Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Nrydvalko - Profil | Čt 11.3.2010 19:23:51

Krajan >> tak to jsem rad ja chytam tandem a super inferno nemusim

    NKrajan - Profil | Čt 11.3.2010 19:21:57

    rydvalko >> to ja ty sve taky

      Nrydvalko - Profil | Čt 11.3.2010 19:20:23

      Krajan >> tandem baits a koule sve jsem mel v ruce mockrat

        NKrajan - Profil | Čt 11.3.2010 19:19:02

        Hermis_s >> kazdy chyta na to cemu veri. Ja verim temhle koulim a nevim proc si myslis ze jsou to octaky. Jsi asi dlouho nemel tyhle koule v ruce vid? na co pak chytas ty?

          NHermis_s - Profil | Čt 11.3.2010 18:32:17

          Krajan >> kamos ty koule pouziva misto octu,maji podobny chutovy ucinek v potrave

            NKrajan - Profil | Čt 11.3.2010 18:12:28

            Hermis_s >> Na dlohodobe chytani je dobra Nutra řada

              NKrajan - Profil | Čt 11.3.2010 18:11:30

              Diblicek >> To by mohlo nalapat i nejakeho amura.

                NHermis_s - Profil | Čt 11.3.2010 17:05:58

                na takovou vec se da dlouhodobe chytat?

                  NDiblicek - Profil | Čt 11.3.2010 16:55:56

                  Krajan >> Mě i zaujali boilies na kukuřičné bázi - na ty jsem hooodně zvědav! ˇ

                    NKrajan - Profil | Čt 11.3.2010 16:30:19

                    Diblicek >> Tak konecne tu mame novinky pro letosni sezonu www.boilies-carpinferno.cz jsem zvedavej na ty gely a plovoucky.

                      NKrajan - Profil | Po 15.2.2010 12:34:18

                      Poslete nejaky fotky ulovenych ryb na toto boilies!

                        NDiblicek - Profil | So 13.2.2010 22:00:52

                        Krajan >> určitě - s jejich výrobky jsem 100% spokojen a tak si letos chci vyzkoušet jejich novinky a taky ořech :-)

                          NKrajan - Profil | So 13.2.2010 20:20:00

                          Diblicek >> To je skoda, budes to zkouset?

                            NDiblicek - Profil | So 13.2.2010 20:14:05

                            Krajan >> ne nepsal ...

                              NKrajan - Profil | So 13.2.2010 19:24:41

                              Diblicek >> tak jsi psal na CIB na toho testera?

                                NKrajan - Profil | So 13.2.2010 19:22:36

                                bobrman >> vsak jsme rozumni lide. Ja ti rozumim co jsi tim myslel. Letos jsem na toto boilies chytal poprve a byl jsem spokojen, i kdyz jsem chytal na lehcich vodach. Zazil jsem, ze i boilis od CiB nachytalo vice nez boiies od takzvane spicky nasi kaprarske sceny. Je mozne ze to ani tim boilies nebylo. Treba to bylo lepsim vyberem mista nebo jinymi aspekty...

                                  Nladikxxx - Profil | So 13.2.2010 13:47:11

                                  bobrman >> To já přeci vím,ale chtěl jsem tě trochu pozlobit:)

                                    NMiiich - Profil | So 13.2.2010 11:37:09

                                    Mě šlape celej rok od jara do zimy ořech stím jsem maximálně spokojenej pak chbotnice-játra jsou taky velice uspěšná citrus,krab nemohu si stěžovat na boilies od Carpinferna na jiné ani nechytám

                                      NDiblicek - Profil | So 13.2.2010 11:31:10

                                      Krajan >> táák jsem tu zase :-) já se nejvíc těším na Pop Up a potom ty pasty - ty jsem zatím viděl jen používat,ale ještě jsem sám nevyzkoušel takže letos premiéra :-)

                                        Nladikxxx - Profil | So 13.2.2010 11:25:26

                                        bobrman >> Každý přeci nejezdí na evropské řeky,zvláště poté co jim tam mnoho ryb popícháš svými háčky,a vyplašíš čelovkou....