Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NPaolomaldini - Profil | So 6.8.2011 14:39:11

Tom&Tom >> a tak vyhra se slozi z a) po dokoncene revitalizaci a otevreni reviru pro rybarske ucely, za b) nestihnutim v terminu roku 2012.

ps: je to sranda sazka to da rozum ;-)

    NPaolomaldini - Profil | So 6.8.2011 14:37:44

    Marten1 >> ja sem si tim jistej, ale ochuzejes me o tucnou vyhru :D

      Nmamutt - Profil | So 6.8.2011 14:30:30

      Zdar pulka přehrady už je hotová hlavně nevím proč tam nechavaj ty pos.... pařezy,ja myslim že do zimy to bude hotový auta z bahnem jezdi od Po -Ne od rana do večera.

        NTom&Tom - Profil | So 6.8.2011 12:56:51

        Paolomaldini >> me se nechce čekat rok na výhru :D

          NMarten1 - Profil | So 6.8.2011 11:45:22

          Paolomaldini >> :-))), uvidíme, já myslím, že za rok na podzim chytáme :-))

            NPaolomaldini - Profil | So 6.8.2011 11:35:05

            Marten1 >> ale udelal jsi zivotni chybu mel jsi sazet na NE hihi

              NPaolomaldini - Profil | So 6.8.2011 11:34:28


              Bude Hostivarska revitalizace dokoncena do roku 2012? sazka cini 100 Kč + nejaka drobnustka do rybarskeho cajku na sázejícího.

              stav sazek

              ANO: Paolomaldini, Marten1
              NE: Glanis, FrancJosef

              stav v banku --- > 400Kč + 4x rybařska drobnustka

                NPaolomaldini - Profil | So 6.8.2011 11:33:30

                Marten1 >> presne takhle... ;-)

                  NMarten1 - Profil | So 6.8.2011 11:15:09

                  Paolomaldini >> ahoj, můj typ je ano :-)), jak mám sázku učinit ?

                    NPaolomaldini - Profil | So 6.8.2011 0:13:06

                    abych to upresnil , jde o to zda si nahodime udici do napustene a "zarybnene" Hostivarske prehrady. A to v souladu s RŘ

                      NPaolomaldini - Profil | So 6.8.2011 0:12:03

                      jen pripominam moznost sazet

                      Bude Hostivarska revitalizace dokoncena do roku 2012? sazka cini 100 Kč + nejaka drobnustka do rybarskeho cajku na sázejícího.

                      stav sazek

                      ANO: Paolomaldini
                      NE: Glanis, FrancJosef

                      stav v banku --- > 300Kč + 3x rybařska drobnustka

                        NFrancJosef - Profil | St 3.8.2011 15:30:48

                        Paolomaldini >> tak to těžko říct.... o okounech bych pochyboval, protože je žížala necávala absolutně chladnýma a to by se asi nestalo. něco jinýho tam asi bude, ale s tim zelim na hladině si přívlač ani nedovedu moc představit...

                          NPaolomaldini - Profil | St 3.8.2011 13:24:25

                          FrancJosef >> a netusis jak je to na Labuti s dravcema? ze bycz zkusil privlac...

                            NFrancJosef - Profil | St 3.8.2011 12:15:37

                            Paolomaldini >> díky za fotky, už se tam čtrnáctdní vypravuju, ale nějak jsem to nestih. molo je móóc pěkný .-))) Labuť je dobrá, byl jsem na zelenáči jen jednou a hafec kapříků, jen pak musíš vyhodit kus vlasce.....

                              NTom&Tom - Profil | St 3.8.2011 10:43:22

                              vypadá to celkem dobře, jen se bojim aby to nezarostlo cely a nedopadlo to jako martinak .. snad se ty travy nejak zbavi anecim tomu zabrani rustu.. :) uz se tesim az tam zas budu moc jit :)

                                NPedro1 - Profil | St 3.8.2011 7:53:45

                                Paolomaldini >> Hezký fotky,dělaj co můžou.Ty slečny vypadají zezadu velice pěkně:-)

                                  NPaolomaldini - Profil | Út 2.8.2011 22:17:38

                                  konec,

                                  ps: ta posledni fotka to je prej molo ktery tam bude pro zachranare

                                    NMarfi - Profil | Út 2.8.2011 22:10:46

                                    enteron >> asi se jim to pořád vyplatí.. Já tam urval taky pár stovek....:-(

                                      NPaolomaldini - Profil | Út 2.8.2011 22:10:35

                                      a uz posledni fotky....

                                        Nenteron - Profil | Út 2.8.2011 22:07:26

                                        Paolomaldini >> Díky za pěknou sortu fotek.-), koukám že to hledače ještě nepustilo:), těch už se tam muselo vystřídat:o.

                                          Červené karty: Mihajl