Začínáme s Fishing Simulator

Tato otázka je pro amatéry v této hře jako jsem já. Potřebuji poradit, jak ovládat tuto hru. A postupně by se zde mohli zakládat amatérské týmy atd.
PS: Je to podobná otázka jako už tu je, jen je pro amatéry a začátečníky ...
Autor diskuse: šlapeto - Profil , 13.3.2008 všeobecné - ostatní

NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 16:38:15

tak ja sem to kousek nahodil cca 2 metry a pak nechaval zplavavat a sel jeden vedle druheho....

    NDejF - Profil | Ne 20.12.2009 16:36:13

    Martimo >> jenom to pouštíš po vodě?

      NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 16:33:57

      DejF... muskovani v pohode vzal sem musak navyjak muskarsky a plovouci snuru an konec dal musku a sel na potok pstruzi jeden za druhym je to lehci nez na splavek chytat...

        NDejF - Profil | Ne 20.12.2009 16:31:17

        FS ovládat umim, nahrál jsem si tam feeder a to je bomba ... ale co chci zkusit - muškařit - a nevim jak na to ... poradí mi někdo znalý, jak na to?

          NMartimo - Profil | Ne 20.12.2009 16:29:02

          divej co nahoz tro losos od 400gr do takoveho na boilies tygri orech :-)

            NLeader CZ - Profil | Ne 20.12.2009 16:24:28

            pozdejš...

              NLion - Profil | So 18.7.2009 22:20:44

              Lukas 5 >> Není zač:)Hlavně jestli jsi tam doinstaloval vše co jsi měl.

                NLukas 5 - Profil | So 18.7.2009 22:19:11

                Lion >> ok zkusim to dik

                  NLion - Profil | So 18.7.2009 22:16:41

                  Lukas 5 >> Aha a ja už jsem to delší dobu zase nehrál:)Ale myslim že to bylo F8 nebo F9.

                    NLukas 5 - Profil | So 18.7.2009 22:14:16

                    Lion >> aha a to se dělá jak ? dneska sem to stáhnul =))

                      NLion - Profil | So 18.7.2009 22:11:09

                      Lukas 5 >>Taky se koukni jestli jsou v tom revíru na kterem chytaš vubec dravci:)

                        NLukas 5 - Profil | So 18.7.2009 22:09:48

                        jo jinak diky Lione

                          NLukas 5 - Profil | So 18.7.2009 22:09:05

                          Lion >> aha mno já tam toho kapříka naváděl a pořád nic tak sem mačkal všecno možný a když sem zmačkl pravý tlač. na myši tak tam byl....mno a ktý vláčce já si vyberu prut vlasec třpytku ale když vyberu revír a dam continue tak tam neco píšou o baits atd a když tam jdu a vyberu červy třeba tak tam mam prut na položnou... =(

                            NLion - Profil | So 18.7.2009 22:05:21

                            Lukas 5 >> Vlačet jde,ale nejlepší je to když máš naviják s automatickym navijením.Rybu podebereš tak že jí navedeš do podběráku a timto je podebraná ihned ti naskočí tabulka co je to za druh a kolik váží.

                              NLukas 5 - Profil | So 18.7.2009 22:02:06

                              Hoši potřebuju radu =) nejde mi tam vláčet na housku sem už chytil kapra přes kilo =) ale nejde mi vláčet,jo a ještě jak mam podebírat ryby ni nevim jak sem ho podebral,musim rybu aveds k podběráku a něco zmáčknout? díky

                                NHromy - Profil | Út 2.6.2009 18:26:10

                                Je tu nekdooo?

                                  NTCorleone - Profil | Út 1.4.2008 22:51:44

                                  pajascarp - ®: nahraj všechny tyto soubory stejně jako nahráváš nové revíry. To znamená přes hru.
                                  http://www.fsdownloader.org.uk/cgi-bin/sel2.cgi?Tack=1&Order=1&Update=Update+display&List=10&SRCH=JBW&Strt=
                                  Pokud nevíš jak, tak návod na nahrání těch souborů je tady:
                                  http://fishingsimulator.valka.cz/viewtopic.php?t=5

                                    Npajascarp - Profil | Út 1.4.2008 22:12:03

                                    TCorleone - ® :Ten prut a naviják si mam někde stahnout.

                                      NTCorleone - Profil | Út 1.4.2008 22:02:57

                                      pajascarp - ® : vezmi si prut Boat shimano hyperlop a nějaký velkokapacitní naviják. Třeba Daiwa tournament. S tím hodíš daleko i bez olova, jen na freeline.

                                        Npajascarp - Profil | Út 1.4.2008 21:59:04

                                        Chlapy jak se dá nahodit dalekop mě to jde jenom kousek.A jak?