíš že ty konzervovaný to nezkazej?že nesplesivěj?boilie na které chytám se po 48h rozpadne,hlavně díky bílé rybě.Znehodnocení místa je nebezpečí právě při použití hotovek.Na většině vod mi to stejně ti kapři vyluxujou všechno :-))
NHosa - Profil | St 11.2.2009 16:37:26
mároš >> A kdyz treba chytas delsi dobu a cast boilisu zustane na dne neskrmena. Nezacnou se bez stabilizace rychle kazit a nepokaci se na nejaky cas cele misto? Ja jsem neco podobneho cetl na nejakym anglickym kaprarskym servru. Kde prave rikal, ze tohle je problem a ze radeji chyta na hotovky? Neslysel jsi o tom neco?
NKlofac - Profil | St 11.2.2009 16:33:48
Hosa >> Kasli na Billa2. Ja jsem se taky zaregistroval dneska, protoze jsem to tu objevil a mel jsem co rict. Nic nerus. Kazdy ma pravo na nazor!
NHosa - Profil | St 11.2.2009 16:31:11
bill2 >> Vcera jsem vydel v casaku carp inferno. dnes jsem do vyhledavace zadal "carp inferno" a nasel tuhle debatu. Abych mohl neco napsat, tak jsem se musel registrovat. Mel jsem se zaregistrovat dnes a do debaty vstoupit za 3 mesice, kdyz k tomu mam co rict, protoze s tim mam zkusenost?
Ok, tak promin, zrusim registraci a budu si jen cist....
Ok, tak promin, zrusim registraci a budu si jen cist....
Nmároš - Profil | St 11.2.2009 16:27:24
Hosa >> Jo je to jak říkám,dusík.Což není žádná chemie.Já používám jenom mraženky a ve vaku mi vydrží v klidu 14dní.
NHosa - Profil | St 11.2.2009 16:26:11
mároš >> Jak skladujes mrazenky u vody, kdyz vyjedes na delsi dobu? Mozna delam nekde chybu...
NHosa - Profil | St 11.2.2009 16:24:52
mároš >> Ja jsem na to koukal na jeho strankach. On tam pise, ze to konzervuje (ne chemicky) a ze je to uplne stejne jako mrazenka, ale s tou vyhodou ze se ti to nekazi. Tak nevim. Ja mam problem u mrazenek prave s tim, ze to rychle podleha zkaze.
Nslavina - Profil | St 11.2.2009 16:23:52
Hosa >> Myslím, že je to on. Boilies neznám tak nemůžu hodnotit.
Nbill2 - Profil | St 11.2.2009 16:22:26
Nějak se tu množí horlivě debatující za Inferno, všichni registrovaní 10.2 či 11.2. to je ale náhoda
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...











