- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hostivařská přehrada
Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?
A) Candát51%
B) Sumec23%
C) Úhoř26%
Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
75x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
Nschiwa - Profil | So 27.9.2008 20:22:13
Glanis: Ráno jdu zkusit céčka na to místo jak sem ti poslal mailem,jestli budeš na Hostíku tak se zastav,jinak ti zavolám nějak odpo. a domluvíme se na pondělí.
NMarten1 - Profil | So 27.9.2008 20:18:17
ahoj už jsem tu, to jsi dopadl o hodně lépe než my. Ráno jsem tam byli hned v 7, kdy se může chytat. každý jsme dali jeden prut na rybičku ( dno a káča) a jeden na těžko + feeder. Přítelka jednu plotici a lína, já na feeder ani ň na rybičky totéž. Totální výbuch. Bylo nás tam 24 a do 14.00 než jsem to vzdal se na celém soukromém 8 ha rybníku se chytli 4 kapři, jen jeden měl přes 50 a ještě ke všemu tam kde jsme seděli byl stín , takže jsme se ani neohřáli. Odpo jsem jel kolem Smikova, také patří stejnému majiteli jako Panský( kde jsme dnes byli) a tam to bylo prý o trochu lepší, ale taky tam odcházeli lidi bez ryby. Kapři tam přestávají brát, prý už skoro týden a vysazovat budou až na konci října a pak se už chytat prý nebude. Ale prý koušou candáti a štičky.
NLÁDÍK - Profil | So 27.9.2008 19:42:14
Na spláveček malinko lepší-vytáhnul jsem 7 cejnů,nejmenší měl 31 cm-největší 37 cm!!!!!!!!Krásně vypasení.Vše na červíka,malinkatý spláveček a vlasec 0,13mm.
Lidem okolo to na odohoz moc nebralo,Já byl jedinný,který chytal na splávek.Kolega vedle mě čapnul karase a 2 podměrečné kapry.Seděl po mé levici,po mé pravice chytali na rybičky-všichni.Nikdo nic,až na jednoho.Zapřáhnul na 15 cm plotici krásnou štiku,dlouho ji vodil a když mu ji podebírali,vyskočila,zamávala... a ukousla.Byla krásná.Pán chytá bez šňůry,jen na vlasec a jednoháček.On se rozbrečel-štika stála za to...
Jinak nikdo nic.Chce to fakt na jemno.
A co TY?Jak pak jste s přítelkyní dopadli na soukromém revíru????
NLÁDÍK - Profil | So 27.9.2008 19:33:44
S tím foťákem si děláš srandu?Čapnout toho zmetka, tak ho zabiju.
Dravci nešli tento rok žádní-alespoň ze svazu.Jestli něco dala místní organizace, nevím.
NLÁDÍK - Profil | So 27.9.2008 19:27:10
NGlanis - Profil | So 27.9.2008 17:28:54
schiwa - jo to by šlo v pondělí ráno bych čas měl a byl bych moc rád kdyby jsi mi ukázal nějaký místo a techniku protože myslím, že to nebude místem ale tim že blbě vodím nástrahy a taky třeba konečne uvidim i nejakou rybu :-) pošlu ti číslo tak se kdyžtak ozvi a nebo písni do sz. už se těším.
NKandat - Profil | So 27.9.2008 15:19:27
S tim fotakem to nasere:-((((((
Nschiwa - Profil | So 27.9.2008 13:55:10
Kandat:Tak jsem byl dneska pro rybičky v krámku a potkal jsem tam J.Vágnera a říkal,že už má letos hafo candátů přes 90 z českých revírů:))
Match-oun:Nejlepší by tam bylo zajet v týdnu,kdy tam nebude moc lidí.Možná ve čtvrtek tam pojedu,když do té doby seženu foták tak se můžem domluvit přes SZ nebo mail.
Ládík:A co dravci vysazuje se něco do Hostíku?Mám takový pocit,že naposledy před třemi lety pár ročků candáta a ted je chytáme ve velikostech okolo 50cm.
NKandat - Profil | Pá 26.9.2008 15:25:35
NLÁDÍK - Profil | Pá 26.9.2008 10:29:15
NMarten1 - Profil | Pá 26.9.2008 10:07:37
NLÁDÍK - Profil | Pá 26.9.2008 9:57:18
Hostíku se 100% uleví,snad všichni ze Džbánu chodili na Hostivař.
NMarten1 - Profil | Pá 26.9.2008 9:43:50
NLÁDÍK - Profil | Pá 26.9.2008 9:36:41
Já zkusím jeden proutek na houpačku a druhý na odhoz.Budu mít housku, žíži, červíky, kukuřici apod. + šrot.V pondělí dám vědět.P.S Počítám s tím,že buď ani záběr nebo pravý opak-včera jsem jel okolo a chytali jen 2....Bude krásně,sednu si na stranu hospod-kousek od žel. mostu a sluníčko mě bude hřáti.......když už nic jiného.
NLÁDÍK - Profil | Pá 26.9.2008 9:31:07
NMarten1 - Profil | Pá 26.9.2008 9:21:49
S tím Kyjákem si moc velké naděje nedělej. Než odbahňovali, tak snížili dost hladinu vody a dost ryb tam pochcípalo z nedostatku kyslíku, bylo to i v televizi. Byl jsem tam 2x v létě a na rybníku jsme byli jen 2, což oproti minulé době je tragicky málo,chytil jsem jen karáska a cejna. Třeba budeš mít větší úspěchy, dej vědět.
NLÁDÍK - Profil | Pá 26.9.2008 9:13:33
Jinak příští rok by se měl na nádrži odchytat bez omezení-tím myslím, že se nebude odbahňovat.Přesný termín není určen.
P.S. Dravec žádný...............
NLÁDÍK - Profil | Pá 26.9.2008 9:06:56
roky chodil také, než jsem se přestěhoval.P.S. Zkus Kyják jako takový.Sice tam chytá minimum rybářů, ale jak jsem psal dřív, nebyl před odbahněním sloven a ryby tam jsou.Sám tam v sobotu půjdu.
NLÁDÍK - Profil | Pá 26.9.2008 9:01:06
NLÁDÍK - Profil | Pá 26.9.2008 8:54:49
Červené karty: Mihajl
Čtenáři této diskuse také sledují
NKyjský rybník, Džbán50914
NSlapy a Kapři181
NLexikon boilies komponentů901
NKrátkodobá kaprařina x10039
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NOhře, úlovky, nástraha1054
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NLov z nafukovacího člunu1187
NCcMoore a vše kolem něj3769
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026











