Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:28:52

petr12 >> Super to by bylo dobry. Strasne rad jsem tam jezdil. Super to udoli a klid. Nema to tam chybu.

    Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 18:27:07

    Krajan >> jj...bohužel jsme stále v čechách..ty machynace s bivakama od povodí jim jde na ruku,ale mám nějaký neověřený zprávy,že by to nějakou tou lidskou cestou šlo ale opět jen pro vyvolené.vzpomeň si tak za měsíc,ozvy se a dám vědět...jedu do hradce na povodí tak to tam zrovna prověřím a dám echo.

      NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:24:34

      Diblicek >> i ty jeden.

        NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:23:53

        petr12 >> to snad ne?

          NDiblicek - Profil | Pá 12.3.2010 18:23:06

          petr12 >> No tandem to není .... to už vím ... Jojo vím jsem provokater, ale mě to holt baví noo :-)

            Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 18:23:01

            .výrok na schůzi..)-tak se ty velký aspoň vychytaj a bude od těch boilízáckejch magorů pokoj!..málem dostal přez čuňo

              NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:22:08

              petr12 >> kam na labe?

                NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:20:49

                petr12 >> O tom spani na miste vim. Jsem mel jeste to stesti tam byt tyden pred tim zakazem. Co provadi hospodar?

                  Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 18:19:44

                  Diblicek >> neeech toho..o)..zitra jedu mrznout na elbe..

                    Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 18:17:44

                    Krajan >> hochu špatný..prdlo jim dost v kouli ohledně přečkávání noci ale to snad víš..loni se hodně středních ryb pobilo díky demagogii hospodáře...cíleně tu vodu chce zničit.dávám jí tak 2-3 sezony a 60-více bude veeelký problém.člun konečná,spousta mobilních bonzáků,ale tak na 1 noc když víš kam,dobrý!!

                      NDiblicek - Profil | Pá 12.3.2010 18:17:30

                      petr12 >> Tak nám ho tu prozraď - myslím si že tě tu nikdo neukamenuje :-)

                        NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:14:21

                        petr12 >> nevis jak je to letos na pehrade?

                          Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 18:12:42

                          Krajan >> ..ale chobotnice s broskví(jiný výrobce)..to byl teprv fičák...

                            NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:12:26

                            petr12 >> jak rikas

                              Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 18:11:25

                              Krajan >> o tom mluvím..taky hlavně na dvorské..1. flek směr věžička..o))

                                NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:10:56

                                petr12 >> citrus bez pochyb. mel jsem moznost v loni jednou zkusit banan-olihen a super zalezitost. Poznatek jenom z jedne vypravy.

                                  NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:09:16

                                  Diblicek >> Chobotnice-jatra mi hodne dobre fungovalo na prehrade na labi. Klidne i cely tyden.

                                    Npetr12 - Profil | Pá 12.3.2010 18:08:26

                                    Krajan >> u mě špatný..když ovoce tak citrus...ale asi 2 ryby jsem na bruuusu čapnul

                                      NDiblicek - Profil | Pá 12.3.2010 18:07:56

                                      petr12 >> co ta kreveta - korýš? Banán -ančovička i broskev chobotnice jsme brali i na 4dení výpravu a nemůžu řict že by přestalo po dvou dnech na ně jezdit, ale chobotnici-játra jsem neměl ...

                                        NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 18:06:11

                                        petr12 >> Co brusinka?