Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:02:48

Petr.J >> a na čem mám ubrat?

    Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:02:13

    Petr.J >> :-) to jo ale snad už to není moc? no u vody se ukáže a když to nebude chytat budu prodávat selektivní koule :-)

      NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 19:01:30

      jaryn82 >> Jde o to jestli to nabušený je taky dobrý :-)

        NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 19:00:32

        jaryn82 >> Játra jsou hořká a když uděláš koule jen na játrech, tak prostě budou hořká, jedině udělat játrové, ale ta játra vynechat :-)

          NLibor 1 - Profil | Po 21.1.2013 18:59:44

          Petr.J >> není, nemám mlýnek, tak nakrájím a mixuju o))

            Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:59:31

            Petr.J >> dík také mám ten názor cena do 200kč za kg je super a je to nabušený

              Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:58:10

              don Ferrari >> Ahoj no o to jde že už to asi bude hořké a jak jinak to udělat? Chci prostě koule jen na játrech

                NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 18:57:57

                jaryn82 >> Já bych to vyzkoušel, tak od stolu ti to nikdo neřekne.

                  NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 18:57:21

                  Petr.J >> V tom s tebou souhlasím je to pakárna řešil jsem to že jsem to řezal na kostky . Udělal těsto pak následně nařezal kostky a uvařil .

                    NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 18:57:18

                    Libor 1 >> A neni snadnější to rozemlejt než se s tím krájet :-)

                      Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:56:32

                      Slavíček >> cena dobrá ale bude to fachat nebo ne?

                        NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 18:56:21

                        Na rybách se nesmí šetřit, no i když tady je vlastně rubrika domácí výroba levného, tahy je vidět až kam se dá dostat .

                          Ndon Ferrari - Profil | Po 21.1.2013 18:56:11

                          jaryn82 >> a pak to ochutnej :-)

                            Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:55:57

                            PYTLAKS >> Boilies mix - JATRA s hydrolyzovanou bílkovinou 5 kg od hulína, jinak je to spočítaný na 150kč kilo to jde ne?

                              NLibor 1 - Profil | Po 21.1.2013 18:54:58

                              Petr.J >> co nakrájet na malý kostičky o)

                                NPYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 18:53:24

                                jaryn82 >> to už můžeš chytat rovnou na játra a nemusíš se s tím piplat,navíc se nedoplatíš,co je ten játrový mix zač

                                  NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 18:53:10

                                  jaryn82 >> To bude tedy bomba . Podle mě zbytečně drahý .

                                    Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:49:48

                                    PYTLAKS >> jako oběmovku dám boilie mix na játrech asi tak : 5kg mixu,1kg sušenejch jater Enzymaticky natrávených,150g česnekové pasty,tekutá játra natrávená 1kg, 3kg namletejch jater tak co půjde to nebo je to moc na játrech?

                                      NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 18:43:43

                                      matko291 >> Když to budeš mixovat, zustanou v tom vlákna a to nedělá dobře při válení, je lepší to předem rozemlít a potom ještě přemixovat

                                        Nmatko291 - Profil | Po 21.1.2013 18:41:56

                                        a ked mixujete tie jatra nedavate tam vajicka?
                                        ci len pomixovat na kasu a je to?