Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NFrancJosef - Profil | Po 13.6.2011 17:12:34

Paolomaldini >> pěkný, pěkný, zlomový bude, jak rychle se jim podaří odbafrovávat u hráze, protože tam je pěkná vrstva...

    Nepoke - Profil | Pá 10.6.2011 19:40:16

    Marfi >> dík nebylo to záměrem

      NMarfi - Profil | Pá 10.6.2011 10:29:10

      epoke >> Gratuluji k příspěvku číslo 5.000!!!

        NFrancJosef - Profil | So 4.6.2011 10:39:00

        standas >> Jeden asi stačit nebude, ale pár let a bude to snad zase dobrý

          Nstandas - Profil | Pá 3.6.2011 22:57:09

          epoke >> neboj jeden přívalák po napuštění a bude Botič jak vymydlenej. :-)))))

            Nepoke - Profil | Pá 3.6.2011 20:53:14

            Botiče je mě opravdu líto. Všechno bláto z Hostivaře teče do Botiče. Rybníček pod Hostivaří je celej zanesenej blátem a nikomu to nevadí. Hrozně by mě zajímalo zda po dokončení odbahnění Hostivaře někdo odbahní Botič.

              NFrancJosef - Profil | Pá 3.6.2011 13:44:18

              Pedro1 >> taky jsem koukal, že u hráze nejdou moc do hloubky. Snad to vezmou ještě jednou,až odvezou to, co maj připravený. Botiče je mi zvlášť líto, chodil jsem tam rád s plavačkou na procházku kolem vody... :-((

                NPedro1 - Profil | Pá 3.6.2011 12:19:27

                Už nasadili?:-)Byl jsem se tam podívat minulou neděli,nikdo nedělal(poprchávalo),ale nezdá se mi,že by už začali z první půlky (od hráze) odvážet.Zatím si dělaj takový hromady a nechávaj to vysychat.Ještě tam nemají ani navozené panely,po kterých by jezdily náklaďáky.A co jsem viděl,tak těžej vrstvu max 60 cm,což není moc na to,kolik tam toho bláta je.Jestli si o víkendu vzpomenu,tak sem hodím nějaké foto.Botič po přehradou je smradlavá stoka,hodně dlouho bude trvat,než se to vrátí do původního stavu.A to tam bylo tolik krásných velkých ryb.Snad bude to celý čištění nakonec stát za to a něco se nepos.re.(ztratěj se peníze a tak:-)

                  NFrancJosef - Profil | Pá 3.6.2011 12:11:35

                  Paolomaldini >> to já jen tak :-))))
                  taky chci už chytat, mám to kousek od baráku :-))))
                  I když mne to bude stá kilo :-)))))

                    NPaolomaldini - Profil | St 1.6.2011 0:53:10

                    FrancJosef >> nesejckuj !!!!!

                      NFrancJosef - Profil | Út 31.5.2011 11:50:15

                      MD-Carp >> Když nasaděj ryby :-))))))

                        NMD-Carp - Profil | Po 30.5.2011 18:29:30

                        FrancJosef >> To jo počasí je na naší straně doufám že jim to vydrží a už brzy si na hostíku zase nahodíme.

                          NFrancJosef - Profil | Po 30.5.2011 18:04:15

                          MD-Carp >> pěkně makaj.. Hlavně maj dost kliku, že vůbec neprší, to by jim asi udělalo pěknou paseku u hráze

                            NMD-Carp - Profil | Po 30.5.2011 17:28:02

                            Nějaké foto z nedělní procházky na Hostivař.

                              NFrancJosef - Profil | Ne 22.5.2011 14:55:32

                              Paolomaldini >> Tak to má byt, tak je to spravne :-))

                                NPaolomaldini - Profil | Ne 22.5.2011 0:53:16

                                FrancJosef >> no presne tak, ja si jen tak fotim na prochazkach a na cestach, umelecky ani profesni ambice si nedelam. Proste me foceni bavi a rekneme ze se o nej zajimam vice nez prumerny majitel kompaktniho fotaku , ktery nevi co je to expozice, kompozice.

                                  NFrancJosef - Profil | So 21.5.2011 21:49:16

                                  Paolomaldini >> POkud to máš jen na zábavu, tak si myslim, že ti 60 bohatě stačí... Foťák stejně dělá hlavně sklo...

                                    NPaolomaldini - Profil | Pá 20.5.2011 16:36:14

                                    FrancJosef >> v soucasny dobe mam telo Canon EOS 450D, budu ho asi ale nechavat holkam na "hrani" a rozmejslim se mezi 7D a nebo ted tou 60D bo tam neni takovej rozdil v parametrech a cena je o nakejch 12 tisic nizsi no.... ale upgrade by to chtelo, i kdyz na to moje foceni helet.

                                      NFrancJosef - Profil | Pá 20.5.2011 11:44:53

                                      Paolomaldini >> rádi se kouknem, byl jsem tam včera a pořád je elán drží. 300 už je pěkná věc, co máš za foťák?

                                        Červené karty: Mihajl