- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilie Carp Inferno
máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:04:29
Diblicek >> Sam bych to lepe nanepsal. Mas naprostou pravdu. Omlouvam se mistru Hermis_s a preji mu vse nej.
Tunak-losos jsem nezkousel.
Tunak-losos jsem nezkousel.
Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 18:01:08
Diblicek >> !!!..když už tak raději vem chobotnici-játra nebo solo tuňáka,to jakž takž šlo dva dny...a ne jenom jednou!!měl jsem ho u vody víckrát a stejný problém.
NDiblicek - Profil | Pá 12.3.2010 17:54:20
petr12 >> Musím s tebou sohlasit - občas tady je rozhovor k smíchu. Myslím si, že někdo založil tuto otázku aby lidé se tu bavili konkétně o této značce - pokud má někdo názor že je nanic - máho, pokud truhý že je to super - má ho. Pánové každý věřte své značce a podělte se o zkušenosti, ale nemyslím si, že je namístě aby se tu někdo "dokrve" rval za tu či onu značku. Pojďmě zahájit diskuzy kdo komu co jede za příchutě a kdo má jakou zkušenost s tímto boiliesem .... myslím si, že ten kdo s tímto boiliesem nesouhlasí - nechť si založí svou diskuzi a nebo může jít vychvalovat boilie té "své " značky na pro něj vytvořené diskuze. Já sám za sebe říkám že za celkem zajímavou cenu jsem si vždy (skoro vždy) dubře zachytal a viděl jsem že na letošek mají v plánu množstevní slevy. Diskuze ..... zkoušel jste někdo Tuňák - Losos ..... ?
NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 17:44:51
Krajan >> pro me kvalitni boilie je to co dodava kaprovi k jeho rustu a zivotu stejne,nebo vic,nez prirozena potrava.a proc je to tak dulezite,by mel vedet kazdy pipakovec
edit:to neznamena,ze bez tehle podminek nenachytas(CIB,Tandem...)
edit:to neznamena,ze bez tehle podminek nenachytas(CIB,Tandem...)
Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 17:33:57
..jen přitakávám..čtu a směji se..jen tak dál.nic proti hoši..o))
NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:30:36
Hermis_s >> A co znich dela dobre boilies? Ja myslel ze prave krasne ryby delaji boilies dobre. Je to jsem trouba, ja mysle ze se vyrabí aby se na nej chytalo a ono to je jenom na okrasu. Sorry, ale uz jses trapnej.
NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 17:28:38
ladikxxx >> velky cejn je opatrnejsi,nez kapr.ostatne,nepochybuji ze tohle vis:)
NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 17:23:57
Krajan >> ja na nic prichazet nemusim,CIB je pro me na urovni nizsich rad od tandemu,starbaitsu,vaclavika...vsechny koule nachytaly pekne kapry a jiste jeste nachytaji,to z nich vsak nedela dobre boilie
Nladikxxx - Profil | Pá 12.3.2010 17:19:01
Hermis_s >> cejnaři málokdy pochopí boilies,obzvlášť natvrdlí
NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:18:24
Hermis_s >> ja te nebudu prekvapovat na to musis prijit sam, me jenom vadi ze tu pomlouvas vyrobce boiies aniz bys o tom neco vedel. Kazdy druh boilies neni uspesny na kazdy vode. Na to jaka prichut kde a za jakych podminek funguje na to si musis prijit sam. Ono kdyz si vezmes jeden druh na ryby a ono nefunguje. Neni to ani tak vyrobkem, ale spis treba vyberem prichute. Tecka uz se stebou na toto tema nehodlam bavit.
NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 17:11:18
Krajan >> ver,ze ja tohle mam za sebou a nejakych 4-5 let me kaprici moc nezajimaji.Ovsem otazka je o boilie CIB,ne o me.Tak kdy vytahnes z kapsi nejaky to esicko a prekvapis me tim,ze boilie od CIB je alespon prumer?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













