- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Začínáme s Fishing Simulator
Tato otázka je pro amatéry v této hře jako jsem já. Potřebuji poradit, jak ovládat tuto hru. A postupně by se zde mohli zakládat amatérské týmy atd.
PS: Je to podobná otázka jako už tu je, jen je pro amatéry a začátečníky ...
PS: Je to podobná otázka jako už tu je, jen je pro amatéry a začátečníky ...
Autor diskuse: šlapeto - Profil , 13.3.2008 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 16:38:15
tak ja sem to kousek nahodil cca 2 metry a pak nechaval zplavavat a sel jeden vedle druheho....
NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 16:33:57
DejF... muskovani v pohode vzal sem musak navyjak muskarsky a plovouci snuru an konec dal musku a sel na potok pstruzi jeden za druhym je to lehci nez na splavek chytat...
NDejF - Profil | Ne 20.12.2009 16:31:17
FS ovládat umim, nahrál jsem si tam feeder a to je bomba ... ale co chci zkusit - muškařit - a nevim jak na to ... poradí mi někdo znalý, jak na to?
NLion - Profil | So 18.7.2009 22:20:44
Lukas 5 >> Není zač:)Hlavně jestli jsi tam doinstaloval vše co jsi měl.
NLion - Profil | So 18.7.2009 22:16:41
Lukas 5 >> Aha a ja už jsem to delší dobu zase nehrál:)Ale myslim že to bylo F8 nebo F9.
NLion - Profil | So 18.7.2009 22:11:09
Lukas 5 >>Taky se koukni jestli jsou v tom revíru na kterem chytaš vubec dravci:)
NLukas 5 - Profil | So 18.7.2009 22:09:05
Lion >> aha mno já tam toho kapříka naváděl a pořád nic tak sem mačkal všecno možný a když sem zmačkl pravý tlač. na myši tak tam byl....mno a ktý vláčce já si vyberu prut vlasec třpytku ale když vyberu revír a dam continue tak tam neco píšou o baits atd a když tam jdu a vyberu červy třeba tak tam mam prut na položnou... =(
NLion - Profil | So 18.7.2009 22:05:21
Lukas 5 >> Vlačet jde,ale nejlepší je to když máš naviják s automatickym navijením.Rybu podebereš tak že jí navedeš do podběráku a timto je podebraná ihned ti naskočí tabulka co je to za druh a kolik váží.
NLukas 5 - Profil | So 18.7.2009 22:02:06
Hoši potřebuju radu =) nejde mi tam vláčet na housku sem už chytil kapra přes kilo =) ale nejde mi vláčet,jo a ještě jak mam podebírat ryby ni nevim jak sem ho podebral,musim rybu aveds k podběráku a něco zmáčknout? díky
NTCorleone - Profil | Út 1.4.2008 22:51:44
pajascarp - ®: nahraj všechny tyto soubory stejně jako nahráváš nové revíry. To znamená přes hru.
http://www.fsdownloader.org.uk/cgi-bin/sel2.cgi?Ta ck=1&Order=1&Update=Update+display&List=10&SRCH=JBW&Str t=
Pokud nevíš jak, tak návod na nahrání těch souborů je tady:
http://fishingsimulator.valka.cz/viewtopic.php?t=5
http://www.fsdownloader.org.uk/cgi-bin/sel2.cgi?Ta
Pokud nevíš jak, tak návod na nahrání těch souborů je tady:
http://fishingsimulator.valka.cz/viewtopic.php?t=5
NTCorleone - Profil | Út 1.4.2008 22:02:57
pajascarp - ® : vezmi si prut Boat shimano hyperlop a nějaký velkokapacitní naviják. Třeba Daiwa tournament. S tím hodíš daleko i bez olova, jen na freeline.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFishing Simulator 2 a neco o nem116206
NFóry59883
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15218
NRadnice - obecný drbník196441
NHip Hopové jádro1114
NPosázavské jádro1009
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NČtenářské jádro Mrku1423
NWoT jádro MRKu12079
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36023
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...














