Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:09:51

Hermis_s >> jo a mimochodem na CIB Citrus

    NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:07:46

    Hermis_s >> taky pekny, vis ja ty ryby nemusim predsazovat, aby byly vetsi:-P

      NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:05:50

      Hermis_s >> Jo hochu to byly krasny zazitky, kdyz jsem zacinal na boiies, kdyz jsem nevedel jak se vubec s takovou rybou zachazi, ale ted jsem uz zestarl o par let a jsem chytrejsi. Koukam tobe to porad asi nejak nedocvalo co?

        NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 17:00:39

        Diblicek >> Ja urcite budu zkouset banan-olihen, a ty novy proteinovky, urco Monster liver a Meat Pepper

          NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 16:58:57

          Krajan >> za to ty jsi se vytah,rybka oschla,od travy a jeste pritiskla na nenamocenem odevu,a to drzeni...:))
          Skoda,ze nemas zadny argumenty,mohli jsem si pekne popovidat o psenicne mouce a esencich.

            NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 16:56:03

            Hermis_s >> Bez si lehnou, aby ses neprehral.

              NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 16:49:40

              Krajan >> Mohu vedet co ma spolecneho podlozka s kvalitou boilie CIB?Nejak mi to nejde do sebe.
              edit:moje podlozka moderniho kaprare

                NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 16:41:30

                Hermis_s >> No jo kaprar se pozna hned. Podivej se na ty svoje fotky co mas, ani kapra to neumi drzet, o podlozce ani nemluvim. Tak se o nejaky drz ty svy mrdky a nas nech napokoji. Ju?

                  Nvikicz - Profil | Pá 12.3.2010 15:57:23

                  osobak >> pěkny, co je to všechno za příchutě???

                    NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 15:53:39

                    ladikxxx >> ano kolego,je to tim a byl jsem rad,ze jsem za to dostal alespon to vodku.nic vic v tom nehledej

                      Nladikxxx - Profil | Pá 12.3.2010 15:08:35

                      Hermis_s >> jestli to není tím že nemáš prachy!

                        Nosobak - Profil | Pá 12.3.2010 15:01:16

                        taky něco mam

                          NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 14:05:35

                          Krajan >> a ja zase verim na Jeziska.je to jak u aut,nekdo nepozna mrdku i kdyz v nem jezdi,bohuzel ty patris mezi ne.

                            NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 14:03:16

                            kopr69 >> ja jsem to u vody nechal krmitkarum za flasu vodky

                              NDiblicek - Profil | Pá 12.3.2010 13:24:28

                              kopr69 >> Tak 30mm už je dost - zkoušeli jsme i s nadipovaným cečkem, ale když už přišel záběr, tak to byl kapřík do 60cm :-( je to hodně o zvyku a rybí osádky ....

                                NDiblicek - Profil | Pá 12.3.2010 13:23:02

                                Krajan >> tak pro letošek jsem si vyhlídl vyzkoušet tuto příchuť (krom ořechu, který jsem chtěl vyzkoušet už loni, ale nezbyl čas ....)

                                  Nkopr69 - Profil | Pá 12.3.2010 11:17:00

                                  Me se ale vubec neosvedcili.Nechal jsem si udelat od nich i special na krmeni o prumeru 30mm s prichuti olihne a jeste mi tam 5kg zbylo-nerozbaleno,tak kdyby jste meli nekdo zajem,ozvete se.

                                    NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 10:50:13

                                    Hermis_s >> Jo a ta kvalita si myslim, ze je na dobry urovni. Rozhone boilies od CIB hodne verim.

                                      NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 10:37:39

                                      Hermis_s >> Ja se divim jenom tve ...

                                        NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 10:36:22

                                        Krajan >> kapr sezere vsechno,nevim cemu se divis...ja se bavim o kvalite