Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nenteron - Profil | Ne 2.9.2012 12:05:19

doktorov >> Těch je tam požehnaně:-), jen aby si se dostal přes 20 čísel:).Co v Kunraticích jak to šlo:-))).

    Ndoktorov - Profil | Ne 2.9.2012 11:56:31

    enteron >> Ja vyrazim asi zitra ale na kaprika dravcum tam neverim bude jich tam malo a rybek je tam mooooc....

      Nenteron - Profil | Ne 2.9.2012 10:49:34

      Zdravim, byl někdo zkoušet dravce?Chystám se to tam odpoledne prubnout.

        Nvaereckoff - Profil | Ne 12.8.2012 23:10:47

        mladej candat >> ještěže máme ty digitále:-) můj skoro strejc byl profi fotograf jenže jel jen film... ten ti dokázal sedět na fotku jak ká přař:-)

          Nmladej candat - Profil | Ne 12.8.2012 23:05:05

          vaereckoff >> Já to pálím od boku kudy chodím tudy fotím.....z 50 fotek vyberu 2 a zbytek je na prd,ale fotím rád a baví mě to ":O)

            Nvaereckoff - Profil | Ne 12.8.2012 22:58:21

            mladej candat >> čoveče ty jsi mi fotograf:-)))

              Nmladej candat - Profil | Ne 12.8.2012 22:55:24

              vaereckoff >> Ještě panorama.
              Když se ti to tam tak líbí.....:O)

                Nvaereckoff - Profil | Ne 12.8.2012 22:11:35

                Beztak je to tam hezký:-) a mám to za barákem:-)

                  Nvaereckoff - Profil | Ne 12.8.2012 22:10:46

                  mladej candat >> taky jsem tam dneska prošel:-) ale to už jsem psal:-) tam cxo máš foto tak napravo i nalevo obsazeno:-) ale to jsi asi viděl:-)

                    Nmladej candat - Profil | Ne 12.8.2012 22:07:24

                    vaereckoff >> Jj ....dneska sem tam byl na čumendu ":O)))))

                      Nvaereckoff - Profil | Ne 12.8.2012 21:42:21

                      LÁDÍK >> se tam můžeme někdy sejít a retro zavzpomínat na starý dobrý časy i mladym candátem:-)

                        Nvaereckoff - Profil | Ne 12.8.2012 21:41:28

                        mladej candat >> kdo dřív přijde ten dřív mele:-) ten taky dřív kapra bere:-)

                          Nmladej candat - Profil | Ne 12.8.2012 21:02:14

                          LÁDÍK >> To je moje místečko.....chraň vás ruka .....jak vás tam načapu.....":O))))

                            NLÁDÍK - Profil | Ne 12.8.2012 19:41:26

                            vaereckoff >> To je, bylo i mé místečko...

                              Nvaereckoff - Profil | Ne 12.8.2012 17:36:46

                              tak jsem byl na prochajdě s přítelkou a s hafinou a viděl jsem zasáčkovaný dva kapř cca 55 cm:-)))) řasa už je dole , jen zeleé to ještě je, ale mám pocit že se to lepší, ve čtvrtek půjdu zkusit místečko, kam jsem chodil jako malej:-) sice to je jen kousek od nové malé hrázky, ale uvidíme:-)

                                NLÁDÍK - Profil | So 11.8.2012 19:30:52

                                vaereckoff >> OK.................... :-)))))

                                  Nvaereckoff - Profil | So 11.8.2012 19:29:29

                                  LÁDÍK >> piš raději natrhnutí trička nebo košile, nebo povolenky:-))))))

                                    NLÁDÍK - Profil | So 11.8.2012 19:28:37

                                    Pedro1 >> natrhnutí zadku nemyslím vážně, proto smajlík....

                                      NPedro1 - Profil | So 11.8.2012 19:05:42

                                      LÁDÍK >> Neměl by jsi používat ty smajlíky,když to myslíš vážně.Pak dotyčný neví co si má myslet:-)

                                        NLÁDÍK - Profil | So 11.8.2012 18:18:46

                                        ADZi >> Bože, Ty si nedáš pokoj. Co tady s tím otravuješ? Pohádání bylo úplně kvůli nečemu jinému a toto se tam připletlo. Copak porušil kluk na příspěvku od MIPO??? Vůbec nic, jen nasral ty, kteří tam na ně chodili a prd dostali... :-))) Abych Ti za ty vykřičníky nanetrhl zadek :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Uvědom si jedno, nikde, v žádném civilizovaném státě nebude fungovat POLICIE, RS a jiní bez pomoci normálních občanů.... Toť vše. Tebe nesoudím........ Měj se

                                          Červené karty: Mihajl