Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:20:29

Petr.J >> to znamená blbost nebo O.K

    NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 18:20:07

    jaryn82 >> tekutou potravu vůbec nedávám není potřeba .

      NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 18:19:24

      jaryn82 >> :-))

        Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:17:54

        Slavíček >> Aha takže dám 500g moučky a 500g jater a 150ml tekuté potravy a přinejhorším když to bude řitké přidám moučku:tak to může bejt?

          NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 18:13:34

          jaryn82 >> 300 g až 600g moučky pouze sůl olej koření . Játra dobře pojí navíc jsou výborný zdroj aminokyselin .

            Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:07:59

            Slavíček >>takže na 1 kg- 0.5 kg jater 250g moučky a kolik tekuté potravy?asi tak 150ml?A vejce nedáváš proč?Drží to bez nich?

              NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 18:02:49

              jaryn82 >> 30 až 60 % . Žádná vejce .

                Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 18:00:43

                Slavíček >> Dobrá to je 50% a k tomu dáváš kolik moučky ať to nepřepálim?

                  NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 18:00:10

                  jaryn82 >> Také používám hovězí.

                    NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 17:58:53

                    jaryn82 >> Tak to dej hovězí ty smrdí fest . Ostatně dávám 1kg na 2 kg směsi .

                      Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 17:53:25

                      Slavíček >> cenu neřešim jen které jsou nejlepší nebo nejvíc aromatické?

                        NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 17:49:24

                        jaryn82 >> Používal jsem všechny ale cenově vyšli nejlíp hovězí .

                          Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 17:39:24

                          Ahoj jaké játra mám namlet-vepřová,drůbeží nebo hovězí do boilies.Které používáte?

                            NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 17:07:45

                            Bobertik >> Podívej se na stránky kapři pohody najdeš tam recepty . A zároveň inspiraci . Jedna rada že je recept složitý neznamená že je nejlepší . Kolikrát v jednoduchosti je síla .

                              Nbarny - Profil | Po 21.1.2013 16:59:50

                              Slavíček >> Nejsem zastánce co je drahé je nejlepší,taky jsem nic takového netvrdil ,stím co jsem si vytvořil tak jsem spokojený.

                                NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 16:57:45

                                barny >> Cenu nedělá kvalita ale kde koupíš suroviny . Třeba já tam dávám všechny uhlohydráty tepelně upravený extrudovaný a stejně se dostanu na tuhle cenu .

                                  NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 16:54:03

                                  Bobertik >> Klasická směs 50 /50 je sója krupice . Můžeš dát i kukuřičnou mouku konopí ořechy . Popusť fantazii .

                                    Nbarny - Profil | Po 21.1.2013 16:49:39

                                    Slavíček >> Ja netvrdím že je nelevnější ,jen jsem napsal nakolik mě to vyjde a taky jsem tam zmínil že kdybych tam použil levnější přísady ,tak by to bylo levnější o 500kč .

                                      NBobertik - Profil | Po 21.1.2013 16:44:51

                                      Slavíček >> poradíš nějakou směs?

                                        NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 16:43:57

                                        barny >> Tomu říkáš levná směs ? Když dám robin red ta mě nejlepší směs vyjde do 90 kč . Bez robin redu se vejdu do 70 kč .