Začínáme s Fishing Simulator

Tato otázka je pro amatéry v této hře jako jsem já. Potřebuji poradit, jak ovládat tuto hru. A postupně by se zde mohli zakládat amatérské týmy atd.
PS: Je to podobná otázka jako už tu je, jen je pro amatéry a začátečníky ...
Autor diskuse: šlapeto - Profil , 13.3.2008 všeobecné - ostatní

NTCorleone - Profil | Ne 20.12.2009 19:23:49

megalodon >> závorkama vedle písmene P na klávesnici.

    Nmegalodon - Profil | Ne 20.12.2009 19:22:45

    Při vláčení mám navíjet normálně levým tlačítkem myši,nebo něčím jiným? Např. stisknout A . Jak mám zpomalit rychlost navíjení navijáku?

      Nbukaj - Profil | Ne 20.12.2009 19:20:57

      Martimo >> já jsem měl na boilie druhý prut ale ani záběr

        NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 19:16:51

        bukaj >> ja zase behem 15 min snad dvacet lososu nej 1kg a vse na boilies

          Nbukaj - Profil | Ne 20.12.2009 19:14:51

          tak jsem dnes po dlouhé době hrál a lín za línem a k tomu 2 kapříci

            NDobrman93 - Profil | Ne 20.12.2009 19:11:35

            Martimo >> mno tak tydle návnady nemam stažený :D

              NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 19:08:40

              Dobrman93 >> pouzivam toto na toto mi jdou nejvic krmim kuku timto boiliem a pulenym boiliem

                NDobrman93 - Profil | Ne 20.12.2009 19:08:00

                Leader CZ >> mno jo ale na verzi 2.11

                  NLeader CZ - Profil | Ne 20.12.2009 19:03:52

                  Dobrman93 >> me to utrh kapr 43 kg na bucek

                    NDobrman93 - Profil | Ne 20.12.2009 19:00:34

                    Martimo >> sumíka už mam něco kolem 18 kg :) a ted přišel další :) ... a jesiky chytam furt kolem 8 - 10 kg ... Ale nwm jak na kapry :( ... porad :) pls

                      NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 18:52:48

                      Dobrman93 >> jo je akorat uz sem dlouho neulapl jesika,jen kapry a karasa,a ten sumik kurna uz sem tam namazal halibuty a boilie blood

                        NDobrman93 - Profil | Ne 20.12.2009 18:41:02

                        Je to stejnej revír na jakym je Martimo

                          NDejF - Profil | Ne 20.12.2009 18:33:00

                          Martimo >> díky moc za radu, jdu na to :-)

                            NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 18:11:29

                            DejF >> odtud si ztahni bucek,grunty a na gruntech je dobra 5ka pred haluzema na candaty na rybku nej 18kg a na bucku muzes kapry a jesetery na revir bucek c 1 a na 2 samota dobre na musku na pstruhy... kapr na bucku a candat na gruntec abys vedel kde jit

                            http://www.burumak.wz.cz/index.html

                              NDejF - Profil | Ne 20.12.2009 18:01:34

                              Martimo >> revíry nějaký mám, mám i nějaký pruty, podběráky a tyhle ptákovinky ... ale tenhle revír, jak jsi jmenoval, tak ten nemám ...

                                NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 17:54:25

                                DejF >> a chces nejake reviry a doplnky do hry? i novy update a tak?

                                  NDejF - Profil | Ne 20.12.2009 17:04:14

                                  Martimo >> nemám ... zkoušel jsem to na fojtíkově potoce a tam vůbec nic :-(

                                    NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 16:56:44

                                    DejF >> mas ten revir?ja tam chytil pstruha 3kg a lipana 1kg...

                                      NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 16:42:44

                                      DejF na Bucek samota

                                        NDejF - Profil | Ne 20.12.2009 16:40:49

                                        Martimo >> Jdu to snad vyzkoušet :-)) na jakym revíru jsi chytal?