Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Slavíček - Profil | Po 21.1.2013 18:41:08

Petr.J >> Tvrdí se že ryba dokáže strávit kolem 30 % bílkovin samozřejmě záleží na zdroji .Když se na to podíváme logicky tak většinou ty ryby těma bílkovinami překrmujeme když syrový maso obsahuje kolem 15 %

    PYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 18:37:42

    jaryn82 >> počkej,ty chceš smíchat jen játra s rybí moučkou bez nějaké objemovky?

      Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 18:37:23

      Slavíček >> Ono se to tam dát může, je to jedno, ale ryba to nestráví a bez užitku to vysere, tak z důvodů ekonomických to vidím jako moc.

        Slavíček - Profil | Po 21.1.2013 18:34:50

        Petr.J >>. To vychází kolem 420 g bílkovin je to trošku moc klidně se může dát míň to máš pravdu .

          Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 18:30:52

          Jinak myslím, že do vyvážené směsi je 60% rybí moučky moc, viděl bych to tak na 30-40 % maximálně.

            Forex - Profil | Po 21.1.2013 18:29:30

            bezrybka jiři1962 >> To máš určitě pravdu, je to bez práce, ale já mám vše zadara, mám prostory a hlavně mě to baví :-)

              Slavíček - Profil | Po 21.1.2013 18:28:28

              jaryn82 >> Vejce obsahují albumin a tím pádem pojí dají se tím nahradit vejce navíc jsou energetický ještě lepší než vejce . Vejce obsahují kvalitní bílkoviny ale játra jsou navíc jeden z nejlepších atraktorů .

                Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 18:28:22

                Forex >> Játra pojeji líp než vajíčka, to mám zase vyzkoušené já, dokonce v některých směsích je to takový šutr, že je ještě ředím vodou.

                  bezrybka jiři1962 - Profil | Po 21.1.2013 18:27:31

                  Nakoulel jsem toho za ty roky mraky.Ale když vidím co se dá natahat na krmné koule např. zn. RYBINA, MUTANT ZICO,KS FISH, CARP INFERNO (vše koulí jedna firma).Cena je za 5kg 525 -580kč 3kg 346kč atd

                    Forex - Profil | Po 21.1.2013 18:27:23

                    Slavíček >> ten vůbec nepoužívám. Jen mě překvapilo, že tolik rybí moučky, já když jsem dal do něčeho hodně rybiny, blbě to pojilo, ale to je teda ten albumin, ten dělá asi divy

                      jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:25:55

                      Forex >>bude to jen na játrech bez kuku a nic jinýho tam nedám jen játra a moučku a snad to bude držet

                        Forex - Profil | Po 21.1.2013 18:25:38

                        Petr.J >> když dám pul kuku a játra tak to nedrží, to mám už vyzkoušený, říkám, moc vody v tej kukuřici, blbě se roluje a pak praská bez vajec

                          Slavíček - Profil | Po 21.1.2013 18:25:23

                          Forex >> Přidávám do směsi albumin ale to dávám do všech směsí . Doba rozpadu záleží na hrubosti v pohodě to vydrží 24 h .

                            Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 18:23:41

                            Forex >> Vajíčka normálně nahradíš játrama, jde to neboj, kolik vajec, tolik jater. Drží to stejně. Možná jsem to blbě napsal, objem vajec nahradíš objemem jater

                              Forex - Profil | Po 21.1.2013 18:23:34

                              jaryn82 >> Já tedy dávám taky polovinu jater a zkvašenou kuku, ale musím dát vajca, ta kuku obsahuje dost vody, tak se ptám, jestli mluví o rybině

                                jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:23:25

                                Petr.J >> to ti dík jsem v pasti :-)

                                  jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:22:16

                                  Forex >> také se mně to nezdá dal bych 4 vejce na 1 kg

                                    Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 18:21:38

                                    jaryn82 >> vyber si

                                      jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:21:25

                                      Slavíček >> ale trochu dát můžu a po uvaření usušit a přelejt?

                                        Forex - Profil | Po 21.1.2013 18:21:13

                                        Slavíček >> Můžu vám skočit do řeči? To mluvíš o rybí moučce? těch 300-600g? To ti fakt drží bez vajec? Jaká je prosímtě doba rozpadu? Motal jsem něco podobnýho, ale + vejce