Začínáme s Fishing Simulator

Tato otázka je pro amatéry v této hře jako jsem já. Potřebuji poradit, jak ovládat tuto hru. A postupně by se zde mohli zakládat amatérské týmy atd.
PS: Je to podobná otázka jako už tu je, jen je pro amatéry a začátečníky ...
Autor diskuse: šlapeto - Profil , 13.3.2008 všeobecné - ostatní

ruprd - Profil | Ne 20.12.2009 20:08:29

megalodon >> musíš si nainstalovat patch, poté tabulka F8bude fungovat.

    megalodon - Profil | Ne 20.12.2009 20:05:27

    TCorleone >> No když su už na rybách a stisknu F8 tak se nic neděje,nic se nikde neukazuje... tak nevim...

      TCorleone - Profil | Ne 20.12.2009 20:04:32

      megalodon >> mezerníkem

        megalodon - Profil | Ne 20.12.2009 20:03:56

        Martimo >> No to raděj ne:-D Já zkouším teď 2 pruty - jeden na palvanou a druhej na položenou,akorát nevim jak je v obsluhování střídat. Eskem je sice přehodím z strany na stranu,ale furt držím v ruce ten samej....

        A když už jseš u toho stahování (určitě to tady už někde bylo) odkud se dobře stahujou revíry a který sou dobrý?

          Vydra revírní - Profil | Ne 20.12.2009 20:03:53

          pavel68 >> vidíš :)

            pavel68 - Profil | Ne 20.12.2009 20:02:35

            Vydra revírní >> mydlil jsem to minulou zimu a právě to instaluju na novej komp o)))

              Martimo - Profil | Ne 20.12.2009 19:57:40

              megalodon >> ja jdu zavlacet na postahovanych revirech a muzeme porovnat

                Vydra revírní - Profil | Ne 20.12.2009 19:57:08

                pavel68 >> jistě, copak v takový kose se dá chodit na ryby nevirtuálně? ;o)

                  Martimo - Profil | Ne 20.12.2009 19:56:26

                  bukaj >> nevidim :-)

                    bukaj - Profil | Ne 20.12.2009 19:55:19

                    Martimo >> já mám zatim největšího lína 1619g nějak mě sem nejde dat obrázek

                      TCorleone - Profil | Ne 20.12.2009 19:53:18

                      Vydra revírní >> SZ

                        pavel68 - Profil | Ne 20.12.2009 19:51:09

                        Vydra revírní >> i ty Brute ???

                          Vydra revírní - Profil | Ne 20.12.2009 19:48:21

                          Nazdar pařani, kde se tahle sranda dá sehnat, např. někde objednat za přijatelný peníz?

                            Martimo - Profil | Ne 20.12.2009 19:48:11

                            megalodon >> ja sem na zakladni nikidy nic nevyvlacil,ale po stahnuti noveho ubdat a reviru s nastrahama se to o 100% otocilo tak to taky zkus

                              TCorleone - Profil | Ne 20.12.2009 19:47:53

                              megalodon >> hlavně aby jsi tam měl ryby... F8

                                megalodon - Profil | Ne 20.12.2009 19:44:35

                                TCorleone >> Díkec. Tím áčkem se mě to zdá docela pomalý...
                                Dnes jsem to stáhnul a zkouším něco chytit a pořád nic... nic navíc jsem tam netsahoval,mám tam jen základ revíry a nástrahy co už tam byly,tak su zvědavej co chytnu. Jestli vubec něco:-D

                                  Martimo - Profil | Ne 20.12.2009 19:35:24

                                  bukaj >> ted sem tam hodil boilisku a jeste sem nezapl pipak uz tam byl tenhle krasavec...

                                    Martimo - Profil | Ne 20.12.2009 19:28:23

                                    bukaj >> no nevim me treba taky nektere boilie nejdou a nektere do 3 min tam je jak kdy

                                      TCorleone - Profil | Ne 20.12.2009 19:27:55

                                      megalodon >> :-) Na změnu rychlosti při navíjení.. Jinak vláčí se asi nejlépe tím Áčkem. Nástrahu lze opětovným stisknutím různě zastavovat.

                                        megalodon - Profil | Ne 20.12.2009 19:26:15

                                        TCorleone >> Díky. To je odpověď na kterou moji otázku?;-) Na změnu rychlosti navíjení,nebo čím mám navíjet při vláčení?:-)