Tica Scepter GX

co myslíte je to dobrá volba na kaprařinu ? nebo mám něco přišetřit??

co by jste si vybrali ?

A) sportera SR 600710%

B) scepter 6000 GF90%

Od 1.6.2008 hlasovalo 186 čtenářů.

nespechej - Profil | Ne 29.4.2012 15:22:29

lado40 >> a kdes to koupil? já to na netu nemůžu najít..;-)

    lado40 - Profil | Ne 29.4.2012 15:19:43

    petulaS >> nespechej - 29.4.2012 15:12:38 >> Taky jsem dokoupil 6000 a 10 000 mám navíc...

      nespechej - Profil | Ne 29.4.2012 15:12:38

      lado40 >> 6000 a jednu 8000, kdyžtak vyměním za 10000, mám je na prd;-)

        lado40 - Profil | Ne 29.4.2012 14:54:24

        petulaS >> nespechej - 29.4.2012 14:36:11 >> Jakou velikost potřebuješ?

          nespechej - Profil | Ne 29.4.2012 14:36:11

          nevím kde se dá koupit cívka na sceptera GX?
          a já si myslím, že GX trumfne gf a gečka.. má pajšl jako penn slammer, spinfisher, wft no mono, atd..
          a to jsou hodně dobrý držáky..;-)

            Greysmen - Profil | Čt 17.3.2011 12:48:27

            kapromanius >> civky jdou měnit meti všemi ticami sceptrem i dolphinem

              Grasel - Profil | Čt 17.3.2011 5:41:14

              Cappyk >> Když jsem letos v lednu pořídil Sceptry,měly oba miniaturní vůli na kličce,z prvu jsem byl z toho takovej rozčarovanej,ale jen do té doby,než jsem vytáhl 4 roky starý shíma gte-c a zjistil jsem,že na těch šimanech je ta vůle taky a to stály 3x víc.Vůle může být,ale nesmí se používáním zvětšovat.

                walisz - Profil | St 16.3.2011 23:22:01

                Už sem to sem někam psal, ale zkusím to znovu. Mám velké cívky a potřebuju malé. Chtěl bych se zeptat, zda někdo nemá nevyužité dvě cívky 5000 nebo 6000 z navijáků Tica SCEPTER GX? Vyměnil bych je za 10000:-)

                  wašek - Profil | St 16.3.2011 22:25:31

                  kapromanius >> není zač :)

                    kapromanius - Profil | St 16.3.2011 22:23:51

                    wašek >> jj tak díky mooc

                      Cappyk - Profil | St 16.3.2011 22:12:42

                      wašek >> ....JO .)

                        wašek - Profil | St 16.3.2011 22:09:07

                        Cappyk >> scepter... nekompromisně bych šel do něj znovu a znovu do gx....

                          Cappyk - Profil | St 16.3.2011 22:05:46

                          ..jasan ale moje volba bude Scepter GF nebo Okuma Distance DCI PRO 60

                            wašek - Profil | St 16.3.2011 22:02:23

                            Cappyk >> a já netvrdím že tam nebyla :) je to možné. U navijáku za takovou cenu nemůžeš čekat, že bude 100 ze 100 kusů dokonalých.

                              wašek - Profil | St 16.3.2011 22:01:15

                              kapromanius >> Na to nedokážu spolehlivě odpovědět, osobně si myslím že ano, ale nevěř mi :) Zkus si napsat někam na e-shop kde mají skladem GF i GX ať ti dají vědět. :)

                                Cappyk - Profil | St 16.3.2011 21:59:07

                                wašek >> neříkám že je to na všech ale byla tam .)

                                  kapromanius - Profil | St 16.3.2011 21:55:37

                                  wašek >> díky moc a jde cívka z GF na GX ? díky moc

                                    wašek - Profil | St 16.3.2011 21:52:54

                                    Cappyk >> po 2 sezónách ti dám GX s klidem na duši otočit kličkou a uvidíš sám jaká vůle tam je respektive není. Třeba si narazil na špatný kus ;-) i to se stává :)

                                      wašek - Profil | St 16.3.2011 21:51:02

                                      kapromanius >> Žádný velký rozdíl mezi nimi není. Hlavní změnou tam je asi to jiné designové zpracování, každopádně se mnou bude 99,9% lidí co sceptery má souhlasit, že za tu cenu nic lepšího neseženeš. Je jen na tobě jestli GF nebo GX, mimochodem GX je ještě o cca 40g těžší, každopádně při té celkové váze scepterů jak GF tak GX to není hmatatelný rozdíl.

                                        kapromanius - Profil | St 16.3.2011 21:49:21

                                        Cappyk >> a pujde z GF cívka na GX ?