- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pardubické jádro ...
Pro všechny, kdo jsou odkojení Labem a Chrudimkou.
Autor diskuse: hank - Profil , 30.4.2008 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
148x v oblíbených a 39x v ignorovaných.
NNetipa - Profil | Pá 16.5.2008 21:16:58
worm: Jo teď to tam docela šlape. Tahle holka je z dneška a má 62 cm takže jsem pokořil další metu. Jinak viděl jsem v proudu vyskočit parmu, která do osmdesáti neměla daleko, takže motivace tu je. Dneska se povedla ještě jedna 50 a pak mi jedla spadla. Potom rybolov přerušila bouřka a potom se tam nedalo chytat. Plavaly tam vložky, hajzlpapír a jiný lahůdky. Jinak parmy většinou v pořádku, akorát u některých mi připadalo, že maj poškozený paprsky ploutví, ale to jenom ojediněle. Žádný krvácení z ploutví. Já chytám na feeder. Plavačku jsem tam v životě nezkoušel ani si to v toum proudu nedovedu představit
Nworm - Profil | Pá 16.5.2008 17:36:00
Netipa:Chlape zatracenej,dostávám chuť to tam(pod jezem) po letech zase prubnout.Koukám,že ty parmy vypadaj docela zdravě.Tak před 5-6lety doslova krvácely z ploutví-to se teď nestává???Jinak nechápu proč jsou pořád pod těch 60.Dokud chytali ještě moji 2 bratři,vytáhli jsme jich desítky a jen vzácně byla nějaká nad 60cm.Samozřejmě šli všechny zpět-tak kde sakra jsou?Jo,ještě dotaz-my jsme je kompletně chytali na plavačku,jak je lovíš ty?
NKuba V. - Profil | Pá 16.5.2008 14:41:36
Loučná - Sezemice, Orlice - Borohrádek, Albrechtice, Orlice divoká - Kostelec, Doudleby... Chrudimku a Novohradku jsem zatím nezkoušel. Ale snad na to dojde:) míst kde jsem byl pár je, ale výsledky nijak valné nebyly:-D Zatím neházím flintu do žita, když už mě začátečnické štěstí opustilo snad přijdou lepší časy:)
NKuba V. - Profil | Pá 16.5.2008 13:01:34
Už se zase těším až vyrazím na mouchu teď se spíš jen učím na úterý mám maturitu. Jen doufám, že maturita snad nebude takový kolaps jako mé poslední výpravy muškařit. Chodím jen na MP a od nuly mě zachránila bud Ouklejka nebo malý Tlouštík a někdy ani to ne:-D
NKuba V. - Profil | Pá 16.5.2008 12:59:02
Mám moc velké oči na odhadování ceny :) , ale tu váhu jsem moc nepřestřelil :-D 140g
NKuba V. - Profil | Pá 16.5.2008 11:14:42
Naviják je to krásný. Víš kolik má přesnou váhu já by jsem tipnul 118g. A cena tak 5000-6000
NKublaj - Profil | Pá 16.5.2008 9:54:28
brouzdám si tak internetem a narazim na tohle to je navijáček hmm :)) ještě tak na něj mít
...vím že většina to nedocení bo nemuškaří ;)
...vím že většina to nedocení bo nemuškaří ;)
NKublaj - Profil | Pá 16.5.2008 8:39:57
mároš: znáš ale už si mě asi nepamatuješ kdysy sem s váma taky chvili hral
NNetipa - Profil | Čt 15.5.2008 23:20:41
mároš: No já už jsem tam taky párkrát chytal . Zašil jsem se do křovisek hnedka u pole. V těch křoviskách bylo jedno místo. Předpokládám, že to asi bylo vaše. Viděl jsem tam vyhřívat se strašná ryby tam u těch česel (jestli se tomu tak říká) Jinak asi neprozradíš, co jste tam chytli co? kdyžtak pakliže by ses rozhodl něco prozradit, tak napiš sz
Nmároš - Profil | Čt 15.5.2008 23:00:03
netipa:Já se znám s pár lidma co tam chytaj a sám tam chytám.......spíš sem tam neviděl nikoho jinýho než nás,mimochodem nechytám zkraje takže jsem dost zaštej :-)
NNetipa - Profil | Čt 15.5.2008 22:45:32
mároš: vím o pár lidech, co tam občas chytaj. Ale ještě nikdy jsem tam nikoho chytat neviděl. Už jsem i slyšel, co se tam všechno chytlo, ale u většiny se mi to nechce věřit, jelikož to je vždycky kamarád zná kamaráda, kterej....
Jandys: No to bude asi ono
Jandys: No to bude asi ono
Njendyss - Profil | Čt 15.5.2008 22:11:56
Mároš:Až budeš na Labi tak dej vědět.Přijdu na kukajdu.Opatruj se a ať se daří.Ahoj
Nmároš - Profil | Čt 15.5.2008 22:09:50
jendyss:To jo,na sumíky se taky těším,jinak ještě neházím flintu do žita,ale zatím to vypadá spíš na labe a písák se přesune na červenec.Jinak fara totál mrtvá........
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NČína - objednali ste uz nieco?15713
NZoologický koutek MRKu.33417
NVážně nevážný pokec :-)))230516
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412599
NRadnice - obecný drbník196435
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












