Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:04:29

Diblicek >> Sam bych to lepe nanepsal. Mas naprostou pravdu. Omlouvam se mistru Hermis_s a preji mu vse nej.
Tunak-losos jsem nezkousel.

    Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 18:01:08

    Diblicek >> !!!..když už tak raději vem chobotnici-játra nebo solo tuňáka,to jakž takž šlo dva dny...a ne jenom jednou!!měl jsem ho u vody víckrát a stejný problém.

      NDiblicek - Profil | Pá 12.3.2010 17:54:20

      petr12 >> Musím s tebou sohlasit - občas tady je rozhovor k smíchu. Myslím si, že někdo založil tuto otázku aby lidé se tu bavili konkétně o této značce - pokud má někdo názor že je nanic - máho, pokud truhý že je to super - má ho. Pánové každý věřte své značce a podělte se o zkušenosti, ale nemyslím si, že je namístě aby se tu někdo "dokrve" rval za tu či onu značku. Pojďmě zahájit diskuzy kdo komu co jede za příchutě a kdo má jakou zkušenost s tímto boiliesem .... myslím si, že ten kdo s tímto boiliesem nesouhlasí - nechť si založí svou diskuzi a nebo může jít vychvalovat boilie té "své " značky na pro něj vytvořené diskuze. Já sám za sebe říkám že za celkem zajímavou cenu jsem si vždy (skoro vždy) dubře zachytal a viděl jsem že na letošek mají v plánu množstevní slevy. Diskuze ..... zkoušel jste někdo Tuňák - Losos ..... ?

        NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 17:44:51

        Krajan >> pro me kvalitni boilie je to co dodava kaprovi k jeho rustu a zivotu stejne,nebo vic,nez prirozena potrava.a proc je to tak dulezite,by mel vedet kazdy pipakovec
        edit:to neznamena,ze bez tehle podminek nenachytas(CIB,Tandem...)

          NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:36:48

          Pikess >> dik

            NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:36:23

            petr12 >> :-)))

              Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 17:33:57

              ..jen přitakávám..čtu a směji se..jen tak dál.nic proti hoši..o))

                NPikess - Profil | Pá 12.3.2010 17:33:51

                Krajan >> Nádherný Kapr 8o)

                  NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:33:45

                  petr12 >> Ale taky to jedna cast stranky uspechu.

                    NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:31:34

                    petr12 >> Ma pravdu ten clovek.

                      NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 17:31:04

                      petr12 >> neco v tom duchu jsem napsal niz

                        NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:30:36

                        Hermis_s >> A co znich dela dobre boilies? Ja myslel ze prave krasne ryby delaji boilies dobre. Je to jsem trouba, ja mysle ze se vyrabí aby se na nej chytalo a ono to je jenom na okrasu. Sorry, ale uz jses trapnej.

                          Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 17:30:03

                          Hermis_s >> z nouze cnost..ale..on to není jen o koulích

                            NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 17:28:38

                            ladikxxx >> velky cejn je opatrnejsi,nez kapr.ostatne,nepochybuji ze tohle vis:)

                              NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 17:23:57

                              Krajan >> ja na nic prichazet nemusim,CIB je pro me na urovni nizsich rad od tandemu,starbaitsu,vaclavika...vsechny koule nachytaly pekne kapry a jiste jeste nachytaji,to z nich vsak nedela dobre boilie

                                NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:21:17

                                ladikxxx >> AMEN

                                  Nladikxxx - Profil | Pá 12.3.2010 17:19:01

                                  Hermis_s >> cejnaři málokdy pochopí boilies,obzvlášť natvrdlí

                                    NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:18:24

                                    Hermis_s >> ja te nebudu prekvapovat na to musis prijit sam, me jenom vadi ze tu pomlouvas vyrobce boiies aniz bys o tom neco vedel. Kazdy druh boilies neni uspesny na kazdy vode. Na to jaka prichut kde a za jakych podminek funguje na to si musis prijit sam. Ono kdyz si vezmes jeden druh na ryby a ono nefunguje. Neni to ani tak vyrobkem, ale spis treba vyberem prichute. Tecka uz se stebou na toto tema nehodlam bavit.

                                      NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 17:11:18

                                      Krajan >> ver,ze ja tohle mam za sebou a nejakych 4-5 let me kaprici moc nezajimaji.Ovsem otazka je o boilie CIB,ne o me.Tak kdy vytahnes z kapsi nejaky to esicko a prekvapis me tim,ze boilie od CIB je alespon prumer?

                                        NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:11:09

                                        Hermis_s >> krasna 19ka taky CIB taky citronek