Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NKrajan - Profil | So 6.2.2010 17:39:23

Diblicek >> cau muses mi prosim preposlat SZ od petr12

    NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 17:36:23

    petr12 >> a šlape dodnes ... :-)

      Npetr12 - Profil | So 6.2.2010 17:33:40

      Diblicek >> jj..měl jsem ho jeden z prvních u vody..okamžitá reakce!

        NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 17:31:43

        petr12 >> citřík - myslíš citrus jooo

          NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 17:31:17

          petr12 >> díky

            Npetr12 - Profil | So 6.2.2010 17:28:58

            Krajan >> Diblíček to má na sz..tak ať ti to přepošle..už na ně kácím,dotyčný na to jednou přijde sám až dostane rozum.ona rybařina není jen a pouze o rybách..pokud mě chápeš.

              Npetr12 - Profil | So 6.2.2010 17:26:17

              Krajan >> citřík mi šlapal nejvíc..

                Npetr12 - Profil | So 6.2.2010 17:25:10

                Diblicek >> sz

                  NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 17:23:18

                  Krajan >> j v těch místech co jsi byl se chytá dobře :-)

                    NKrajan - Profil | So 6.2.2010 17:15:37

                    Diblicek >> Jak rikas taky jsem si na Cib udelal letos svuj osobacek http://www.boilies-carpinferno.cz/clanek/?id=118

                      NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 17:14:07

                      petr12 >> Jinak já mám na výrobky CIB zatím svůj osobák, takže na ně nenechám dopustit!! :-)

                        NKrajan - Profil | So 6.2.2010 17:13:48

                        petr12 >> Co tim myslis, ze si ma davat bacha, jsou tam nejaky podrazaci?

                          NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 17:12:51

                          petr12 >> koho máš namysli? Na koho bacha? Klidně do SZ jako posledně :-)

                            Npetr12 - Profil | So 6.2.2010 17:11:32

                            Diblicek >> tááák nějak..ale jak říkám,zkus to,zavolej mu,ale bacha na některý lidi u této firmy..velký bacha!osobně už na jejich výrobky nechytám ale podle mne nejsou nejhorší-ty horší mizí z trhu-nachytal jsem na ně dost ale zase ne největší ryby.hodně štěstí.

                              NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 17:04:08

                              petr12 >> myslíš tento? http://www.boilies-carpinferno.cz/clanek/?id=139 :-) Už jsem na to koukal - je to dobrá šance pro ty co je kaprařina baví a jsou tak trochu (nebo spíš hodně) exibionisti :-)

                                NKrajan - Profil | So 6.2.2010 17:00:54

                                Diblicek >> kdybych vedel kam na ty potvory supinaty, tak bych tam i jezdil. U nas ve Vychodnich cechach je jenom par reviru kde jsou slusnejsi kapri.

                                  Npetr12 - Profil | So 6.2.2010 17:00:21

                                  Diblicek >> prolistuj jejich stránky.chceš odkaz?

                                    NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 16:57:52

                                    Krajan >> taky jsem se s ním jednou setkal - je to ale úplnej kapromanijak :-)

                                      NDiblicek - Profil | So 6.2.2010 16:56:50

                                      Krajan >> tak to chce holt dojíždět do sousedního kraje ,,,,, :-)

                                        NKrajan - Profil | So 6.2.2010 16:56:43

                                        Diblicek >> delal bych mu testra hned