- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Začínáme s Fishing Simulator
Tato otázka je pro amatéry v této hře jako jsem já. Potřebuji poradit, jak ovládat tuto hru. A postupně by se zde mohli zakládat amatérské týmy atd.
PS: Je to podobná otázka jako už tu je, jen je pro amatéry a začátečníky ...
PS: Je to podobná otázka jako už tu je, jen je pro amatéry a začátečníky ...
Autor diskuse: šlapeto - Profil , 13.3.2008 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nšlapeto - Profil | Čt 13.3.2008 20:28:44
syny:sorry ale vypadalo to dementne ,kdyz sem dam otazku a ani si neprectu odpovedi...fakt promin
Jo a jak se vyndava ryba? pred chvílí sem mněl na plavce kapra a nepodařilo se mi ho vatáhnout:-)))
Jo a jak se vyndava ryba? pred chvílí sem mněl na plavce kapra a nepodařilo se mi ho vatáhnout:-)))
Nsyny - Profil | Čt 13.3.2008 20:23:54
Ty woe,co ty seš za vampíra,člověk ti chce pomoct a ty to smázneš jo,jak chceš.
TCorleone - nazdar draku,ještě jednou dík za ty čelajdy :o))
TCorleone - nazdar draku,ještě jednou dík za ty čelajdy :o))
NTCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 20:23:45
pira - ® : stáhnout můžeš - hra je zdarma.
http://www.slunecnice.cz/sw/fishing-simulator/
http://www.slunecnice.cz/sw/fishing-simulator/
NTCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 20:19:49
šlapeto - ® : no proto se tu zamýšlelo, že by se přeložila do češtiny...hra jednoduchá, ale když k tomu někdo přijde, tak to nastavování zase tak jednoduché není. Například místo Fill bait box - by bylo napsáno "přidat nástrahu".... Máš tam seznam. Klikni co chceš dát dolů do toho okénka a pak dej fill bait box. viz. obrázek níže.
NTCorleone - Profil | Čt 13.3.2008 20:12:41
Pro všechny: Marty101@ psal autorovi této hry ohledně češtiny - že bychom to nějak společně přeložili. Autorova odpověď, co já vím, byla v tomto duchu: tato hra je tak jednoduchá, že nepotřebuje překlad :-)) Ale aspoň odepsal...
Nsyny - Profil | Čt 13.3.2008 20:06:12
Je to jednoduche plavačka je floats položená ledgering , druhy prut zapneš rod two a zatrhneš ten čtvereček use this rod
Nšlapeto - Profil | Čt 13.3.2008 20:01:21
lpit - ® Čestina k tomu boužel neni...
Dada87:Napriklad nevim ,jak se mění pruty z plavaný na položenou a jak se dá chytat na 2 pruty...:-)))
Dada87:Napriklad nevim ,jak se mění pruty z plavaný na položenou a jak se dá chytat na 2 pruty...:-)))
Nlpit - Profil | Čt 13.3.2008 19:20:58
ahoj,prosim vas kde stahnu cestinu do hry???predem dekuji za odpoved..
NDada87 - Profil | Čt 13.3.2008 18:54:59
http://www.fishsim.wz.cz/download.htm tady si stáhněte návod k instalaci k revíru Klíčava a uplně stejně se do hry vkládají ty soubory co jsem psal ať si stáhne rybář3
NDada87 - Profil | Čt 13.3.2008 18:50:16
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=13972&page=3356 tady si stáhněte všechno co jsem psal pro rybář3 jsou tam nástrahy, pruty, všechny ryby atd...
NDada87 - Profil | Čt 13.3.2008 18:47:44
Pod GO FISHING je tackle box, kde si zvolíš v horní liště (je to ta jak začíná FLOATS a LEDGERS) BAITS potom si vybereš nástrahu a dáš Fill bait box
Nbaitruner2 - Profil | Čt 13.3.2008 17:43:14
Dada87-No proste asi se vsim???To se neda takhle popsat po netu.To musi asi clovek videt na vlastni oci jak se to ovlada.Ja treba1 priklad co se mi stalo:zavrel jsem si vsechny ty nastrahy v tech kaliskach a zbyla mi tam naka houska nebo co to je!A neumim to obnovit zpet.Nekdo uz mi radil jak to otevrit,ale nepochopil jsem to!!!!!!Jsem zacatecnik na PC a neumim to!!!!!!
Nsyny - Profil | Čt 13.3.2008 17:30:55
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=13972 ,když budete dobří,podaří se vám chytit i takové a mnohem větší ryby,tak hodně trpělivosti :o))
Nbaitruner2 - Profil | Čt 13.3.2008 16:16:12
slapeto-Ahoj tak s tou tvou otazkou plne souhlasim!!!!Ja jsem si to chtel taky zahrat,ale neumim vubec anglicky a s te hry jsem uplne v PASTI!!!!!Tak to mam ulozene v PC a vubec to nehraju.Jinak to musi byt moc pekne kdyz vis JAK NA TO.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFishing Simulator 2 a neco o nem116206
NFóry59883
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15218
NRadnice - obecný drbník196441
NHip Hopové jádro1114
NPosázavské jádro1009
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NČtenářské jádro Mrku1423
NWoT jádro MRKu12079
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36023
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"














