Tica Scepter GX

co myslíte je to dobrá volba na kaprařinu ? nebo mám něco přišetřit??

co by jste si vybrali ?

A) sportera SR 600710%

B) scepter 6000 GF90%

Od 1.6.2008 hlasovalo 186 čtenářů.

NBambi.SpP - Profil | Út 19.1.2016 11:41:53

janci1994 >> Napiš tomu kdo je má a zeptejse pár odkazů níže

    NBambi.SpP - Profil | Út 19.1.2016 11:22:32

    janci1994 >> Maj tam prostě chybu koukni dole kapacita cívky 6000 a tam už to maj dobře.Roxtidy má pravdu

      Njanci1994 - Profil | Út 19.1.2016 11:10:21

      roxtidy >> prečítaj si poriadne na tejto stránke popis a zistíš ako klamú https://www.chytapust.cz/Navijaky-s-predni-brzdou/T​ica-Navijak-Scepter-GTW-6000

        Njanci1994 - Profil | Út 19.1.2016 8:43:29

        roxtidy >> blbosť pozri si to poriadne GE "6000" 0,30mm/310m
        GTW 6000 0,30mm/430m

          NNero4 - Profil | Po 18.1.2016 16:54:54

          Urcite Tica..

            Nroxtidy - Profil | Po 18.1.2016 13:39:08

            janci1994 >> to je blbost. Lisi se max velikosti dodavanych civek. ale na civku napr. 6000 se vejde vlasce stejne jak u verze GTW jako treba u GE

              Njanci1994 - Profil | Po 18.1.2016 10:57:24

              teraz som si všimol že sa hlavne líšia kapacitami cievok

                Nroxtidy - Profil | Po 18.1.2016 10:28:27

                janci1994 >> se to lisi max barvou. Nemaji duvod na tom neco menit, protoze se stale prodavaji velmi dobre.

                  Njanci1994 - Profil | Po 18.1.2016 10:15:38

                  Ďakujem za radu, ja som si celú diskusiu prečítal ale o týchto GTW bolo spomenuté len pár slov tak preto som sa chcel spýtať hlavne s porovnaním s ostatnými Scepterami ?

                    Nroxtidy - Profil | Út 12.1.2016 23:12:01

                    janci1994 >> jaky musi navijak byt, aby se tobe vyplatil koupit ?
                    pokud umis cist, tak je toho tady o scepterech hromada. nebo myslis, ze ti tu zas kazdy bude znovu vyjmenovavat klady nebo zapory a pak se objevi zase nekdo, kdo je liny cist a znova budeme psat to same? Chytni si trochu za nos a nebud lenoch. vse uz bylo napsano.
                    Neber si to osobne ale otazky na ty same zakladni veci x-krat dokola me serou.
                    Lepsi navijak do 2tis nekoupis. Je to tu napsano asi 1000x

                      Njanci1994 - Profil | Út 12.1.2016 13:32:47

                      TICA Scepter GTW 6000 ako to je s kvalitou ? oplatí sa kúpiť ?

                        Nclarence - Profil | Út 15.9.2015 22:13:14

                        Saimon >> Ty ložiska mezi Scepterem a Dolphinem nejsou ani poznat.J

                          NSaimon - Profil | Út 15.9.2015 15:07:13

                          molca >> dolphin má o nějaký ložisko víc, ale jinak jsou to totožný navijáky jen jinak nabarvený

                            NMACO666 - Profil | Po 14.9.2015 21:19:01

                            tica scepter gtw 6000.....super navijak

                              NJinuna - Profil | Po 14.9.2015 19:50:07

                              Ahoj
                              Já měl tyhle GX a nemůžu říct špatné slovo o Tice. Za ty peníze je to fakt dobrý, dnes jsem je prodal....

                                NJAJAK - Profil | Po 14.9.2015 19:34:49

                                Ahoj,
                                tica scepter a dolphin - rozdíly.
                                scepter: menší převod , míň ložisek,modernější vzhled a pár dalších detailů(klička úchop...)
                                dolphin:převod 1 ku 5,2.13 ložisek,jiný úchop kličky a vzhledově se, aspoň jsem neviděl,nezměnil.
                                Sríbřité,nebo modré.Cívky 6000 a 10000 mají oba stejné.Dříve se dodávali plastové-házecí.
                                Podle kapacity 1,2,3.
                                Dolphiny mám,jeden už moc let a druhý asi tři roky.Nemůžu jim nic vytknout.Z těch plastových cívek
                                to parádně lítá,ale už jsem je neviděl.

                                  Nmolca - Profil | Po 14.9.2015 18:59:07

                                  Chlapi mám na vás dotaz , co by jste braly za naviják, tica scepter nebo tica dolphin, který je lepší na odhoz přes sto metrů, a jakou velikost vybrat, díky za pomoc

                                    Nlado40 - Profil | Ne 29.4.2012 15:27:10

                                    petulaS >> nespechej - 29.4.2012 15:22:29 >> Tady na Mrk-u.