- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Začínáme s Fishing Simulator
Tato otázka je pro amatéry v této hře jako jsem já. Potřebuji poradit, jak ovládat tuto hru. A postupně by se zde mohli zakládat amatérské týmy atd.
PS: Je to podobná otázka jako už tu je, jen je pro amatéry a začátečníky ...
PS: Je to podobná otázka jako už tu je, jen je pro amatéry a začátečníky ...
Autor diskuse: šlapeto - Profil , 13.3.2008 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nšlapeto - Profil | Po 17.3.2008 16:01:12
TCorleone - ®Dikk...uz to tam mám
PS: stalo se vám ,žě když jste chytali na revíru napr. plotice na rohlik (bread)
Tak na tom samém revíru s novýma nástrahama(ale taky rohlik) nechytli nic?
PS: stalo se vám ,žě když jste chytali na revíru napr. plotice na rohlik (bread)
Tak na tom samém revíru s novýma nástrahama(ale taky rohlik) nechytli nic?
NTCorleone - Profil | Ne 16.3.2008 20:26:29
šlapeto - ® . missfish.txt - chybí ti tam ryby:
http://homepage.ntlworld.com/john.bennett233/valid ated_species.htm
vše toto stáhnout a nahrát stejně jako revíry.
http://homepage.ntlworld.com/john.bennett233/valid
vše toto stáhnout a nahrát stejně jako revíry.
Nšlapeto - Profil | Ne 16.3.2008 16:55:01
Protektor - ® Zkus to stahnout nekde jinde a znovu nainstalovat
PS: co to znamena missfish.txt ... snazil jsem se na to neco stahnout ,ale ukazalo to ,ze se na strance vyskytla chyba
PS: co to znamena missfish.txt ... snazil jsem se na to neco stahnout ,ale ukazalo to ,ze se na strance vyskytla chyba
NProtektor - Profil | Ne 16.3.2008 16:49:06
hosi kdyz si to nainstaluji a chci zpustit kak mi to hodi chybu.nevite nekdo proč?
Nšlapeto - Profil | Ne 16.3.2008 11:33:05
TCorleone - ®: Doporucil bys mi nejaky revíry a nastrahy co si mám stáhnout ? Nebo mám zkoušet
NTCorleone - Profil | Ne 16.3.2008 11:15:25
šlapeto - ®:
http://www.fsdownloader.org.uk/cgi-bin/sel2.cgi?Ve n=1&Order=1&Update=Update+display&List=10&SRCH=&Strt=
...tady toho je. Ale vkládá se to do hry přes ADDON v hře. Tedy jinak než tyto české revíry.
Návod na vkládání z tohoto oficiálního addonu je zde:
http://fishingsimulator.valka.cz/viewtopic.php?t=5
http://www.fsdownloader.org.uk/cgi-bin/sel2.cgi?Ve
...tady toho je. Ale vkládá se to do hry přes ADDON v hře. Tedy jinak než tyto české revíry.
Návod na vkládání z tohoto oficiálního addonu je zde:
http://fishingsimulator.valka.cz/viewtopic.php?t=5
Nšlapeto - Profil | Ne 16.3.2008 11:07:04
Tak to de...já tam nevkládal tu složku...
PS:nemáš nějaky stránky ,kde by bylo hafo revírů?
PS:nemáš nějaky stránky ,kde by bylo hafo revírů?
Nšlapeto - Profil | Ne 16.3.2008 10:41:10
TCorleone - ®Pro mě neni problém je stáhnout ,ale neukazujou se mi ve hře .
napřiklad :oderské rameno-rozbalil jsem ho ,vložil do venus,ale když si chci vybrat revír tam mi to oderské rameno nenabídne
napřiklad :oderské rameno-rozbalil jsem ho ,vložil do venus,ale když si chci vybrat revír tam mi to oderské rameno nenabídne
NDAM - Profil | Ne 16.3.2008 10:04:47
Je par stranek kde muzes si precist co a jak ale nevim kera to je Angerloface porat mu prosim ty sses dobrej :D
Nšlapeto - Profil | Ne 16.3.2008 9:58:08
syny:Dal jsemtam všecny revíry z http://www.fishsim.wbs.cz a nejde ani jeden ,dělal jsem to podle návodu, ale nejsou tam
matres: před chvílí sem vytáh už čtvrtou plotici:-)))
matres: před chvílí sem vytáh už čtvrtou plotici:-)))
NAngle face - Profil | Pá 14.3.2008 21:16:52
Lidi kukněte tady www.af-nejj-ulovky.ic.cz toto budee taky lapat :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFishing Simulator 2 a neco o nem116206
NFóry59883
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15218
NRadnice - obecný drbník196441
NHip Hopové jádro1114
NPosázavské jádro1009
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NČtenářské jádro Mrku1423
NWoT jádro MRKu12079
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36023
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










