Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NKrajan - Profil | So 13.2.2010 10:04:00

bobrman >> Druhu jsem odskousel asi 5 nebo 6 to je jedno. Na Evropskych extra tezkych vodach jsem to neodskousel, protoze jsem na zadnem nebyl.

    Npetr12 - Profil | Pá 12.2.2010 15:41:50

    perch2 >> jak říkáš,celkem slušný..

      NKrajan - Profil | Pá 12.2.2010 11:34:21

      ladikxxx >> To uz moc asi ne, ale myslim si, ze si obcas cas udela.

        Nladikxxx - Profil | Pá 12.2.2010 8:49:20

        Krajan >> ten se činí...to už asi na rybaření moc času nemá

          NKrajan - Profil | Pá 12.2.2010 8:43:56

          Tak mam dalsi info primo od Radka kolik toho pripravuje na letosni sezonu:
          novinky:dvoubarevné boilies-5 druhů
          masové boilies-5 druhů
          boilies pasty- aspoň 7 druhů
          plovoucí boilies-3-4 druhy
          dry gel active-suchý gelový aktivátor-8-9 druhů

            Nperch2 - Profil | Pá 12.2.2010 8:38:34

            pár věcí sem od nich zkoušel když došly jiný koule..a za tu cenu celkem slušný měl sem klasickou jahodu, tropický ovoce, oliheň a ještě něco masovýho..kromě tropickýho ovoce mě mile překvapily všechny 3..za tu cenu si myslím víc než dobrý...a pro ty kdo s tím začínaj ..sou to jedny z nej hotovek...v týhle cenový kategorii

              Npetr12 - Profil | Pá 12.2.2010 8:13:37

              com >> co takhle vyplnit kartu..soudruhu,..o))..nech to plavat a ať se daaří.

                Npetr12 - Profil | Pá 12.2.2010 8:02:48

                com >> buď v klidu,nevíš nic tak čti a mysli než něco napíšeš

                  NDiblicek - Profil | Čt 11.2.2010 19:20:46

                  com >> to neřeš ,,,,,,

                    Ncom - Profil | Čt 11.2.2010 16:42:22

                    petr12 >> Ahoj koho maš na mysli že je podrazák. Znam tam skoro všecny tak neházej na nikoho špínu nebo mluv přímo Ahoj Petr

                      NDiblicek - Profil | Čt 11.2.2010 16:34:10

                      Grasel >> grasel >> Taky si myslím že spíš na stránkách - no a hlavně prý U VODY :-)

                        NKrajan - Profil | Čt 11.2.2010 12:10:07

                        Grasel >> grasel >> Ale spis i myslim, ze to bude predstaveno na jejich strankach.

                          NKrajan - Profil | Čt 11.2.2010 12:09:07

                          Grasel >> grasel >> To nevim, ale zkus se zeptat. www.boilies-carpinferno.cz je tam e-mail

                            Ngrasel - Profil | Čt 11.2.2010 12:06:24

                            To budou predstavovat v brne?

                              NKrajan - Profil | Čt 11.2.2010 12:04:36

                              Diblicek >> Ahoj. Psal jsem e-mail na CIB a ptal jsem se co chystaj pro letosni rok za novinky? Dostal jsem odpoved: Co se týká nových produktů pro letošní rok, budou představeny od března
                              2010.boilies pop-up, boilies pasta, dry gel aktive, boilies duo, a nové příchutě
                              boilies.

                                NKrajan - Profil | Út 9.2.2010 8:17:46

                                Diblicek >> to bych bral taky. Jake pop-up jsi pouzival do ted?

                                  NDiblicek - Profil | Út 9.2.2010 8:14:17

                                  Krajan >> Já čekám na jejich letošní novinky - doufám že vyjedou i s PUP UP :-)

                                    NKrajan - Profil | Út 9.2.2010 7:42:22

                                    Jak uz jsem psal bez citronu ani rano, pak jsem zkousel orech. Ten byl taky dobry. Klasickou zelenici, ta mi fungovala dobre na jedne prehrade. Chobotnice-jatra to je taky bomba. Letos bych chtel zkusit urcite cesnek a mozna i brusinku a jeste urco tropicke ovoce. a co ty?

                                      NDiblicek - Profil | Po 8.2.2010 19:12:51

                                      Krajan >> A co ještě používáš za příchutě?

                                        NKrajan - Profil | So 6.2.2010 17:40:04

                                        petr12 >> citron je moje nejoblibenejsich ze vsech, nikdy bez nej nejedu