Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NFRANK71 - Profil | Pá 7.9.2012 20:31:09

Riko >> Podle mého to nakonec prodají soukromníkovi. O Kyják byl taky velký zájem.

    NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 20:29:24

    FRANK71 >> já jsem zvědav jak to tam bude za pár let,vím že kyják je dost špatnej a džbán na tom není o moc líp.

      NFRANK71 - Profil | Pá 7.9.2012 20:27:13

      LosPafkos >> Něco jsem slyšel, jak dopadli velký kapři a dravcích nemá cenu ani mluvit. Než se to tam dá do pořádku budem už v důchodu. A mladý budou říkat, jak jim tam starý dědci masaří.

        NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 20:26:32

        TIRO >> dneska tam bylo celkem dost rybiček,tak snad to ještě na podzim doplněj:)

          NTIRO - Profil | Pá 7.9.2012 20:25:09

          Riko >> Jsem pesimista, otázka je, kolik tam mají potravy. Nechytil jsem tam ani jednu bílou rybu, i když jsem se snažil. Jen samé malé kapříky, ti jim za rok odrostou.

            NLosPafkos - Profil | Pá 7.9.2012 20:24:11

            FRANK71 >> však asi víš kolik ryb se tam ukradlo a hold zbytek Kyják a Džbán

              NFRANK71 - Profil | Pá 7.9.2012 20:24:05

              Riko >> Kámoš bydlí přímo u Botiče, a taky měl podběrák v akci.

                NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 20:22:27

                FRANK71 >> taky vim že toho dost uplavalo,kamarád mi řikal kolik tam stálo lidí s podpěráka a čapali to po proudu..

                  NFRANK71 - Profil | Pá 7.9.2012 20:22:21

                  LosPafkos >> Tak to musel mít potom pěkně masnou hubu:-))))))

                    NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 20:20:37

                    TIRO >> díky,občas se zadaří,ty plandavky se tam fakt osvědčili plandavka co nejdál hození při sluníčku to jsem nechápal co se dělo,doufám že tam ty ryby dorostou|:)

                      NLosPafkos - Profil | Pá 7.9.2012 20:19:00

                      FRANK71 >> vím o tom,že jim toho dost pláchlo do Botiče,mluvil jsem s kolegou co se tam motal u výlovu u kádí.

                        NFRANK71 - Profil | Pá 7.9.2012 20:15:36

                        LosPafkos >> dva candáti chyceni v Botiči 82 a 91, sumec 70 kg sežrán zahradkáři a tolstoloobik 132 umlácen lešenářskou trubkou. Po povodni.

                          NTIRO - Profil | Pá 7.9.2012 20:13:37

                          Riko >> Jste dobrej takže gratulace. Já mimo plandavku to samé, ovšem bez úspěchu.

                            NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 20:10:48

                            TIRO >> štiky tam šli nejvíc na modré plandavky 20g a candáti na zelenou gumu a bílou :)

                              NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 20:09:47

                              LosPafkos >> jeden za triko Druhej za hubu na twistra

                                NTIRO - Profil | Pá 7.9.2012 19:59:11

                                Riko >> A mohu se zdvořile zeptat na co jste ty štiky a candáty chytil?

                                  NLosPafkos - Profil | Pá 7.9.2012 19:56:20

                                  Riko >> ale za triko ?

                                    NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 19:53:45

                                    LosPafkos >> kamarád tam chytil tolstolobiky 104cm106cm

                                      NLosPafkos - Profil | Pá 7.9.2012 19:52:24

                                      Riko >> já tam byl i na čumendu o výlovu,tolstojové obři,ale jinak žádná pecka,krom teda šestifouse 2,5m.

                                        NRiko - Profil | Pá 7.9.2012 19:49:47

                                        LosPafkos >> jojo od května,já tam chytil asi 6-7štik kolem 60cm,candáty taky tak a nějaký okuny,štiku jsem tam viděl 71cm nějvětši i par sumců..

                                          Červené karty: Mihajl