Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 10:33:19

mároš >> nene, predtim jsem jezdil i na jine vody kde se dalo chytnout vetsi jedince. Ona mista mi to prave potvrdila. Nerikam ze pokazdy, ale bylo to dost casto.

    Nmároš - Profil | Pá 12.3.2010 9:04:57

    Krajan >> Nebylo to spíš tím že jsi začal chytat na oplatile??než přechodem od TB k CIB ??

      NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 8:33:21

      Diblicek >> Jses nejakej vysazenej na Tutti fruti:-)

        NKrajan - Profil | Pá 12.3.2010 8:32:27

        Hermis_s >> Jak rika Diblicek nikdy jsem nemel boilies 2 měsíce ve vodě, protože tam tak dlouho nevydrži. Ryby po nem jdou jak slepice po flusu:-P.

          NHermis_s - Profil | Pá 12.3.2010 7:26:28

          Diblicek >> nedohaduji se,jak rikas,kazdy ma svuj nazor.

            NDiblicek - Profil | Čt 11.3.2010 22:26:15

            Hermis_s >> TAk dohadovat se nebudu .... každý má mít svůj názor a tak si každý prezentujeme ten svůj. A já jsem nikdy u žádného boilies nezkoušel jestli se po 2měsících rozpadne, protože pokud by to tak nebylo, tak jsou některé pískovny dnes zavalené nerozpadajícím se boilis a předpokládám, že i kapr by trávil tento třeba měsíc - nebo dva??!? to asi ne ....

              NHermis_s - Profil | Čt 11.3.2010 22:15:31

              Diblicek >> CIB,nepatri mezi zname firmy.To znamena,ze nemas pravdu.Boilie co vypada,jak kdyz rozvaris kilo testovin a pak je splacas do kulicek a ve vode se po 2 mesicich v lete nerozpadnou veris?

                NDiblicek - Profil | Čt 11.3.2010 22:09:19

                Hermis_s >> myslím si že boilies ať už od kterékoliv známé firmy bude jinde než kolínka ... ato efektem, ale samo sebou i cenou. Ale hlavně si myslím že je to o jiném stylu chytání ...

                  NHermis_s - Profil | Čt 11.3.2010 22:03:56

                  Krajan >> ja chytam na kolinka a vanilkovy testo,efekt je stejny,jak s CIB,ale ekonomcka stranka je na jine urovni

                    NDiblicek - Profil | Čt 11.3.2010 21:58:43

                    Krajan >> A z dublovek určitě Tutti fruti - ryba ... Ta by mohla šlapat!

                      NKrajan - Profil | Čt 11.3.2010 21:40:10

                      Diblicek >> to tam je taky:-))

                        NDiblicek - Profil | Čt 11.3.2010 21:39:00

                        Krajan >> tuti fruti :-)

                          NKrajan - Profil | Čt 11.3.2010 21:38:16

                          rydvalko >> citron to je moje srdcovka, bez citronu nejedu

                            NKrajan - Profil | Čt 11.3.2010 21:36:00

                            Diblicek >> ani nevim co mam zkusit jako prvni

                              NKrajan - Profil | Čt 11.3.2010 21:34:50

                              rydvalko - nejvice asi olihen a humr, ale ted uz na ne nechytam

                                NDiblicek - Profil | Čt 11.3.2010 21:34:46

                                rydvalko >> s česnekem i s citrusem můžu jen souhlasit :-)

                                  Nrydvalko - Profil | Čt 11.3.2010 21:28:29

                                  Krajan >> jo asi mas pravdu ,ja mam malo casu na sezeni u vody tak volim neco rychleho ale rikam cesnek,citrus rto je vec co jezdilo tobe od tan demu

                                    NKrajan - Profil | Čt 11.3.2010 21:18:25

                                    rydvalko >> kdys jsem chytal na tandem, tak me pripadalo ze chytam sami mensi jedince, ale kdyz jsem zacal chytat na CIB velikost ulovku se zvetsila

                                      Nrydvalko - Profil | Čt 11.3.2010 19:28:44

                                      Krajan >> ja na ne chytam taky miluji ananas a skopex z jahodou ale inferno jsem skousel taky je pravda ze me smrdi kyselinou ale neco jsem na ne taky chytl citrus a cesnek na jare asi super vec

                                        NKrajan - Profil | Čt 11.3.2010 19:25:14

                                        rydvalko >> ja jsem na tandemi taky chytal asi rok a mam uplne opacny postrehy, tim ale nechci rict ze jsou spatny kule