Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NPaolomaldini - Profil | Út 2.8.2011 22:03:48

a dalsi fotecky....

    Nenteron - Profil | Út 2.8.2011 22:00:34

    Paolomaldini >> Jo takhle, tak to je potom jináč.-). Hostivařská parta ti bude držet palce, dej nám pak vědět kdy tě to čeká.-).Jo tak přívlač, na oživení dobrá, chce to střídat a ne zůstat jen u jednoho, taky ji praktikuju sice ne tak často, ale když an ni přijde čas tak na chalupě si rád prodeju velký úsek a pořádně to za dopoledne proházim.-).Právě ta kapří jízda u mě přetrvává zatim v největšim %:)).Jojo byl jsem tam zatu dobu co jsme spolu nemluvili asi 5x, dvakrát nově s fedeerem a paráda, minimální tlak tam byl a ryby spolupracovali furt.-), zapalt panbuh že tam ten brčál je jinak by tam bylo furt plno myslim.).Více písnu do SZ.Božule jde to jen po jedný jak píšeš:))), to budeš vkládat pěkně dlouho:o.

      NPaolomaldini - Profil | Út 2.8.2011 21:55:49

      dalsi fotky:

        NPaolomaldini - Profil | Út 2.8.2011 21:49:06

        enteron >> kurna jak vlaozim nekolik obrazku najednou???? abych to tam nerval jak jantar po jednom??????

          NPaolomaldini - Profil | Út 2.8.2011 21:47:43

          enteron >> Cus, no mam pred statnicema tak se ucim jako cert. na ryby si ale cas najdu vzdycky, hlavne reky ale. ze stojaku sem byl na piskovne Mlekojedy a slusna rybarina. Hodne se venuju privlaci kvuli casu a dost me to chytlo. Ale kapri jizda je kapri jizda to vime vsichni!

          uz jdu nahravat fotky ....

          ps: chodis na labut kdyz je to tam tak zarostli? zkus mi napsat kdyz tak naky postrehy do SZ diky moc chlape.

            Nenteron - Profil | Út 2.8.2011 21:41:30

            Paolomaldini >> Nevadí, za každý fotky jsme rádi.-), vypadá to že by to mohli stihnout pokud to tímhle tempem půjde i nadále.-).Co ty jak se vede dlouho jsem tě nečet:), byl jsi někdě a byly úspěchy:)?

              NPaolomaldini - Profil | Út 2.8.2011 21:36:47

              dnes jsem se odhodlal k prochazce kolem hostivarske nadrze, musim rict ze makaj jak srouby a to bylo pratele kolem 6 vecer! bagru a nakladaku jak rusu na vaclavaku v 68. A taktez jsem napocital 8...8!!! hledacu pokladu a cenosti s detektorem kovu. Zajivavej to konicek, k tomu naky ty ciklisti a pozor nakej chlapik si u beach klubu trenoval odpaly golfovou holi, kdyz vystrelil na me , tak sem jenom cekal kdy to zasvisti. Fotak jsem vzal tak sem vecer prilepim naky fotecky. K fotkam budte opet schovivavejsi, chtel jsem se projit a lepsi skla, telo o stativu nemluve jsem nechal doma.

                NFrancJosef - Profil | Čt 28.7.2011 17:05:34

                Paolomaldini >> pěknej článek, fotky, i lom. Nezbývá než závidět, že máš takovou lokalitu v dosahu.

                  NPaolomaldini - Profil | Čt 28.7.2011 11:58:44

                  muj minireport z privlace na chalupe, jsou tu pochopitelne vsichni nemasari taze bez obav to sem lepim.... http://sebanek-fishteam.webnode.cz/news/relax-a-tre​nink-na-zatopenem-lomu-na-chalupe/

                    NFrancJosef - Profil | Ne 24.7.2011 16:45:31

                    Pedro1 >> moc pěkný jezírko. Dílky za foto...

                      NPedro1 - Profil | Pá 22.7.2011 20:01:21

                      Asi se jim to trochu protáhne.Dneska jsem se tam byl podívat (jen na hrázi) a vypadá to takhle.Na druhou starnu bylo vidět,že tam kde nebyla dneska voda to vyčistili slušně.

                        NFrancJosef - Profil | Čt 21.7.2011 10:39:07

                        Pedro1 >> Taky by mě to zajímalo, akorát jsem se chtěl zeptat :-))) Jestli bude ještě den pršet, tak budou mít spodek legálně zaplavenej...

                          NPedro1 - Profil | St 20.7.2011 18:19:11

                          Máte někdo nějaké nové info,jak probíha odbahnění?Tohle počasí jim v tom bagrování asi moc nepomůže.

                            NFrancJosef - Profil | Út 28.6.2011 10:14:09

                            Pedro1 >> vypustěj přehradui u Vranáho a bude ryb, že nebudeme vědět co s nima :.-))))). To bude asi největší problém. Nějakej rok si na pěkný zachytání budeme muset počkat. Nějaká malá bílá je nahoře v Botiči, tak mohla v Hostíku růst do gigantických rozměrů .-))))))

                              NPedro1 - Profil | Út 28.6.2011 9:57:15

                              FrancJosef >> Něco tam určitě nasypou,ale pravděpodobně to nebude žádná sláva.Kapři násaďáci,něco málo menších dravců.Kde vezmou bílou rybu a dravce,kteří tam byli netuším(slibovali,že tam dají stejně ryb jako vylovili)V tomhle měl Kyják docela výhodu,protože se násada po napuštění celkem slušně doplnila rybama z Hostivaře.Z čeho se doplní Hostivař,netuším.Jedině že by vypustili kus Vltavy a ryby z ní převezli do Hostíku:-)

                                NFrancJosef - Profil | Út 28.6.2011 9:52:44

                                Pedro1 >> pěkný, pěkný, ještě aby tam po napuštění nasypali nějaký ryby... :-))

                                  NPedro1 - Profil | Út 28.6.2011 8:15:31

                                  Glanis >> Brýle naštěstí nosit nemusím.Okolo špičky jdou hodně do hloubky,vzhledem k tomu kolik tam bylo bahna před vypuštěním.Není nic jednoduššího než se jít sám přesvědčit.

                                    NGlanis - Profil | Po 27.6.2011 19:51:05

                                    Pedro1 >> víc než 3m bahna? Nevěřím, asi jsi nechal doma brýle.

                                      Nenteron - Profil | Po 27.6.2011 19:27:39

                                      Pedro1 >> Nádhera, taky se tam budu muset zastavit, aspoň že makaj a vypadá to že i termín by mohli dodržet, snad jim to nasazení vydrží.-).

                                        NPedro1 - Profil | Ne 26.6.2011 20:35:10

                                        Dneska krátká procházka okolo Hostivaře.Jestli budou tímto tempem pokračovat,tak maj na začátku září hotovo.Za cca 60 minut napočítáno 45 odjíždějících naložených aut.V některých místech mají vybagrováno víc než 3 metry bahna,okolo "špičky" bude hloubka min. 5-6 metrů.

                                          Červené karty: Mihajl