Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NLosPafkos - Profil | Pá 7.9.2012 19:41:13

Riko >> já tam teda nechodím,ale před vypuštěním tam byla povolená přívlač zhruba od května a to jsem tam párkrát byl a jako kousalo to parádně u pařezů,ale čudle céčka,štiky kolem 60cm víc ani houno.

    NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 19:34:26

    donald5 >> To jo s místem je to teď jinší, ale něco tam zůstalo,,při vypouštění to byl fakt nářez,

      Ndonald5 - Profil | Pá 7.9.2012 19:28:33

      Riko >> jojo, hodně jsem slyšel a viděl jen málo. Bohužel mě kapku převezli s tím, jak to nechali zarůst. Místa, co se mi líbila jsou fuč.

        NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 19:24:31

        donald5 >> Doufám že to doroste,pamatuju na ty krásné překvapení ten rok co jí vypouštěli :)

          Ndonald5 - Profil | Pá 7.9.2012 19:21:35

          Riko >> Já tam jezdím na kole a pár kudel jsem už viděl, ale všechno dorostenci.Pokud to masaři nezmasej dříve než to stačí vyrůst, tak by tam za pár let mohlo být opět občas ve vodě nějaké příjemné překvapení. Zatím co jsem viděl, tak počítám 2 z deseti kapřů odmítli pozvánku na pekáč a dostali svobodu.

            NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 19:15:36

            Tá jedna co spadlaměla kolem 70cm ,jen se ohnul prut otočila se a sbohem,přístě jí dostanu:D

              NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 19:13:39

              donald5 >>díky :) 40-45cm zbytečně jsem jí nevyndaval z vody,nechtěl jsem jí trápit,snad to tam začne kousat,mam to kousek a chodim tam rád:)

                Ndonald5 - Profil | Pá 7.9.2012 19:10:17

                Riko >> gratulace, jak velká?

                  Nmladej candat - Profil | Pá 7.9.2012 19:08:55

                  Riko >> Za 2 hodiny ,4 záběry..... tak to je na tu bídu co jsem tam zažil já naposled,docela úspěch.
                  Snad to konečně začne kousat ":o)

                    NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 18:59:12

                    Ahoj tak dnes vycházka na bájnou Hostivařskou přehradu,,provláčeno cca 2hod z toho 4záběry 2spadlí štiky a jeden vyklepaný okyš ale na konec se zdařila jedna kudla aspoň něco :)

                      Nmladej candat - Profil | Ne 2.9.2012 20:37:38

                      enteron >> Tak to jsem byl včera asi jedinej šílenec....protože jsem od rána do 10hod. nikoho nepotkal s vláčákem a dědkove si asi mysleli svoje ":O))
                      Ruce od kapra mi nesmrděli bo jsem do něj šťouchal jenom koncem rukojeti prutu....byl tak dva metry od břehu ":O)
                      Je to kapr,ale přece jenom živý tvor tak proč ho nechat trápit......na vánoce bude dobrej a třeba si mne bude pamatovat a řekne to ostatním ":O)

                        Nenteron - Profil | Ne 2.9.2012 20:12:09

                        mladej candat >> Četl jsem asi zrovna těch pár úspěšných výprav na Vltavě, tam se okouni dařili:-).Jo takhle, to víš koukal jsem na starý fotky vypuštěný přehrady a měl vytipovaný asi 4 místa kde jsem se zdržel, nakonec ani z jednoho nepřišlo nic, kdyby mě potom u břehu nevyjel okoun, tak bych byl asi taky pan Zero:-).Aha, důležitý že to rozdejchal, zeleň je tam ale řádná , už se to blíží hrachové polévce, kterou jsem viděl na Seči, to byla teprv zeleň, tohle je prd:-).Sice to byl kapř a ne dravec, ale hlavně že ruce byly cejtit rybinou:).Dík, tak trochu jsem čekal že tam potkám víc takových bláznu, co budou zkoušet vláčku, když to tam bylo od včera povolený a ono nic:).

                          Nmladej candat - Profil | Ne 2.9.2012 19:58:59

                          enteron >> Nevím jak jsi na to ,že zachytám vždy přišel......kdybych dával každý zero do M.L. tak mám rekordní počet v zápisech .....":O)))
                          Já šel od Petrovic na špičku a zpět.
                          Pokecal s dědkama a jednoho kapra tak 50 čísel co se v jasánkách válel na boku u břehu v trávě jsem rukojeti vláčáku otáčel tak dlouho až odplaval ":O)))
                          Vy padal docela zdravě a jen se tam tak válel ,asi rozdejchával ten zelenej kekel.
                          Tak že i když jsem zero chytil ,tak na rybu jsem si sáhnul a pustil ":O)
                          A za ty okyše smekám......!!!

                            Nenteron - Profil | Ne 2.9.2012 19:42:02

                            mladej candat >> Fotky jsou super.Škoda zera, řikal jsem si že ty zachytáš vždy.-). U mola jsem nechytal, začal jsem od hráze a skončil u altánu, jediný produktivní místo bylo podél břehu kousek od tobogánu směrem k altánu, tam jsem vydoloval pár okounů, vždy mi to dvakrát vzali a pak nic, změna gumy a zase, pak na gumy úplně mrtvý, ještě hamerka něco čapla a pak úplně mrtvý, i u altánu.Přesunul jsem se na rybník v lese.První nához haluz jako prase, naštěstí povolila a o nic sem nepřišel, druhej nához, špička se ohla, řikam si zase halůz, lehce sem přisek a to byla chyba, mělo to mít větší razanci, rozjezd 4 sekundový souboj a vypla se krásná štika, počítám kolem 70 cm, ale voda zkresluje. Potom už jen jeden okyš o trochu větší, než ti předchozí z hostíku, zelená krusta uzavřela flek a už sem tahal jen větve, přesto parádní pochytání, nato že jsem byl poprvý letos s vláčákem:).Zítra zkusim Vltavěnku.
                            Ať se ti daří.

                              Nenteron - Profil | Ne 2.9.2012 19:35:21

                              doktorov >> No prave dneska sem jich tam videl mraky.Uz takhle brzo jo, tak drzim palce a at se rozlucka vydari v nejlepsim svetle:).Zadna sláva to nebyla, doloval jsem okouny naproti toboganu, ale velikostne tak 15 cm jako na kyjáku, přesto sem byl rád, že se aspoň něco podařilo.

                                Nmladej candat - Profil | Ne 2.9.2012 14:03:13

                                enteron >> Ale je tam klídek ......5 rybářů na celé přehradě.....":O)

                                  Nmladej candat - Profil | Ne 2.9.2012 13:57:14

                                  Molo....

                                    Nmladej candat - Profil | Ne 2.9.2012 13:55:42

                                    :O)

                                      Nmladej candat - Profil | Ne 2.9.2012 13:53:42

                                      enteron >> Byl jsem včera ....gumy všech tvarů a velikostí....od 6 do 10 hod....zero jak vyšitý,ale ani zalovit jsem neviděl.
                                      Pokud se ti zadaří tak smekám klobrc.
                                      Zdar.....:O)

                                        Ndoktorov - Profil | Ne 2.9.2012 12:20:44

                                        enteron >> Toho se bojim ze to je samej mrnavej,hele nakonec jsem nejel v těch vedrech to by asi neslo,uvidim jak se mi bude chtit na hostik do 14dni se stehuju tak aspon nejakou rozlocku :o))) ale pocitam ze to bude samej mrnavej nasadak...na dravce bych na hostik taky sel ale nevim nevim bude jich tam malo a vse bude bud v hloubce nebo trave ale dej vedet jak jsi dopad

                                          Červené karty: Mihajl