- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pardubické jádro ...
Pro všechny, kdo jsou odkojení Labem a Chrudimkou.
Autor diskuse: hank - Profil , 30.4.2008 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
148x v oblíbených a 39x v ignorovaných.
Nmároš - Profil | Čt 15.5.2008 21:58:05
jendyss:Docela jo,akorát to tření mě sere asi se v tom květnu přesunu na labe,protože ten písák půjde do tření zhruba v týdnu kdy tam pojedem a fara už se pravděpodobně tře......mám to těžký s těma rybama..... :-))
Nmároš - Profil | Čt 15.5.2008 21:53:50
Netipa:To si jenom myslíš že tam nikdo nechytá,svoje tajemství už to rameno částečně vydalo.......
NNetipa - Profil | Čt 15.5.2008 21:37:23
HP: Jarkovského nemyslím. (jsou tam michochodem krásní amuři) Když to neznáš, tak ono se to špatně vysvětluje. Předpokládám, že víš, kde je Fara. Tohle rameno je jakoby nedaleko od tý části, která není spojená s Labem docela kousek toho ocelovýho mostu, nebo co to tam je. Já si nejsem jistej, jestli to je revír nebo ne, jelikož názory jsou různý a nikdo fundovanej se k tomu ještě nevyjádřil. Každopádně na tomhle rameni nikdo nechytá a ryby jsou tam opravdu přerostlý.
Jednyss: jj dík
Jednyss: jj dík
NHP - Profil | Čt 15.5.2008 21:30:52
Netipa: Myslíš Jarkovského? To asi ne že? Tak jsme nikdy nelapal, ale podle toho jak to tam bývalo zarostlý musejí tam být krásný rybky.
NNetipa - Profil | Čt 15.5.2008 21:29:21
Dneska jsem si luxusně zachytal na Labi. Podařilo se mi přímo uprostřed proudu najít vracák, který byl plný ryb. Bohužel jsem měl na rybolov pouze půl hodiny, nicméně zítra tam na ně vlítnu na celej den. Jinak za tu půl hoďku byly chyceny 4 parmy (nej 57 cm) podoustev a pár cejnů
Jo ještě jsem se chtěl zeptat chytal jste někdo na tom starým semtínským ramenu, co je jakoby kousek od fary?
Jo ještě jsem se chtěl zeptat chytal jste někdo na tom starým semtínským ramenu, co je jakoby kousek od fary?
NHP - Profil | Čt 15.5.2008 21:17:24
Hele co ta vodička u nádraží v rosicích, nejsou tam nějaky zapomenutí trumeni?
NKublaj - Profil | Čt 15.5.2008 21:15:51
Tami: kámoš tam minulej rok nachytal pouze nějaký štíhlata , takže tam toho asi moc nebude
NKuba V. - Profil | Čt 15.5.2008 15:43:45
Ještě se zeptám ohledně krámů v Pardubicích dají se v některém sehnat goldhead hlavičky?
NTami - Profil | Čt 15.5.2008 14:58:40
Kublaj:Brácha tam chyt 40cm potočáka asi před pěti lety jinak tloušti.
Njendyss - Profil | Čt 15.5.2008 14:03:31
Kublaj:Těžko říci.Jako malý kluci jsme tam tahali kapříky na kolínka 40-50cm.Těžko říci jestli něco přežilo.Ovšem jestli ano tak by to mohlo být velmi zajímavé.
Njendyss - Profil | Čt 15.5.2008 13:55:14
Kublaj:To já jo,ale netušil jsem že po 25 letech v tak dobrém stavu.Níže psal hank že by to mělo mít název na sudárně.Je to velmi dobře ukryté v porostu a není to vidět z žádné komunikace.
Njendyss - Profil | Čt 15.5.2008 13:51:24
Zdravím všechny:Pánové koho to zajímalo, byl jsem kouknout na to OBI.Překvapilo mě že to není do dneška zarostlé.Ryby jsem viděl jen malé karásky a sem tam ploťku.Vysezené místo od rybáře jen jedno.Takže poměrně dobrý nato kolik let jsem tam nebyl.No podívejte se sami.Fotky z mobilu, proto omluvte kvalitu.Zdarec
NHP - Profil | Čt 15.5.2008 10:40:48
Kublaj: Ten je z chrudimky? Tyjo dřív před pěti lety, bylo po chrudimi v řece dost lipánku, sem tam potočáček velký tlouštíci, dneska je to tam prazdný pomalu jak po otavě, hezký splavy s melandry srounaly do roviny a když sme tuhle priocházel řeku videl jsem jednoho PO kolem miry nic jiného. :-(
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NČína - objednali ste uz nieco?15713
NZoologický koutek MRKu.33417
NVážně nevážný pokec :-)))230516
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412599
NRadnice - obecný drbník196435
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














